Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser24372

Guest
W szczególności ja i mój sojusz jest tak cienki że jak jeszcze byliśmy na zielono a NZ już was biło to Prowokatorka niemal na pw blagala Ewę o Deffa, uczucie bezcenne ;)

Dałeś się dyplomatycznie wydymac i jeszcze się tu pokazujesz ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Cris. To wszystko co napisales jest prawda. Poza jednym. Nie wiem jak to nazwac, zlotnik to dla mnie ktos kto wydaje na gre naprawde kupe szmalu. Takich w NZ czy Tuptusiach jest raptem paru. Zlotnikow sredniego szczebla jest podobna ilosc. Przewaga wynika z tego ze tym w NZ bardziej sie chce, maja wiecej czasu etc. Chociaz ja bym stawial na to pierwsze. Checi . Druga sprawa to brak lidera. MG sie nie chce, Maniek sie zawinal. Ergun zamieszal i tez sie zawinal. Przy calej mojej sympatii do Arta to nie jest lider. Zaryzykowalbym teze ze rozpoczecie normalnej gry przez MG , czy powrot Manka zmienilby uklad diametralnie. Ale to chyba niemozliwe.

Co Maniek się zawinął!! Maniek tu wpadł na kilka dni - taka była umowa. Od początku mówiłem że grac nie będę. Z kilku względów: po pierwsze mi się nie chce po drugie za wolny świat, po trzecie mam stary świat gdzie kończyłem cudaki.
 
No i wrócił nasz Lew! Ten, który zawsze poświęca się dla stada i nigdy nie żeruje na dobroduszności i naiwności swoich poddanych! Jakże oni muszą być szczęśliwi, że mogą Tobie słu... tzn. współpracować!

Co do wyjścia na powietrze, to bez szans przyjacielu.
Zimno, nieprzyjemnie i jeszcze w Krakowie mieszkam, a tu nie dość, że jest straszny smog, to jeszcze straszny smok straszy.

Ps.Dalej czekamy na rozwiązanie zagadki co lew robi uganiając się za szakalami
smiley_emoticons_confusednew.gif
(Tyle to czasu to już zajęło, że liczę na kreatywność)
 

DeletedUser4811

Guest
W szczególności ja i mój sojusz jest tak cienki że jak jeszcze byliśmy na zielono a NZ już was biło to Prowokatorka niemal na pw blagala Ewę o Deffa, uczucie bezcenne ;)

Ty to serio masz coś z głową :DDDD
"niemal błagała " :DDD

PS> Ewka... Tyle światów razem rozegranych i takie pierdoły opowiadasz o mnie, gdy my tak od 5 lat gadamy ?
Chyba że sparoł znów się uchlał, to sorry
 

DeletedUser30713

Guest
Co Maniek się zawinął!! Maniek tu wpadł na kilka dni - taka była umowa. Od początku mówiłem że grac nie będę. Z kilku względów: po pierwsze mi się nie chce po drugie za wolny świat, po trzecie mam stary świat gdzie kończyłem cudaki.

Śmieszna sprawa Maniek, ale ludzie na tym świecie dostawali bany za coś takiego. Moim zdaniem mega niesłusznie oczywiście, ale wg supportu tak nie można
smiley_emoticons_hust.gif
 
Czytajcie ze zrozumieniem kochani, a dopiero potem wypisujcie na priv, żebym mańka nie denerwował, bo stary, dobry etc.
Post jest skierowany do jedynego Lwa tej gry.
A jak widać na profilowym zdjęciu mań'ek jest mamutem, nie lwem, a tym bardziej Lwem.

manfred Ostatnio na forum była taka głośna afera o banowanie za oddawanie miast, nie słyszałeś?
 

DeletedUser29967

Guest
mialem wam pocisk wyslac wszystkim kasyniarzom/tuptusia czy jak tam sie zwiecie- ale sie powstrzymam!!!!!!!!!
a bez manka czy innego pedraka to jestescie nadal tym samym sojuszem co kozaczyl bardzo na FO przed startem lapitos, ze jestescie super,mega, wiec nie pajacowac tylko spinac [USUNIĘTO] i grac a nie uciekac jak haszek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mialem wam pocisk wyslac wszystkim kasyniarzom/tuptusia czy jak tam sie zwiecie- ale sie powstrzymam!!!!!!!!!
a bez manka czy innego pedraka to jestescie nadal tym samym sojuszem co kozaczyl bardzo na FO przed startem lapitos, ze jestescie super,mega, wiec nie pajacowac tylko spinac [USUNIĘTO] i grac a nie uciekac jak haszek
*tuptusiom
To się odmienia, polski język nie jest trudny, sam teraz kozaczysz i wyzywasz od pędraków oraz pajacujesz. Hipokryzja taka piękna. Powiem, ale nie powiem. logika w cenie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29967

Guest
weteran2 ja nie mam czasu na odmienianie czegos co i tak jest bez znaczenia :)
ja wojo klepe caly czas :)
na bzdury szkoda czasu!!!!!!!!!!!!!
wszedlem tu tylko zobaczyc czy krolowi haszkowi dalej ten johny woker leci z kranu :rolleyes:
 

DeletedUser29967

Guest
to do jakiejs specjalnej szkoly chodziles widocznie skoro nie rozumiesz!!!!!!!!!!! chyba do lotnikow :)
 

DeletedUser4218

Guest
A to język jest trudny i w szkole nie nauczyli? Nie ośmieszaj się. Nie rozumiem, co piszesz. Interpunkcja też jest ważna :p

Jak nie rozumiesz co pisze, to nie komentuj, bo jeszcze się ośmieszysz ;)

weteran2 ja nie mam czasu na odmienianie czegos co i tak jest bez znaczenia :)
ja wojo klepe caly czas :)
na bzdury szkoda czasu!!!!!!!!!!!!!
wszedlem tu tylko zobaczyc czy krolowi haszkowi dalej ten johny woker leci z kranu :rolleyes:

Pewnie leci. Przecież nie będzie zniżał się do picia wody.
Dziwię się w ogóle, że przy pisaniu na klawiaturze mu korona na oczy nie spada.
Musi strasznie sztywno siedzieć...
 
W szczególności ja i mój sojusz jest tak cienki że jak jeszcze byliśmy na zielono a NZ już was biło to Prowokatorka niemal na pw blagala Ewę o Deffa, uczucie bezcenne ;)

Dałeś się dyplomatycznie wydymac i jeszcze się tu pokazujesz ;)
bezcenne uczucie to widzieć ciołka, który kabluje na ludzi do supportu i jest z tego dumny i jeszcze się tym publicznie chwali...twój rozumek jest pokroju małej pchły..coś tam ugryzie, a myśli, że epidemię spowodowała:) Powtórzę raz jeszcze - zmień lekarza, geriatra na problemy z głową nie pomoże;)
 

DeletedUser4811

Guest
ej sparoł, właśnie rozmawiałam z Ewą. Podobno kazała Ci sprostować bzdury na temat naszych rozmów.
teraz mamy dwie opcje:
- przyznasz się do kłamania na FO i po raz enty zrobisz z siebie durnia
- nie przyznasz się i przed własnymi graczami zrobisz z siebie durnia.

A jako, że w rznięciu głupa masz doświadczenie to aż jestem ciekawa jak ten temat dalej pociągniesz :>

PS. alpha aż mnie łeb rozbolał. Nie rób tego więcej
 

DeletedUser29967

Guest
ide sobie dalej wojo klepac bo tu jakies nie znane mi zwiazki zachodza:)
a ja mam tylko siedziec cicho i bic czerwonych wiec tu sie nie odnajde:(
szkoda mi tylko tego biednego haszka-krola i teraz jeszcze weterana2- jego giermka jak domniemam :)
trzymajcie sie cieplo:p
 

DeletedUser30713

Guest
bezcenne uczucie to widzieć ciołka, który kabluje na ludzi do supportu i jest z tego dumny i jeszcze się tym publicznie chwali...twój rozumek jest pokroju małej pchły..coś tam ugryzie, a myśli, że epidemię spowodowała:) Powtórzę raz jeszcze - zmień lekarza, geriatra na problemy z głową nie pomoże;)

Ty to mówisz? sprawdzałeś Hauntersowi wszystkie porty na dzień przed tym jak dostał bana. Nikomu innemu, a nie świecił się choćby jako godzinę nieaktywny. Przypadek?
hipokryta...
 

DeletedUser24372

Guest
ej sparoł, właśnie rozmawiałam z Ewą. Podobno kazała Ci sprostować bzdury na temat naszych rozmów.
teraz mamy dwie opcje:
- przyznasz się do kłamania na FO i po raz enty zrobisz z siebie durnia
- nie przyznasz się i przed własnymi graczami zrobisz z siebie durnia.

A jako, że w rznięciu głupa masz doświadczenie to aż jestem ciekawa jak ten temat dalej pociągniesz :>

PS. alpha aż mnie łeb rozbolał. Nie rób tego więcej

Mówić to ja sobie będę co chce ;) Już dawno słyszałem od Ciebie że garudoo miał mnie zjeść,, podaj dokładną datę kiedy się to stanie to pogadamy :)


Ty to mówisz? sprawdzałeś Hauntersowi wszystkie porty na dzień przed tym jak dostał bana. Nikomu innemu, a nie świecił się choćby jako godzinę nieaktywny. Przypadek?
hipokryta...

Sęk w tym że nawet nie muszę nikogo zgłaszać, ale siać zamęt wśród wroga to już trzeba a jak widać wychodzi całkiem nieźle skoro wodz lew to łyka :)
 
Do góry