Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser32004

Guest
Witam zobaczyłem to dopiero dziś co kapitan ma honoru ?
może to stare przeczytałem i mu odmieniło niemal prosi sie naszych graczy o przyłączenie sie do jego sojuszu to jest honor :p
masakra
albo złoty co 5 pak ogni klepie w 3 h na 2 miasta
zaczęli byście grac bez złota bez kretów i by wtedy gra była gra teraz jest jedna wielka parodia
 

DeletedUser24372

Guest
Witam zobaczyłem to dopiero dziś co kapitan ma honoru ?
może to stare przeczytałem i mu odmieniło niemal prosi sie naszych graczy o przyłączenie sie do jego sojuszu to jest honor :p
masakra
albo złoty co 5 pak ogni klepie w 3 h na 2 miasta
zaczęli byście grac bez złota bez kretów i by wtedy gra była gra teraz jest jedna wielka parodia

Nie moja wina ze pokolorowales cała mapę na zielono i gracze nie chcą grać u Ciebie a co więcej nazywają Cie skończonym d*****m, i proszę nie traktować tego jako obraze, a jako prawdę. Będzie trzeba - przytoczę ss

Ja tu nie jestem po to, by być zabawnym, tylko żeby poskramiać takie niewiniątka. Było zabawnie, dopóki ty nie byłaś na tapecie - fajnie, nie?
Taką zabawę mam, że dla żartów ludziom humor na FO psuję. Ale zaskoczę Cię - głównie tym co nie łapią kontentu.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Ten zaś z kolei osobnik ma zbyt nudne własne życie prywatne, dlatego to inni go tak interesują :)
 
[Usunięto]

Pogratulować panie gerczix wytykanie komuś "przejmowanie", oddawanie miast bez walki, a samemu robić tak samo :p
Przypomnij pan sobie niejakiego majstra, kierownika hmm chyba jakoś tak miał nick ;)
Ładnie Wam oddał miasta na naszych wyspach... Dlaczego wtedy nie przyleciałeś na FO z info o honorowej grze i moralnej porażce? :confused:

Co do Złotego to Sisi już ładnie opisała sytuacje :)

Życzę Wszystkim obiektywizmu :D

Pozdrawiam Wszystkich bez wyjątku
Avek ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
Chyba po to, żeby obrażać ludzi, których takie coś nie bawi.
Olewałam Twoje wpisy wtórujące Haszkowi o kluskach i innych takich, bo bezpośrednio mojego nicka nie ruszałeś.
Ale jak już ruszyłeś to nie zapominaj, że zabawa zabawą, ale to jest forum ogólne.
A jeszcze mam pytanie, bo ja tak nie bardzo łapię znaczenia trudnych słów.
Wytłumaczysz mi ostatnie zdanie z cytatu powyżej?



Mam być "kontent" z tej wypowiedzi - tak? Czy źle odczytuję? :(
https://pl.wiktionary.org/wiki/kontent
Służę.
No i ja doskonale pamiętam, że to forum ogólne, dlatego Ci wprost nie napisze, co myślę o Twoim sposobie bycia tutaj
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif



@Sparrow, nie, ja po prostu sobie znalazłem ciekawą rozrywkę i lubię sobie w wolnej chwili czas pomarnować, nie wolno? A jak przy tym tyle śmiechu jest to czemu nie... zazdrościć mi możesz.
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser29986

Guest
Wszystko fajnie, ale teraz napisz to w taki sposób, żeby Wielki Wódz też zrozumiał
smiley_emoticons_kaffee2.gif
Rodzynku, jak to było? Najpierw def potem szpieg czy coś pomyliłem? Błazen! To Twoja nowa ksywa ananasku sio do ksiązek, bo grepolis Ci nie służy.
 
Przyzwyczaiłem się do tego, że nic mądrego nie piszesz, zazwyczaj jakieś durne mało istotne wypociny. Więc ten tekst potraktuje jak napisy końcowe na nudnym filmie..powodzenia...

OOO tak, ciśnij króliczkowi, wyobraź sobie co ten prostak pisał dziś o mnie. Cytuję:
"Alpha możesz przestać robić z siebie debila na forum? W chwili obecnej wstyd mi ze z kimś takim gram"
"Nie będę zwracał Ci błędów bo to dla CB woda na młyn, pragniesz być w środku uwagi tak jak pewien inny debil który gra na tym świecie. Atencja to coś na co trzeba sobie zasłużyć"
 

DeletedUser4218

Guest
https://pl.wiktionary.org/wiki/kontent
Służę.
No i ja doskonale pamiętam, że to forum ogólne, dlatego Ci wprost nie napisze, co myślę o Twoim sposobie bycia tutaj
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
A ja taka "niekontent" będę, jeśli Ty nie chcesz pisać o mnie tak, bym była "kontent", a tylko tak, bym była "niekontent".

Taką zabawę mam, że dla żartów ludziom humor na FO psuję. Ale zaskoczę Cię - głównie tym co nie łapią kontentu.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Teraz to mnie naprawdę zaskoczyłeś, jak już z tym kontentem wytłumaczyłeś :)
Czyli jak? Dla żartów psujesz ludziom humor, którzy nie łapią zadowolenia?
 

DeletedUser4218

Guest
Hopciu nie ma problemu.
Jak już tak podpisami się dzielicie to przeczytaj mój.
Obawiam się, że Ty jesteś tylko na 4 wersie w wiedzy na mój temat :)
 

DeletedUser29075

Guest
E tam, ja nie mam potrzeby poznawania Ciebie.
Ja tu jestem od kręcenia dram, właściwie to byłem i będę być może za jakiś czas.
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif


Jedyne co to mniej legendy o sobie pisz i będzie git.

Jeden narcyz tutaj wystarczy.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser23278

Guest
Do nas jak doszły osoby z Dezerterów to oddały najpierw wszystkie miasta u siebie. gdyby nie to dezerterzy mieliby mega problemy u siebie, bo byliby mega pokropkowani. Każdy wie, że miasta są sojuszu, a nie gracza.
Co do dyplomacji... Szanse na tym serwerze są równe. Ja nie jestem w stanie określić, która koalicja wygra. Być może Ty jesteś, ale jeśli nie, to szanse są wyrównane. Wy jak się układaliście z innymi to mieliście ogromną przewagę nad wrogą koalicją i zwycięstwo w kieszeni. My mimo przewagi liczebnej nie możemy o sobie tego powiedzieć.

Hmm wyrównaną koalicja nazywasz tuptusi i zepchnietych do defensywy dezerterow przeciwko wam? Zabawne jak można porównywać te koalicje jako wyrownane ? Przecież wy oprócz nas i dezerterow którzy do tej pory się głównie bronili nie macie innych frontów, ocenzurowani mają tylko front z dezerterami, coś się wymyśli ma front tylko z nami, kohorta to chyba z nikim nie ma frontu poza kilkoma miastami. Ty tak naprawdę czy lubisz z siebie klauna na forum robić?
 

DeletedUser11618

Guest
Sparrow to jednak stan umysłu, ten sam bełkot co warrior o_O

domagasz się lania od Dezerterów, ustaw się w kolejce i jak niektórym się zachce to zaliczysz ponowna glebę jak to miało miejsce na Apolloni :D

Podbijam z pytaniem Arta bo umiejętnie omijasz odpowiedzi: ile szarości zaliczyłeś po akcjach na ciebie ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry