Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser30713

Guest
No to widzę, że się ośmieszyłem trochę;)
Myślałem, że po drugiej stronie są osoby które chcą po prostu pograć, a nie za wszelką cenę wygrać. Błąd nowicjusza.
 

DeletedUser23379

Guest
To teraz ty przeczytaj to co napisałeś/aś, ale ze zrozumieniem XD

Chętnie! Wskaż mi zatem błąd, który popełniłam. Post Adamozops ma wydźwięk przeciwny, do zamierzonego - budowa zdania ma znaczenie
smiley_emoticons_bravo2.gif
.

Niestety, post byłby dość zabawny nawet napisany poprawnie, ale to już insza inszość.

Do budy, z tobą już skończyłem wymianę zdań(bezsensownych z twojej strony czego można się spodziewać) Pa kochana

Oj, zabolało? No już, już
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
Chętnie! Wskaż mi zatem błąd, który popełniłam. Post Adamozops ma wydźwięk przeciwny, do zamierzonego - budowa zdania ma znaczenie
smiley_emoticons_bravo2.gif
.

Niestety, post byłby dość zabawny nawet napisany poprawnie, ale to już insza inszość.



Oj, zabolało? No już, już
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Moja droga przyjaciółko, to, że adam nie wie jak używać słowa "nie", nie podlega dyskusji, ja mam Cię jednak, za rozmówcę na wiele wyższym poziomie dlatego skłaniam do zastanowienia się nad użyciem słowa kandydat.Jeśli(jak mniemam) odnosi się do twojej poprzedniej wypowiedzi to sugeruję jeszcze raz się zastanowić nad rodzajem rzeczownika.

I niestety, każdy kto traktuje to miejsce poważnie żyje w świecie wirtualnym.
 

DeletedUser4218

Guest
Łał.
(...)
Te jakieś Sisi czy kto to tam jest, no ta od truizmów i bycia niewiniątkiem tutaj - dorzuć coś jeszcze do pieca bo bawisz niesamowicie. I nawet złośliwy nie jestem! No może trochę.
(...)
Wcześniej byłeś nawet zabawny, teraz to nawet nie ma co nazywać jaki
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Alpha i adamo - sio do nas spamować i trolować, tu się tak nie godzi
smiley_emoticons_motz.gif

Za dużo poważnych person to czyta
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Wcześniej byłeś nawet zabawny, teraz to nawet nie ma co nazywać jaki
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Alpha i adamo - sio do nas spamować i trolować, tu się tak nie godzi
smiley_emoticons_motz.gif

Za dużo poważnych person to czyta
smiley_emoticons_kaffee2.gif

Błagam Sisi, nie psuj mi zabawy. Połowa tutejszych bywalców bierze wszystko na poważnie, a słynne poważne persony, są gotowe uwierzyć w każdą głupotę, którą napiszę. To miejsce to raj dla takich ludzi jak ja
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser23379

Guest
No to widzę, że się ośmieszyłem trochę;)
Myślałem, że po drugiej stronie są osoby które chcą po prostu pograć, a nie za wszelką cenę wygrać. Błąd nowicjusza.

Romantyczny wojownik, idealista, stojący samotnie na zgliszczach moralności.

To, co napisałeś, jest mniej więcej na podobnym poziomie abstrakcji, jak napisanie, że ubicie komuś ogni jest niezgodne z zasadami fair play.

............................
alphahydranoid
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
pogadałabym, ale widzę, że matka kwoka już zagania Was do domu
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser30415

Guest
Widzę że żyjesz we własnym świecie, nie będę ci już przeszkadzał ;)
 

DeletedUser29075

Guest
Wcześniej byłeś nawet zabawny, teraz to nawet nie ma co nazywać jaki
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Alpha i adamo - sio do nas spamować i trolować, tu się tak nie godzi
smiley_emoticons_motz.gif

Za dużo poważnych person to czyta
smiley_emoticons_kaffee2.gif
Ja tu nie jestem po to, by być zabawnym, tylko żeby poskramiać takie niewiniątka. Było zabawnie, dopóki ty nie byłaś na tapecie - fajnie, nie?
Taką zabawę mam, że dla żartów ludziom humor na FO psuję. Ale zaskoczę Cię - głównie tym co nie łapią kontentu.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser31756

Guest
Przyzwyczaiłem się do tego, że nic mądrego nie piszesz, zazwyczaj jakieś durne mało istotne wypociny. Więc ten tekst potraktuje jak napisy końcowe na nudnym filmie..powodzenia...

Czy ja wiem, każdy ma różne poglądy, jedni wierzą w płaską ziemie, inny uważają fakty za durne i mało istotne.
Jak by się zastanowić to Ci pierwsi fakty też uważają za durne i mało istotne.
 

DeletedUser30713

Guest
Czy ja wiem, każdy ma różne poglądy, jedni wierzą w płaską ziemie, inny uważają fakty za durne i mało istotne.
Jak by się zastanowić to Ci pierwsi fakty też uważają za durne i mało istotne.

Wszystko fajnie, ale teraz napisz to w taki sposób, żeby Wielki Wódz też zrozumiał
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Ja tu nie jestem po to, by być zabawnym, tylko żeby poskramiać takie niewiniątka. Było zabawnie, dopóki ty nie byłaś na tapecie - fajnie, nie?
Taką zabawę mam, że dla żartów ludziom humor na FO psuję. Ale zaskoczę Cię - głównie tym co nie łapią kontentu.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Chyba po to, żeby obrażać ludzi, których takie coś nie bawi.
Olewałam Twoje wpisy wtórujące Haszkowi o kluskach i innych takich, bo bezpośrednio mojego nicka nie ruszałeś.
Ale jak już ruszyłeś to nie zapominaj, że zabawa zabawą, ale to jest forum ogólne.
A jeszcze mam pytanie, bo ja tak nie bardzo łapię znaczenia trudnych słów.
Wytłumaczysz mi ostatnie zdanie z cytatu powyżej?

(...) Te jakieś Sisi czy kto to tam jest (...)

Mam być "kontent" z tej wypowiedzi - tak? Czy źle odczytuję? :(
 
Do góry