Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser4218

Guest
(...)
Przyznaj zatem wszem i wobec że koronę na eubea zdobyłeś niehonorowo. Bo to, o czym piszesz to normalne praktyki stosowane w śpiochach, o czym jako założyciel śpiochów z Eubea radośnie wszystkich tu zgromadzonych zawiadamiam.

co się tyczy zrywania ponów - dajcie se siana z tym. Gara zerwie każdy pon, który przestanie się opłacać. Tak było, jest i będzie. Myślicie że dlaczego sparoł mu codziennie buty czyści? :) Od początku tłumaczę sparołowi co zrobił i do jakiej czarnej jamy wlazł, ale nadal nie kuma :D
Macie jednego z najzręczniejszych dyplomatów, cieszcie się tym zamiast się rzucać że jakiś gracz zmienił stronę i oburzać o jakies pony zerwane trzysta lat temu.

Zapamiętajcie panowie i panie - jeśli teraz ktoś pisze tak o poprzednim świecie, gdzie w dodatku radośnie zawiadamia, że jako założyciel miał w tym swój udział, tak samo obsmaruje każdego innego :)

Brawo Ty!

i Ty serio uwazasz że to jest normalne? ze tak się konczy pakty czy Pony?

Ps przypominam że u was gra Sisi która tez prowadziła ten sojusz

Zgadza się i nie zgadzam. Ja zajmowałam się TYLKO ludźmi i obroną, wszelkie inne kwestie należały do założyciela, którym nie byłam :)

Paktu i PONy kończy na ogół silniejszy i to w różny dla siebie sposób. Na każdym świecie tak jest, było i będzie. Jaki sens się jest kłócić? Raz jedni wypowiadają, raz drudzy. Raz jedni zmieniają strony, raz inni itp, itd. Zostaje na grepo grono ludzi, którzy nie przechodzą do wroga, nie zrywają paktów i nie łamią zasad - ich jest naprawdę malusio, więc kochani przestańcie być hipokrytami, bo dziś negujecie jedną sprawę, za chwilkę na innym świecie, będzie to dla Was na plus.

Zajmijmy się walką :)
 

DeletedUser30713

Guest
Jest tu tyle kwiatuszków, na które bym chętnie odpowiedziała, że aż nie wiem w czym wybierać :D pitolenie o honorze to mi zawsze humor poprawia, a najbardziej gdy idzie w parze z podwójną moralnością :D No dobra, to wybrałam taki kwiatek do komentarza:



Przyznaj zatem wszem i wobec że koronę na eubea zdobyłeś niehonorowo. Bo to, o czym piszesz to normalne praktyki stosowane w śpiochach, o czym jako założyciel śpiochów z Eubea radośnie wszystkich tu zgromadzonych zawiadamiam.

co się tyczy zrywania ponów - dajcie se siana z tym. Gara zerwie każdy pon, który przestanie się opłacać. Tak było, jest i będzie. Myślicie że dlaczego sparoł mu codziennie buty czyści? :) Od początku tłumaczę sparołowi co zrobił i do jakiej czarnej jamy wlazł, ale nadal nie kuma :D
Macie jednego z najzręczniejszych dyplomatów, cieszcie się tym zamiast się rzucać że jakiś gracz zmienił stronę i oburzać o jakies pony zerwane trzysta lat temu.

Ty tam będziesz mlaskać ozorem w dowolny sposób, byle nastawić innych przeciwko nam. Dobrze, że nie jesteś dyplomatą u siebie, bo niezbyt zręcznie Ci to idzie.
 

DeletedUser4811

Guest
a kogo ja niby obsmarowałam? :D bo nie kumam chyba :D
Proszę ze zrozumieniem czytać moje wypowiedzi :>

gerczix ja nikogo nie nastawiam przeciw Wam. Jedyny sojusz, który obrażam regularnie to cenzury :) o śpiochach sie zawsze dobrze wypowiadałam , mam tam wielu znajomych, których cenię.
Nie zarzucam nic śpiochom a personalnie Tobie - hipokryzję. Chyba się z choinki urwałeś z tymi tekstami o moralnej porażce. Albo po prostu jesteś niedoinformowany, że Twój sojusz działa tak samo. I wszystkie inne również, na tym ta gra polega. Nawet na nikai wbiliśmy kilka razy kasyniarzom czerwone kropki bo ktoś się na nich obraził i nam miasta pooddawał. O co ty się burzysz? Na Eubea to była norma, dzień powszedni.

A tu nagle płacz o honorze i moralnej porażce. W łeb się stuknij chłopie bo już nie wiem co mam innego Ci powiedzieć.
 

DeletedUser30713

Guest
ja na Nikai nie grałem z Wami. Na Eubei nie miałem żadnego wpływu na to co się dzieje w sojuszu, cokolwiek tam uważasz, że rada zrobiła nie w porządku, to jesteś tego częścią, a ja z tym nic wspólnego nie mam. Zarzucaj mi hipokryzję ile chcesz, ale ja nigdy nie zagrałem nie w porządku w stosunku do kogoś na grepolis i będę krytykował tego typu zachowania po jednej, czy po drugiej stronie. Sojusznicy też się nasłuchali kilka razy o tym, że nie w porządku się zachowali względem wroga, więc nie mam powodu, żeby wroga również o to nie upomnieć. Gdzie tu hipokryzja?
 

DeletedUser4811

Guest
Ja nie uważam że rada robiła coś nie w porządku :D w tym sęk. Rada działała normalnie, jak każda inna.
Przyjmuje się czasem czerwonych. Czasem się wbija na czerwone wyspy. Ja za to nie krytykuję tylko stwierdzam fakty.

U Was też są ludzie którzy przeszli z drugiej strony a miast nie oddali i nie było nawet o tym mowy (złotyzłoty) no i co? :> I jajco, gramy dalej a nie sramy żarem o moralnej przegranej.

Kumasz? Czy też powiesz że nie masz nic do powiedzenia w sprawie złotego wiec blablabla nie twoja wina. :D
Jeśli nie masz nic do gadania to weź pod uwagę że 99% tuptusiów również nie ma nic do gadania, nie ciskaj im więc wszystkim zarzutów o moralności :p
 

DeletedUser30713

Guest
Myślałem, że to oczywiste, że moje słowa kierowane są do rady i do osób, które tak postępują. Co do złotego, to on chyba po prostu się bije przeciwko Haszkowi, a sojusz w którym jest mu obojętny. Tuptusie przyjęły Haszka, to odszedł.
 

DeletedUser4811

Guest
Próbuję Ci tylko pokazać że to, co nazywasz niehonorowym jest po prostu w grze czyms zwykłym :> My tu nie walczymy o ojczyznę :D To gra tylko. Jak się komuś nie podoba w śpiochach niech idzie sobie tuptać. Jak się nie podoba tuptanie to odwrotnie. Wyluzujta poślady :>
 

DeletedUser4218

Guest
(,,,)
U Was też są ludzie którzy przeszli z drugiej strony a miast nie oddali i nie było nawet o tym mowy (złotyzłoty) no i co? :> I jajco, gramy dalej a nie sramy żarem o moralnej przegranej.

Kumasz? Czy też powiesz że nie masz nic do powiedzenia w sprawie złotego wiec blablabla nie twoja wina. :D
Jeśli nie masz nic do gadania to weź pod uwagę że 99% tuptusiów również nie ma nic do gadania, nie ciskaj im więc wszystkim zarzutów o moralności :p

W sprawie złotego to ja się mogę wypowiedzieć. Wbił na świat nie wiedząc kto gra. Znalazł chwilę przede mną guzika, więc do niego poszedł. Za chwilkę znalazł mnie i rozmawiając, zauważyliśmy, że bliżej ma do naszego sojuszu. Miał dylemat, czy zostać u guzika, czy przejść do mnie. Ale ostatecznie zdecydował, że nie zmienia sojuszu, bo to nie jest w jego zwyczaju. Ma swoja zasady, Jedną z nich jest również, że NIGDY też nie zagra z Haszkiem, o czym guzik wiedział. Zdecydowano o jego przyjęciu wtedy odszedł z sojuszu. Chciał zakończyć grę, ale namówiłam go na zostanie ze mną. Miał wtedy jedno miasto, bo jedno oddał Tobie chcąc się przenieś bliżej Tuptusi. Po przyjęciu Haszka i przejściu do mnie miał jedno inne miasto, a jego drugie to było moje co mu oddałam, by mógł pograć ze mną.

Więc o czym Ty piszesz?
 

DeletedUser4811

Guest
ja ci tylko rzuciłam pierwszym lepszym nickiem, który mi do głowy przyszedł. Zmiany stron sa normalne, a okoliczności zawsze inne. Nie warto tym sobie ani innym głowy zawracać.
 

DeletedUser4218

Guest
Spoko, akurat nick nie trafiony, bo zloty należy do tej mniejszości, co gra honorowo, chociaż już tego słowa staramy się na grepo unikać :)
 

DeletedUser26609

Guest
A Wy ciagle o honorze... A nic o tym, ze ta dominacja jest beznadziejna i opiera sie na werbowaniu do koalicji jak najwiekszej ilosci ludzi, ktorzy pracuja na nie swoj sukces.
Siemasz Jack ;) dawno nie widziałem Cię :p

Tak sobie pykam na uboczu, patrzę co się dzieje i po prostu zachłysnąłem się ze śmiechu kawką, gdy na naszym forum przeczytałem o wypowiedzi gerczix-a - dzięki wielkie, You have made my day...

Naucz się interpunkcji, ortografii i składni zdania. Potem możemy pogadać.
Jako, że niektórzy po mnie w Tuptusiach jeździli, iż jestem fanatykiem pisania po polsku :D to ja Ci udzielę odpowiedzi w formie, o którą walczysz...
Gratuluję Tuptusiom przegrania tego świata. Moralnego przegrania tego świata. Najpierw w niehonorowy sposób dostanie się na nasze niebieskie wyspy dogadując się z naszym graczem z rozbiórki, który wycofał nasze czujki i Wam te miasta oddał (możliwe, że to wasz kret, nie wnikam). Dzisiaj zaś przyjęcie gracza z wrogiej koalicji bez oddania jego miast, czym na kolejne nasze wyspy się dostaliście. BRAWO !!!
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
Moralnego? Chłopie, to jest gra strategiczna, w dodatku o charakterze wojennym, a nie kółko różańcowe - moralizować możesz więc samego siebie, ewentualnie swoją menażerię domową - o ile takową posiadasz (od razu podkreślę, by nie było niedomówień - mam na myśli zwierzątka domowe, a nie domowników).
Jak gracz od Nas walnął szaraki informując Was o tym, to nikt z Was nie skorzystał? No kurcze - Himalaje hipokryzji...
Poza tym pokaż mi, co nam nakazuje nie przyjmować graczy od Was. Jakiś pakt? Aneks do wypowiedzenia wojny? Co takiego roi Ci się w Twojej ślicznej główce?
Jak żyję i gram w grepo, nie słyszałem podobnej bzdury - pokaż mi przykład oddawania miast, przy przyjmowaniu kogoś z czerwonych... Czyli, krótko mówiąc - jak my wnikamy na Wasze wyspy - jest niedobrze, ale jak Wy się tak czy inaczej dostaniecie na nasze wyspy - już jest źle? Mentalność Kalego - czyli jak Kali ukraść krowę dobrze, a jak Kalemu ukradli krowę, to już "ratuj, łapaj złodzieja".
Ochłoń, nie ośmieszaj się i przestań bajdurzyć...

W gronie tuptusi grają ludzie z idalium, tam też był wypowiedziany pon ze strony Giętych i atak z miejsca.... mamy kontr argumenty...
Macie po pierwsze kontrargumenty... bo tak się to słowo prawidłowo pisze - a już nie pamiętasz jak jeszcze w trakcie PON-a z Giętymi namawialiście sojusz, z którego z grupą ludzi wystąpiłem z celem dojścia do Giętych, by zaznaczyli Gięło na czerwono? No chłopie... Mieli Giętych na czerwono, Was na zielono bo żeście tak sobie to wymyślili. Nie bądź śmieszny więc jak już mówisz o Idalium...
 

DeletedUser23379

Guest
Gratuluję Tuptusiom przegrania tego świata. Moralnego przegrania tego świata. Najpierw w niehonorowy sposób dostanie się na nasze niebieskie wyspy dogadując się z naszym graczem z rozbiórki, który wycofał nasze czujki i Wam te miasta oddał (możliwe, że to wasz kret, nie wnikam). Dzisiaj zaś przyjęcie gracza z wrogiej koalicji bez oddania jego miast, czym na kolejne nasze wyspy się dostaliście. BRAWO !!!
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

O wow, to jest jednocześnie najzabawniejsza i najgłupsza rzecz, jaką dane mi było przeczytać na FO od dłuższego czasu, a jest w czym wybierać
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30415

Guest
Może zaprosimy jakiegoś człowieka który jak wy nie żyje w świecie wirtualnym i oceni czy wasze wypowiedzi są zabawne/głupie. Na pewno uśmiałby się po pachy ;)
 
więc kochani przestańcie być hipokrytami
smiley_emoticons_bravo2.gif
Może jeszcze namówimy ludzi, żeby do gry podeszli z większym dystansem, a paru "WIELKICH I WSPANIAŁYCH" wbiło sobie do głowy, że ani wielcy ani wspaniali nie są
smiley_emoticons_auslachen2.gif
?

To już prędzej zacznę na forum mądre rzeczy wygadywać.

A ajk cśo to to na gurze pisaldk kolgea



@Psssssyt, Panje modźje, zdecyduj sje Pan, albo Pan ksuje wsystkie moje posty, albo niekótre? Nie karzdy musi umić pisać poparawnie..
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23379

Guest
Może zaprosimy jakiegoś człowieka który jak wy nie żyje w świecie wirtualnym i oceni czy wasze wypowiedzi są zabawne/głupie. Na pewno uśmiałby się po pachy ;)

O, kolejny kandydat
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
.
Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałeś, tym razem ze zrozumieniem
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
.
 

DeletedUser30415

Guest
Do budy, z tobą już skończyłem wymianę zdań(bezsensownych z twojej strony czego można się spodziewać) Pa kochana
 

DeletedUser29075

Guest
Łał.
Nie zaglądałem chwilę i się parę osób ze smyczy zerwało.
Widzę, że honorowa, szlachetnie szara spuścizna pani jugar już zajeła sowite miejsce w aparaturze koalicji wiecznie niewyspanych i nie mogących nic wymyślić bidulków.

Żałość człowieka zalewa, że to trochę przerwy trzeba wziąć, ale raz ostatni przed przerwą włożę gumowce i wejdę w to bajorko wiecznie rechoczących poskramiaczy honoru.

Tej, kosynierzy! Słuchajcie wy tam, niczym się co niektórzy od siebie nie różnią i jednemu, i drugiemu tam powytykać co nieco można. Gerczix, ty to wróć z Norkiem w kanałach swojego poziomu szukać. Sparrow podobno drabinkę znalazł i się pnie ku górze - niedługo może od spodu w dno zapukać to się zejdziecie tam razem.

Te jakieś Sisi czy kto to tam jest, no ta od truizmów i bycia niewiniątkiem tutaj - dorzuć coś jeszcze do pieca bo bawisz niesamowicie. I nawet złośliwy nie jestem! No może trochę.
Haszek staruch zardzewiały, łańcuchów co poniektórym już nie pilnuje i taki oto shitstormowy efekt kuli śnieżnej mamy.
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
Mówiłem, że jest przereklamowany.
Wrócę tu, kiedy pewnie większość z Was honorowo już grę skończy albo w jeszcze bardziej honorowy sposób innym dokopie, więc niechaj się dzieje i rozkwitajcie, żebym miał do czego wracać.
smiley_emoticons_bussi2.gif


Dezerterów proszę, zeby to tam sparrowi litości trochę okazali i za jakiś czas do 0 nie rozebrali, chłop się załamie jak znów na niekończący się urlop będzie musiał udać albo na kolejnym świecie yavusowi 4 litery podlizać, żeby go na zielono zaznaczył. Wiecie jaki to szok może być? Pojęcia nie macie, bo nikt się jeszcze na takie wyżyny elokwencji nie wspiął.

Garuś to mój idol tutaj! Jemu to nawet kibicuję i trochę współczuję, bo co jak co, ale moglibyście mu chociaż trochę zabawy w dyplomację zapewnić, a nie się taki samemu wokół palca posłusznie nawijać.

Papa, jeszcze tu wrócę, o ile dam radę, także daję wam łaskawie, mówię tutaj do tych co to tam po czerwonej stronie siedzą, nieco wolności, znajcie moją łaskę.
 
Do budy, z tobą już skończyłem wymianę zdań(bezsensownych z twojej strony czego można się spodziewać) Pa kochana

No i brawo, właśnie się samozaoraleś
smiley_emoticons_bravo2.gif


Łał.
Nie zaglądałem chwilę i się parę osób ze smyczy zerwało.
Widzę, że honorowa, szlachetnie szara spuścizna pani jugar już zajeła sowite miejsce w aparaturze koalicji wiecznie niewyspanych i nie mogących nic wymyślić bidulków.

Żałość człowieka zalewa, że to trochę przerwy trzeba wziąć, ale raz ostatni przed przerwą włożę gumowce i wejdę w to bajorko wiecznie rechoczących poskramiaczy honoru.

Tej, kosynierzy! Słuchajcie wy tam, niczym się co niektórzy od siebie nie różnią i jednemu, i drugiemu tam powytykać co nieco można. Gerczix, ty to wróć z Norkiem w kanałach swojego poziomu szukać. Sparrow podobno drabinkę znalazł i się pnie ku górze - niedługo może od spodu w dno zapukać to się zejdziecie tam razem.

Te jakieś Sisi czy kto to tam jest, no ta od truizmów i bycia niewiniątkiem tutaj - dorzuć coś jeszcze do pieca bo bawisz niesamowicie. I nawet złośliwy nie jestem! No może trochę.
Haszek staruch zardzewiały, łańcuchów co poniektórym już nie pilnuje i taki o to shitstormowy efekt kuli śnieżnej mamy.
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
Mówiłem, że jest przereklamowany.
Wrócę tu, kiedy pewnie większość z Was honorowo już grę skończy albo w jeszcze bardziej honorowy sposób innym dokopie, więc niechaj się dzieje i rozkwitajcie, żebym miał do czego wracać.
smiley_emoticons_bussi2.gif


Dezerterów proszę, zeby to tam sparrowi litości trochę okazali i za jakiś czas do 0 nie rozebrali, chłop się załamie jak znów na niekończący się urlop będzie musiał udać albo na kolejnym świecie yavusowi 4 litery podlizać, żeby go na zielono zaznaczył. Wiecie jaki to szok może być? Pojęcia nie macie, bo nikt się jeszcze na takie wyżyny elokwencji nie wspiął.

Garuś to mój idol tutaj! Jemu to nawet kibicuję i trochę współczuję, bo co jak co, ale moglibyście mu chociaż trochę zabawy w dyplomację zapewnić, a nie się taki samemu wokół palca posłusznie nawijać.

Papa, jeszcze tu wrócę, o ile dam radę, także daję wam łaskawie, mówię tutaj do tych co to tam po czerwonej stronie siedzą, nieco wolności, znajcie moją łaskę.
Nie zrozumiałem
 
Do góry