Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser23278

Guest
Boisz się lepszych graczy atakować i na sam widok mojego nicku scrollujesz myszka dalej - norma.

Niestety tym się różnimy, że wy mimo że wbiliscie dobra i zgrana ekipą nie zaatakujecie kogoś lepszego, bo wiecie co was czeka :)

My mimo dużo słabszego składu od was latamy po każdym - nie patrząc na nicki i umiejętności i kończy się to w większości rezygnacja z gry, albo szarakami

PS - Narcyz się nazywam ;)



Przynajmniej będziecie mieli w sojuszu sloty na budowanie nam wiosek i stawianie palikow na 44 i uciekaniu jak szczury z frontu bo tylko tyle Wam pozostało

Miłego budowania wiosek nam życzę ;)
oj sparołku przypomnij sobie moze jak Cie ta Twoja ekipa olała jak postawiłes palika koło nas :) jestes słabym graczem ale liderem jeszcze gorszym :)
 

DeletedUser24372

Guest
oj sparołku przypomnij sobie moze jak Cie ta Twoja ekipa olała jak postawiłes palika koło nas :) jestes słabym graczem ale liderem jeszcze gorszym :)

Ziomek jakie Ty pierdoly bredzisz to nawet byś się nie ośmieszal haha :)
Mój sojusz istnieje i ma się dobrze po prawie 2 miesiącach gry. Nie martw się dołączenie do czerwonych i wystawienie graczy mi nie grozi :)
Natomiast jakby tak wspomnieć o tym prowadziłes sojusz na Apolonii - któremu zabieralem miasta, później jak upadal ten sojusz cris jako szef swojego sojuszu zawinal się jako pierwszy jak szczur i uciekł do Sigmy Bross na Apolonii :)
Masz rację - do takiego prowadzenia sojuszu to mi daleko haha :)
 

DeletedUser29990

Guest
Tak coś myślę, że rok 2k19 będzie rokiem kolejnego cyrku, beczki śmiechu i jakże bezsensownego rzucania w siebie mięsem ( do tego już nieświeżym sprzed kilku lat.)
 

DeletedUser23278

Guest
Ziomek jakie Ty pierdoly bredzisz to nawet byś się nie ośmieszal haha :)
Mój sojusz istnieje i ma się dobrze po prawie 2 miesiącach gry. Nie martw się dołączenie do czerwonych i wystawienie graczy mi nie grozi :)
Natomiast jakby tak wspomnieć o tym prowadziłes sojusz na Apolonii - któremu zabieralem miasta, później jak upadal ten sojusz cris jako szef swojego sojuszu zawinal się jako pierwszy jak szczur i uciekł do Sigmy Bross na Apolonii :)
Masz rację - do takiego prowadzenia sojuszu to mi daleko haha :)
słabe te Twoje informacje :) nie jako pierwszy.. to po pierwsze, miało przejsc jeszcze troche osób, nie chciało trudno nikogo zmuszac nie będę :)
po drugie sojuszem rządził cycu i to on był założycielem, mnie na początku nawet w radzie nie było :) jako ze cycu miał duzo pracy a nikt sie nie pałał zeby cos robic to ja się za to wziąłem :)
po trzecie poza krzyczeniem nie byłem osobą decyzyjną :) wszystkie decyzje podejmował ktos inny :)
przypomnij sobie sytuacje na Apolloni co zrobiłes jak ZiP zaczęło nas bic :) zapomniałes jak uciekłes na urlop z którego juz nie wróciłes? oczywiscie prędzej opuszczając Sigme licząc ze ZiPy dadzą Ci spokój?
zapomniałes Eubee jak opusciłes sojusz i dołączyłes do innego który miał pakt z Garudoo i spółką, żeby tylko dupka nie bolała?
poczekaj jeszcze troche dojdziemy do was albo Dezerterzy sie podniosą ciekawe gdzie wtedy będziesz :)
 

DeletedUser30531

Guest
Sparrow, to że atakujesz najmocniejszych graczy w sojuszu to świadczy o Twojej głupocie, a nie umiejętnościach. Nabijaj im sloty dalej i bij w deffa na złotych murkach, zamiast kasować offy nieaktywnych i teoretycznie słabszych
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser24372

Guest
I mam do nich pół morza płynąć czy nie atakować wcale ? :)
Bo każdy myślący sojusz na froncie ma aktywnych a w środku sojuszu na bezpiecznych terenach tych mniej
 

DeletedUser23402

Guest
Zagraj sparoow na takich frontach jak my mamy i wtedy opowiadaj jaki to ty dobry jesteś
 

DeletedUser23770

Guest
Kolejna akcja Śpiochy/ Kohorta/ cenzurki vs CK - fajne zgranie - gratki :) Obiektywnie patrząc wynik jednak chyba nie do końca satysfakcjonujący dla atakujących... ale może się mylę - to już oni wiedzą.
Sito w soju już coraz rzadsze - pewnie będzie jeszcze jakiś odsiew ale widzę już dużą stabilizację. Ciekawi mnie jaki będzie wynik i ile czasu zajmie jeszcze potyczka na m54 - na marginesie - tylko ambicjonalna czy strategiczna ??? na to tylko potrafi odpowiedzieć jedna osoba... :)
Tak czy inaczej - największe brawa dla Tomka - dla mnie liga mistrzów!!! Koordynatorzy def - to samo!!! robią świetną robotę :)
Puki co - bardzo ciekawy i wymagający świat. Oby tak dalej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
Tak coś myślę, że rok 2k19 będzie rokiem kolejnego cyrku, beczki śmiechu i jakże bezsensownego rzucania w siebie mięsem ( do tego już nieświeżym sprzed kilku lat.)
Zgadza się, zaczyna nudą wiać. I to mięso zaczyna śmierdzieć.
I tak patrząc na to wszystko co się dzieję, stwierdzam że mimo prób i gróźb zawartych w nazwach - i sobie pospałem - i jednak nic nie wymyślono.
 

DeletedUser29990

Guest
Szkoda. Ale mimo wszystko gra zrzesza jeszcze dobrych znajomych, w miłej potyczce. Niektórzy ludzie natomiast nie potrafią tego docenić i się wyzywają.
 

DeletedUser23402

Guest
Gratki kohorta fajna buba. Wracam za tydzień to powojujemy dalejo_O
 

DeletedUser29239

Guest
Klasa w o obronie 1k szybkich na murku 0 szkoda że pod nas tak nie podkładacie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23402

Guest
Ani razu nie było takiego murku to raz a dwa bez grama złota tak się gra ale skąd możecie o tym wiedzieć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry