Sytuacja na świecie Lapitos

alphahydranoid, raczej jestem nic nie znaczącym randomem :)
Tutaj każdy jest nic nieznaczącym randomem, bo to tylko zwykła gra jest :)
Alpha ma poczucie humoru :)


chyba już po [USUNIĘTO] burzy, ale jak się znowu rozpęta, to chętnie się poczęstuje od Ciebie
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Częstuj się :)


Śpiochom, Kohorcie i reszcie brygady gratuluje ładnego wyniku :) Tego chyba nikt nie przewidział ;) no może jasnowidz iko tylko :p


Pozdrowionka i do następnego
5
 

DeletedUser20971

Guest
Było potkniecie nie ma co ukrywać:) ale i garudo nie rzucił słów na wiatr akcja z wykopem nie ma co
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
raz się kopie raz się jest kopanym, niestety nie każdy jest nauczony bycia bitym i kończy najczęściej niestety
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser30713

Guest
czyżby tuptusie dostawali takie lanie?? eee a taka fajną nazwę wymyśliłem im - myślałem że to pomoże wygrać hihi

Bez MG to są takie zbłądzone króliczki. Lucek poszedł na łatwiznę i bawi się świetnie na świecie ogórków zamiast podnieść rękawicę i powalczyć tutaj. Mam nadzieję, że za kilka dni jak skończy się Harmonassa to przywędruje tutaj.
 

DeletedUser24372

Guest
Bez MG to są takie zbłądzone króliczki. Lucek poszedł na łatwiznę i bawi się świetnie na świecie ogórków zamiast podnieść rękawicę i powalczyć tutaj. Mam nadzieję, że za kilka dni jak skończy się Harmonassa to przywędruje tutaj.

AA MG. To ten co kiedyś zarzucal ludziom serwery drugoligowe, a sam na taki poszedł żeby beckow nie dostać ;)
 

DeletedUser3480

Guest
ojjj sparrow co Ty za głupoty wypisujesz!

MG nie gra na świecie drugoligowym - wiem to bo tam gram i właśnie budujemy cudaki (a raczej je wykańczamy)
Z tego co wiem MG nigdzie nie gra.

I tu na 100% nie przyjdzie bo nie będzie grał na wolnym świecie.
 

DeletedUser23278

Guest
jedynym błędem tuptusi było ślepe pędzenie w strone garudoo, zawsze na kazdym swiecie zaczynali od czyszczenia własnego morza tym razem polecielismy do garudoo a CSW dalismy sie rozwinąc, gdybysmy zaczeli od czyszczenia naszego morza to CSW zamiast tutaj sie puszyc jacy to oni wspaniali uciekali by dwa morza dalej :)
ale spokojnie ten swiat nie trwa 4 miesiace a mniej wiecej 1,5 roku i w tym czasie mnóstwo sie moze zmienic :) takiej kohorcie moze znudzic sie rozbieranie własnych graczy i kręcenie pochodów, nie zasniesz moze stracic 50% obecnego składu. Paradoksem tego systemu jest to ze wygra go sojusz z najwiekszą iloscią miast, zazwyczaj tak jest ze najwiecej pw mają sojusze które są bite wiec za kilka miesiecy wpadne na to forum i zobacze czy Ci którzy do tej pory najwięcej krzyczeli nadal będą tak ochoczo to robic :)
 

DeletedUser30415

Guest
Ale to wy najwięcej jak do tej pory krzyczeliście. Słabą pamięć masz :D
 

DeletedUser30415

Guest
Wpisy graczy z waszego sojuszu można znaleźć nie tylko tutaj ale praktycznie na całym FO jak się wywyższają, krzyczą i puszą. A tak poza tym miałeś wrócić tu za kilka miesięcy a dalej jesteś i szczekasz ozorem bez sensu.
 
Do góry