Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser20971

Guest
Gratuluję Tuptusiom przegrania tego świata. Moralnego przegrania tego świata. Najpierw w niehonorowy sposób dostanie się na nasze niebieskie wyspy dogadując się z naszym graczem z rozbiórki, który wycofał nasze czujki i Wam te miasta oddał (możliwe, że to wasz kret, nie wnikam). Dzisiaj zaś przyjęcie gracza z wrogiej koalicji bez oddania jego miast, czym na kolejne nasze wyspy się dostaliście. BRAWO !!!
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
ty honor już ?to przypomnę ci jak na ts siedziałeś niby nic a sprzedałeś nie aktywnego każdy ci wierzył i co ? dodasz coś.... honor hahaha zaczyna się:)
 
grasz w sojuszu z Garudoo i piszesz o honorach? zapomniałes co zrobiliscie na eubea ze swoim koalicjantem? jak rozwiązaliscie pakt mając przyszykowaną akcje? zapomniałes o 5 szarakach przejętych przez usiastego po tym jak wpier do was napisał ze wam miasta odda? nie osmieszaj sie pisząc o honorze, bo juz jedna taka była grała ze mną w sojuszu a skonczyło się na tym ze pozostawiła szaraki i problem całemu sojuszowi
Po pierwsze jaki koalicjant ? Mieliśmy tylko pona
Jeśli lider sojuszu nie ma kontroli nad tym co robią gracze, przyjmuje graczy którzy mają się nijak do przyjętej polityki. Tyle w temacie

Sam święty nie jesteś :) Przejście z rady sojuszu do wroga nie jest czymś chwalebnym :)
 
Muszę to gdzieś sobie zapisać;) gerczix i śpiochy piszą o honorze...haha, to tak jak wierzyć politykom w "dobrą zmianę":DSami nie jesteście lepsi, ile to już wioch wykombinowaliście na lewo byle się wbić za darmo jak najniższym kosztem..:)Nie piszcie o honorze bo to trochę niepoważne:)
 

DeletedUser23278

Guest
Po pierwsze jaki koalicjant ? Mieliśmy tylko pona
Jeśli lider sojuszu nie ma kontroli nad tym co robią gracze, przyjmuje graczy którzy mają się nijak do przyjętej polityki. Tyle w temacie

Sam święty nie jesteś :) Przejście z rady sojuszu do wroga nie jest czymś chwalebnym :)
A co za różnica czy pon czy pakt? Twoim zdaniem to jest normalne że przygotowujesz akcje i wypowiadasz pona żeby uderzyć? Współczuję Twoim koalicjantom
 

DeletedUser31756

Guest
Muszę to gdzieś sobie zapisać;) gerczix i śpiochy piszą o honorze...haha, to tak jak wierzyć politykom w "dobrą zmianę":DSami nie jesteście lepsi, ile to już wioch wykombinowaliście na lewo byle się wbić za darmo jak najniższym kosztem..:)Nie piszcie o honorze bo to trochę niepoważne:)

Znalazł się najbardziej honorowy gracz na świecie.
 
A co za różnica czy pon czy pakt? Twoim zdaniem to jest normalne że przygotowujesz akcje i wypowiadasz pona żeby uderzyć? Współczuję Twoim koalicjantom
A czy normalnym jest łamanie zasad pona ? Zaraz pewnie napiszesz (albo ktoś inny) że świeci jesteście i nic takiego nie było. Ogólnie śpiochy złe wszyscy dobrzy, co do tego co pisał kkuull że gebusia został źle potraktowany to cóź sam na to zasłużył... mial miasta na czerwonych wyspach i powiedzmy szczerze że się nie popisał mimo że było mówione że będzie akcja, def musi być etc. To było wporządku wobeć ludzi co obstawiają sobie miasta i ich pilnują przed wbiciem buntu ?? no sorry ale każdy sie wkurzy i winaa jest po stronie gebusi, nie radził sobie i powinien oddać część miast bo by je stracił, nie zgodził się bo nie, więc to jest oplucie ludzi z którymi gra i którzy mu bronili wioch... a teraz jeszcze przeszedł do wroga bo widocznie się obraził
 

DeletedUser23278

Guest
A czy normalnym jest łamanie zasad pona ? Zaraz pewnie napiszesz (albo ktoś inny) że świeci jesteście i nic takiego nie było. Ogólnie śpiochy złe wszyscy dobrzy, co do tego co pisał kkuull że gebusia został źle potraktowany to cóź sam na to zasłużył... mial miasta na czerwonych wyspach i powiedzmy szczerze że się nie popisał mimo że było mówione że będzie akcja, def musi być etc. To było wporządku wobeć ludzi co obstawiają sobie miasta i ich pilnują przed wbiciem buntu ?? no sorry ale każdy sie wkurzy i wnia jest po stronie gebusi, nie radził sobie i powinien oddać część miast bo by je stracił, nie zgodził się bo nie, więc to jest oplucie ludzi z którymi gra i którzy mu bronili wioch...
hmm a jakie są zasady pona bo z tego co wiem jest to tylko Pakt o nieagresji zadnych innych zasad nie ma :) chyba ze mylisz to z paktem w którym obie strony ustalają jakies zasady ale tam tez obowiązuje termin rozwiązania paktu. Nie próbujcie się wybielac bo to nie ma sensu, zresztą słyszałem ze to nie pierwsze takie zachowanie garudoo było
 
Cris, poszło o przyjmowanie i przejmowanie wioch na naszym terenie.... to nie było tak z dnia na dzień tylko nagminne, ktoś ma rezerwację atakuje i nagle bum świeci się na zielono... co do terenu byliśmy ugadani w kwesti pona. kto grał to wie. A tak btw. to jest świat Lapitos to zostawmy Eubełe daleko i głęboko bo to nie w temacie
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser23278

Guest
Cris, poszło o przyjmowanie i przejmowanie wioch na naszym terenie.... to nie było tak z dnia na dzień tylko nagminne, ktoś ma rezerwację atakuje i nagle bum świeci się na zielono... co do terenu byliśmy ugadani w kwesti pona. kto grał to wie. A tak btw. to jest świat Lapitos to zostawmy Eubełe daleko i głęboko bo to nie w temacie
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
ale to nie zmienia ze pakty czy pony wypowiada się z jakims terminem a nie po przygotowaniu akcji na dany sojusz i bez odczekania chociazby 24h :p zgadza sie nie ma sensu prowadzic dalej tego tematu ja tylko zauwazyłem jaką hipokryzją wykazał sie gerczix
 

DeletedUser4218

Guest
O czym Wy Ty gadacie?
Przecież większość tu z grających szefów/nie szefów wypowiedziała komuś PON/pakt wcześniej się do tego wypowiedzenia przegotowując. A teraz jeden na drugiego jedzie. Dziwni jesteście.

Wróćcie do gry i grajcie. Patrzcie co tu się dzieje i tu się bawcie.

W każdym soju też znajdą się jakieś słabe ogniwa, które się złamią i walną szaraki, zrezygnują z gry, czy przejdą do wroga. Taka gra. O honorze raczej to tu nie ma co mówić, bardziej bym się skłaniała do braku lojalności, aczkolwiek tą dużo łatwiej wytłumaczyć.

Miłego wieczorku życzę :)
 
Znowu żale, kolejny serwer i kolejne obrzucanie błotem rzadko pisze ale to śmieszne i żałosne. Nie można bez ciśnienia pisac? Pozdro dla wszystkich ps Don gdzie jesteś?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30713

Guest
ty honor już ?to przypomnę ci jak na ts siedziałeś niby nic a sprzedałeś nie aktywnego każdy ci wierzył i co ? dodasz coś.... honor hahaha zaczyna się:)

Chodzi Ci o tego, co przejąłem na wyspie, gdzie założyłem palika? Poleciałem sprawdzić porty po całej wyspie, on miał tam ognie to poleciałem mu na rano i wbiłem zuretą przy zbijaniu ogni. Nie było reakcji to przejąłem. Spytaj się w sumie kogo chcesz, ale nie miałem informacji, że gracz jest w rozbiórce i raczej jeszcze nie był jak mu miasto przejąłem, bo na potusku się na zielono cały czas świecił. Z resztą potem mu kolejne przejąłem mimo tego, że wiedzieliście, że jedno przejąłem, a nawet czujek mu do miast nie wsadziliście.
 
ale to nie zmienia ze pakty czy pony wypowiada się z jakims terminem a nie po przygotowaniu akcji na dany sojusz i bez odczekania chociazby 24h :p zgadza sie nie ma sensu prowadzic dalej tego tematu ja tylko zauwazyłem jaką hipokryzją wykazał sie gerczix
W gronie tuptusi grają ludzie z idalium, tam też był wypowiedziany pon ze strony Giętych i atak z miejsca.... mamy kontr argumenty...
 

DeletedUser23278

Guest
W gronie tuptusi grają ludzie z idalium, tam też był wypowiedziany pon ze strony Giętych i atak z miejsca.... mamy kontr argumenty...
i Ty serio uwazasz że to jest normalne? ze tak się konczy pakty czy Pony?

Ps przypominam że u was gra Sisi która tez prowadziła ten sojusz
 

DeletedUser4811

Guest
Jest tu tyle kwiatuszków, na które bym chętnie odpowiedziała, że aż nie wiem w czym wybierać :D pitolenie o honorze to mi zawsze humor poprawia, a najbardziej gdy idzie w parze z podwójną moralnością :D No dobra, to wybrałam taki kwiatek do komentarza:

Gratuluję Tuptusiom przegrania tego świata. Moralnego przegrania tego świata. Najpierw w niehonorowy sposób dostanie się na nasze niebieskie wyspy dogadując się z naszym graczem z rozbiórki, który wycofał nasze czujki i Wam te miasta oddał (możliwe, że to wasz kret, nie wnikam). Dzisiaj zaś przyjęcie gracza z wrogiej koalicji bez oddania jego miast, czym na kolejne nasze wyspy się dostaliście. BRAWO !!!
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

Przyznaj zatem wszem i wobec że koronę na eubea zdobyłeś niehonorowo. Bo to, o czym piszesz to normalne praktyki stosowane w śpiochach, o czym jako założyciel śpiochów z Eubea radośnie wszystkich tu zgromadzonych zawiadamiam.

co się tyczy zrywania ponów - dajcie se siana z tym. Gara zerwie każdy pon, który przestanie się opłacać. Tak było, jest i będzie. Myślicie że dlaczego sparoł mu codziennie buty czyści? :) Od początku tłumaczę sparołowi co zrobił i do jakiej czarnej jamy wlazł, ale nadal nie kuma :D
Macie jednego z najzręczniejszych dyplomatów, cieszcie się tym zamiast się rzucać że jakiś gracz zmienił stronę i oburzać o jakies pony zerwane trzysta lat temu.
 

DeletedUser9983

Guest
Gratuluję Tuptusiom przegrania tego świata. Moralnego przegrania tego świata. Najpierw w niehonorowy sposób dostanie się na nasze niebieskie wyspy dogadując się z naszym graczem z rozbiórki, który wycofał nasze czujki i Wam te miasta oddał (możliwe, że to wasz kret, nie wnikam). Dzisiaj zaś przyjęcie gracza z wrogiej koalicji bez oddania jego miast, czym na kolejne nasze wyspy się dostaliście. BRAWO !!!
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

Podwójne standardy. Kiedyś wszyscy narzekali, że Tuptusie wygrywają każdy świat dzięki dyplomacji.Teraz te same osoby które narzekały na postępowanie Tuspusiów same poukładały się z większością świata i bronią swojego twierdząc, że kto nam bronił zrobić tak samo i że nikt nas widocznie nie lubi.. Teraz są zarzuty o przyjmowanie wrogów.. Przecież to są naturalne sprawy i dla wszystkich oczywiste ale niektórzy muszą widocznie do tego dorosnąć.. Lubimy ustalać normy i przecierać szlaki. Fajnie wiedzieć, że jesteśmy wzorem dla niektórych i mimo, że hejtujecie to po jakimś czasie naśladujecie.
 

DeletedUser30713

Guest
Do nas jak doszły osoby z Dezerterów to oddały najpierw wszystkie miasta u siebie. gdyby nie to dezerterzy mieliby mega problemy u siebie, bo byliby mega pokropkowani. Każdy wie, że miasta są sojuszu, a nie gracza.
Co do dyplomacji... Szanse na tym serwerze są równe. Ja nie jestem w stanie określić, która koalicja wygra. Być może Ty jesteś, ale jeśli nie, to szanse są wyrównane. Wy jak się układaliście z innymi to mieliście ogromną przewagę nad wrogą koalicją i zwycięstwo w kieszeni. My mimo przewagi liczebnej nie możemy o sobie tego powiedzieć.
 
Do góry