Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser13253

Guest
Jestem, jestem.
Dostałem propozycje przejęcia konta w NZ, to muszę usunąć. Teraz będę kopał z tamtej strony. Oczekujcie Miszcza, niedługo się objawi.
Żenadą to są Twoje wpisy na Niezależna.pl. Piewco dobrej zmiany.
 

DeletedUser15806

Guest
Jestem, jestem.
Dostałem propozycje przejęcia konta w NZ, to muszę usunąć. Teraz będę kopał z tamtej strony. Oczekujcie Miszcza, niedługo się objawi.
Żenadą to są Twoje wpisy na Niezależna.pl. Piewco dobrej zmiany.
A co to ta Niezalezna ? Ja na emigracji od 20 lat to nie wiem . Ktos mnie objawi czym mnie tu krol miernot zaczepia ?
 

DeletedUser23278

Guest
Na swiatach z predkoscia 2 najlepsze sa sojusze w ktorych gracze potrafia odbudowac wojo w czasie odpowiadajacym swiatu z predkoscia 3. Na ten moment wyglada, ze takich graczy jest wiecej w Nie Zasniesz dlatego uzyskali przewage. Tu nie ma jakiejs wielkiej filozofii czy strategii.
chciałes powiedziec ze wygrywa ten kto używa więcej złota?:rolleyes:
 

DeletedUser15806

Guest
chciałes powiedziec ze wygrywa ten kto używa więcej złota?:rolleyes:
Ty to napisales, nie ja ;). Oczywiscie jest mozliwosc zrownowazenia tego aktywnoscia. Bez zartow piszac : złoto lub 20 h aktywnosci na dobe. Nie mniej. Nawet jesliby ktos siedzial 16 h bez przerwy nie da rady bo czas przesylu bohaterow na to nie pozwoli.
 
Na swiatach z predkoscia 2 najlepsze sa sojusze w ktorych gracze potrafia odbudowac wojo w czasie odpowiadajacym swiatu z predkoscia 3. Na ten moment wyglada, ze takich graczy jest wiecej w Nie Zasniesz dlatego uzyskali przewage. Tu nie ma jakiejs wielkiej filozofii czy strategii.
Przeanalizujmy to dokładnie. Tuptusie są lepsi od śpiochów(tutptusie to najlepszy sojusz w grepo, więc z tego wynika, że od śpiochów też są lepsi) jednak budują wojsko wolniej niż śpiochy. A to znaczy, że lepsi gracze budują wojsko wolniej. Jednak jeśli budujesz wojsko wolniej, to przegrywasz. Wniosek jest prosty, ale i zaskakujący. Lepsi przegrywają.

Zaskakujące jak wiele można się nauczyć czytając forum grepo.

Ps.Badania+bobaski+zewy+arystoteles+skrócenie rekru z misji+wojsko z misji i da się odbudować bez wydawania złotka.
 

DeletedUser15806

Guest
Przeanalizujmy to dokładnie. Tuptusie są lepsi od śpiochów(tutptusie to najlepszy sojusz w grepo, więc z tego wynika, że od śpiochów też są lepsi) jednak budują wojsko wolniej niż śpiochy. A to znaczy, że lepsi gracze budują wojsko wolniej. Jednak jeśli budujesz wojsko wolniej, to przegrywasz. Wniosek jest prosty, ale i zaskakujący. Lepsi przegrywają.

Zaskakujące jak wiele można się nauczyć czytając forum grepo.

Ps.Badania+bobaski+zewy+arystoteles+skrócenie rekru z misji+wojsko z misji i da się odbudować bez wydawania złotka.
Skad wniosek ze lepsi ? Byli lepsi na wczesniejszych kilku swiatach od tych ktorzy tam grali. Tu narazie sa gorsi. Ale na swiecie ktory potrwa 2 lata wszystko jeszcze moze sie zmienic. A juz dawno wiadomo , ze na grepo jestes tak dobry ile czasu mozesz poswiecic na gre w danym momencie. Teraz ewidentnie NZ moze wiecej. Co bedzie za pol roku nie wie nikt. Zwlaszcza ze za chwile wiekszosc graczy wejdzie w okres zwolnienia tempa ktore na swiecie z ta predkoscia pojawia sie w okolicach 30-35 miasta. Potem utrzymanie tempa wzrostu na samych PW przestanie byc mozliwe. Nie skazujcie juz Tuptusi na pozarcie pomimo braku charakteru u krola miernot. To byl przypadkowy gracz w tym sojuszu.
 

DeletedUser15806

Guest
Tak przy okazji bo nurtuje mnie ta kwestia. Czemu Dezerterzy nagle przestali byc bici pomimo posiadania wielu miast w centrum wrogiej im koalicji ?
 

DeletedUser23278

Guest
Przeanalizujmy to dokładnie. Tuptusie są lepsi od śpiochów(tutptusie to najlepszy sojusz w grepo, więc z tego wynika, że od śpiochów też są lepsi) jednak budują wojsko wolniej niż śpiochy. A to znaczy, że lepsi gracze budują wojsko wolniej. Jednak jeśli budujesz wojsko wolniej, to przegrywasz. Wniosek jest prosty, ale i zaskakujący. Lepsi przegrywają.

Zaskakujące jak wiele można się nauczyć czytając forum grepo.

Ps.Badania+bobaski+zewy+arystoteles+skrócenie rekru z misji+wojsko z misji i da się odbudować bez wydawania złotka.
zgadza sie badaniami mozesz wiele nadrobic ale nie wmawiaj mi ze skrócenie rekrutacji masz co chwile i wystarczy zeby zakolejkowac budowe wojska we wszystkich miastach.

Nie uwierze w to tez że nikt z was nie pracuje i tak jak Grzegorz napisał siedzi na grepo przez 12-15h zeby przesyłac surowce czy bohaterów.

prawda jest taka ze na takiej prędkosci złoto daję olbrzymią przewage i kłócąc się o prędkosc miasta na początku o tym wiedzieliscie.

Ps tak u nas tez jest kilku złotników ale u was jest ich więcej :)
 
22
player.png
alphahydranoid Nie zaśniesz 169746

Używałem 2x PW z 3 lub 4 razy, ale nigdy nie skracałem rekru woja(nie licząc kolonów), więc uwierz mi, że bez złocenia też da się sporo wojo produkować
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser24372

Guest
Też nigdy nie skrocilem wojska prócz kolonow 3 chyba kiedy musiałem poprawiać próbę przejęcia. W atakujących top 15 jestem, w wojownijach 25 a będzie lepiej ;]

Da się? Da, tylko trzeba mieć trochę pojęcia o tej grze i czasu i dobra strategie na nią :)
 

DeletedUser15806

Guest
zgadza sie badaniami mozesz wiele nadrobic ale nie wmawiaj mi ze skrócenie rekrutacji masz co chwile i wystarczy zeby zakolejkowac budowe wojska we wszystkich miastach.

Nie uwierze w to tez że nikt z was nie pracuje i tak jak Grzegorz napisał siedzi na grepo przez 12-15h zeby przesyłac surowce czy bohaterów.

prawda jest taka ze na takiej prędkosci złoto daję olbrzymią przewage i kłócąc się o prędkosc miasta na początku o tym wiedzieliscie.

Ps tak u nas tez jest kilku złotników ale u was jest ich więcej :)
Cris. To wszystko co napisales jest prawda. Poza jednym. Nie wiem jak to nazwac, zlotnik to dla mnie ktos kto wydaje na gre naprawde kupe szmalu. Takich w NZ czy Tuptusiach jest raptem paru. Zlotnikow sredniego szczebla jest podobna ilosc. Przewaga wynika z tego ze tym w NZ bardziej sie chce, maja wiecej czasu etc. Chociaz ja bym stawial na to pierwsze. Checi . Druga sprawa to brak lidera. MG sie nie chce, Maniek sie zawinal. Ergun zamieszal i tez sie zawinal. Przy calej mojej sympatii do Arta to nie jest lider. Zaryzykowalbym teze ze rozpoczecie normalnej gry przez MG , czy powrot Manka zmienilby uklad diametralnie. Ale to chyba niemozliwe.
 

DeletedUser30541

Guest
ja jak koledzy powyżej, nigdy nie skróciłem wojska.... i brzydzę się taką grą, która zabija ducha zdrowej, sportowej rywalizacji :D
 

DeletedUser23278

Guest
Grzesiu Erqun nie zawinął się, bo chciał, urodziło mu się dziecko, wybrał to co kazdy normalny człowiek by wybrał
 

DeletedUser15806

Guest
ja jak koledzy powyżej, nigdy nie skróciłem wojska.... i brzydzę się taką grą, która zabija ducha zdrowej, sportowej rywalizacji :D
To ja jestem wredny. Nie raz klepnalem zagrode birem na klina dla kolegow. Wszyscy zawsze narzekaja na zlotnikow, ale kazdy chce miec takich w sojuszu pod warunkiem , ze graja dla tego sojuszu.
 

DeletedUser15806

Guest
Grzesiu Erqun nie zawinął się, bo chciał, urodziło mu się dziecko, wybrał to co kazdy normalny człowiek by wybrał
Ergunowi to sie dziecko urodzilo na poczatku Eubei. :)Zeby byla jasnosc ja Krzysia bardzo lubie. Stwierdzilem tylko fakt.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Też nigdy nie skrocilem wojska prócz kolonow 3 chyba kiedy musiałem poprawiać próbę przejęcia. W atakujących top 15 jestem, w wojownijach 25 a będzie lepiej ;]

Da się? Da, tylko trzeba mieć trochę pojęcia o tej grze i czasu i dobra strategie na nią :)
ty zawsze byłeś cienki, ale każdy świat musi mieć swojego błazna-bez tego byłoby nudno. skromny jak zwykle, ale przegrany jak zawsze..w dodatku grający pod siebie, żerujący na sojuszu;) normalka - w ten sposób mamy "ideał gracza":) Dla czytelników wypocin tegoż delikwenta proponuję omijać ten nudny rozdział książki ..bo tu zwrotu akcji nie można się spodziewać, co najwyżej jakiegoś wyciskacza łez dla kobiet:D
 
Ależ to sama prawda przyjacielu, ja jestem przypadkowym troll'em goszczącym na tym forum, niczym więcej!!!
kobiecy sarkazm nie jest ci obcy;) wiesz..proponuję czasem wyjść na świeże powietrze..może to ci w czymś pomoże? wiem..jest smog..i takie tam bajery, ale bez przesady..chyba aż tak źle nie jest?;)
 
Do góry