Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser30713

Guest
W jaki sposób sortowane są miasta u Was w obronie. Dziwi mnie mega jak jeden gracz w 2 miastach złoci mur do 25 po 2 razy, albo dostaje po 5k birem, a kolejne 2 miasta traci całkowicie bez próby obrony. Ten sam gracz!? Co jest...
 

DeletedUser31212

Guest
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

57588029409544054689.jpg
 
równie dobrze mogę tak o tobie powiedzieć..nic nie znaczący no name..Zanim zaczniesz kogoś oceniać patrz na siebie..
A gracz, co do którego się wypowiadałeś potrafi grać i to o wiele lepiej od ciebie..przypadkowy graczu
Ależ to sama prawda przyjacielu, ja jestem przypadkowym troll'em goszczącym na tym forum, niczym więcej!!!
Ciekawi mnie natomiast inna kwestia, jak to się stało, że tak wybitny gracz i prawdziwy inteligent jak Ty poczuł się zobowiązany do odpowiedzi na post zwykłego randoma, i to na dodatek niezbyt inteligentnego? Dobrze by było, gdybyś rozjaśnił nam tą kwestię, bo jeszcze ktoś mógłby błędnie pomyśleć, że moja wypowiedź Cię zdenerwowała, bądź w jakiś sposób zostałeś przez nią dotknięty. A przecież niemożliwym jest by lew reagował na szczekanie szakali.
 

DeletedUser15806

Guest
Na swiatach z predkoscia 2 najlepsze sa sojusze w ktorych gracze potrafia odbudowac wojo w czasie odpowiadajacym swiatu z predkoscia 3. Na ten moment wyglada, ze takich graczy jest wiecej w Nie Zasniesz dlatego uzyskali przewage. Tu nie ma jakiejs wielkiej filozofii czy strategii.
 

DeletedUser29967

Guest
gdzie ten samozwanczy krol tej gry????? wielki kasyniarz haszek!!!!!!??????
taki kozak w swieta jeszcze byl............
chyba z tego kranu zamiast jonego mu jakas gnojowica leci i zatrul sie chlopina,
do tego sloma z gumiakow wystaje az sie potyka i moze sie polamal albo cos mu sie stalo i grac nie moze:mad:
ciekawe co tym razem wymysli nasz zacny koleszka:eek:
czemu tak umyka ......
haszek przyjacielu mojej kozy, wracaj do gry,sprzedaj ze 3 hektary i bedziesz golda mial to szybko sie odbudujesz :D
 

DeletedUser15806

Guest
Nie, no , az musialem zmienic post. Krol miernot okazal sie miernota najwieksza. Zamiast wziasc wiochy na zapleczu i pokazac ze umie powalczyc wywalil sie na plecy i kwiczy. Rozbierajcie mnie. Zenada.
 
Do góry