Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser30713

Guest
nie za bardzo rozumiem. Ale może i to lepiej.

Wg supportu jest to pushing z tego co wiem, było widać to permach jakie dostawali inni gracze, którzy zaczynali grę i rozmyślając się oddawali miasta swoim. Moim zdaniem absurd i jest to przytyk w stronę supportu, nie Twoją. Ty Maniek fajnie im tam bujnąłeś na początek i każdy by się cieszył z takiej pomocy:)

[USUNIĘTO]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23278

Guest
No właśnie, wszedzie jest o czytaniu ze zrozumieniem, bo tu nikt nie czyta, ani nasi ani wasi xD.
Gdzie ja wciskałem mańkowi pushing? Nigdzie, nie doszukuj się aluzji w tamtym poście, bo akurat tam ich nie było :p
to się nie Ciebie tyczyło tylko
[USUNIĘTO]

mialem wam pocisk wyslac wszystkim kasyniarzom/tuptusia czy jak tam sie zwiecie- ale sie powstrzymam!!!!!!!!!
a bez manka czy innego pedraka to jestescie nadal tym samym sojuszem co kozaczyl bardzo na FO przed startem lapitos, ze jestescie super,mega, wiec nie pajacowac tylko spinac dupska i grac a nie uciekac jak haszek
przed startem swiata to była debata zeby przyspieszyc ten wolny swiat, a nie kto jest jaki super silny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4811

Guest
Pewnie, że możesz mówić co chcesz :D każdą bzdure i pierdołę :D regularnie z tej możliwości korzystasz :D
Kłamczuszku już ci wszystko jedno czy obrażasz wroga, czy robisz idiotki z własnych zawodniczek. Z rozpędu się zagalopowałeś :>

A gara pożarł Cię już dawno... tylko stoperan jeszcze działa :>
 

DeletedUser30713

Guest
Jedyna różnica jest taka, że Maniek się bardziej postarał i więcej korzyści mieliście z jego pomocy. Ty chyba nie zrozumiałeś jednej rzeczy. Ja nie uważam, żeby to było złe zachowanie ze strony Manfreda, czy Marynarza. Każdy pomaga sojuszowi jak umie i jak może. Jeżeli chodzi o Marynarza jeszcze, to z tego co wiem przyszedł pograć, ale się rozmyślił i oddał w ten sposób miasto, żeby było szybciej. Może było inaczej, nie wiem, nie oceniam.
 

DeletedUser15806

Guest
I znowu wiadra pomyj wylane w obie strony. Szkoda czasu na komentowanie tego.
Do Manka : Zawinales sie. To fakt bezdyskusyjny. A , ze to zapowiadales ? Ja duchem swietym nie jestem zeby to wiedziec.
 
Brawo brawo, świetnie mu przywaliłaś
smiley_emoticons_bravo2.gif
Z lewej go, a w tamtego rzucaj krzesłem!!!!
We 2 go, lać poniżej passa!!!
A ty gierczix dawaj z procy, zero litości!!!!
WALCZCIE JAK NA ELYTE PRZYSTAŁO!!!!

gmkgmk Może by na tym interes rozkręcić? Zakłady robić kto kogo bardziej na forum obsmaruje?
 

DeletedUser15806

Guest
Brawo brawo, świetnie mu przywaliłaś
smiley_emoticons_bravo2.gif
Z lewej go, a w tamtego rzucaj krzesłem!!!!
We 2 go, lać poniżej passa!!!
A ty gierczix dawaj z procy, zero litości!!!!
WALCZCIE JAK NA ELYTE PRZYSTAŁO!!!!

gmkgmk Może by na tym interes rozkręcić? Zakłady robić kto kogo bardziej na forum obsmaruje?
Dla mnie to jest zenujace. Czasami nie moge uwierzyc , ze ktos kto ze mna gral moze tak sie zachowywac. Znam osobe , mysle fajny gosc. I nagle czytam wpis do innej osoby, ktora tez znam. I oczom nie wierze.
 

DeletedUser23278

Guest
Jedyna różnica jest taka, że Maniek się bardziej postarał i więcej korzyści mieliście z jego pomocy. Ty chyba nie zrozumiałeś jednej rzeczy. Ja nie uważam, żeby to było złe zachowanie ze strony Manfreda, czy Marynarza. Każdy pomaga sojuszowi jak umie i jak może. Jeżeli chodzi o Marynarza jeszcze, to z tego co wiem przyszedł pograć, ale się rozmyślił i oddał w ten sposób miasto, żeby było szybciej. Może było inaczej, nie wiem, nie oceniam.
róznica jest taka ze marynarz dostał zaproszenie na wyspe całą niebieską, a Maniek grał od początku. to tak jak my teraz bysmy wzieli 10 znajomych zeby nam pobudowali wyspy na waszych wyspach. W trakcie ochronki atakowac go nie mozesz wiec on sobie spokojnie buduje. Teraz pytanie po co stawiac paliki skoro moznaby było w ten sposób
Druga sprawa marynarz się tak rozmyslił ze po szaraku juz chciał budowac drugie miasto ale dostał bana
 

DeletedUser3480

Guest
I znowu wiadra pomyj wylane w obie strony. Szkoda czasu na komentowanie tego.
Do Manka : Zawinales sie. To fakt bezdyskusyjny. A , ze to zapowiadales ? Ja duchem swietym nie jestem zeby to wiedziec.

No tak masz rację. Ale zaraz zaraz :) a czy to przypadkiem nie na tym samym świecie gdzie razem gramy była ta słynna ankieta kto tam idzie grac??

czyli może jednak jesteś duchem świętym :)
 

DeletedUser15806

Guest
No tak masz rację. Ale zaraz zaraz :) a czy to przypadkiem nie na tym samym świecie gdzie razem gramy była ta słynna ankieta kto tam idzie grac??

czyli może jednak jesteś duchem świętym :)
Nie widzialem wpisu, ze idziesz na 2 tyg i spadasz.
 

DeletedUser3480

Guest
i dobrze bo to takowego nie było. Grać miałem 5 dni ale się ciut przedłużyło :)
 

DeletedUser24703

Guest
Dla mnie to jest zenujace. Czasami nie moge uwierzyc , ze ktos kto ze mna gral moze tak sie zachowywac. Znam osobe , mysle fajny gosc. I nagle czytam wpis do innej osoby, ktora tez znam. I oczom nie wierze.
Grzesiu tyle czasu już grasz i jeszcze Ciebie coś dziwi
 
No właśnie, wszedzie jest o czytaniu ze zrozumieniem, bo tu nikt nie czyta, ani nasi ani wasi xD.
Gdzie ja wciskałem mańkowi pushing? Nigdzie, nie doszukuj się aluzji w tamtym poście, bo akurat tam ich nie było :p
No właśnie nie czytasz. Uderz w stół a nożyce się odezwą. Gerczix pisał o oddawaniu miast, ale widzę, że cris wyjaśnil :p
 
Bo to jest pushing, tylko że w tego typu grach powinien być zwyczajnie dozwolony. Maniek wszedł na serwer tylko i wyłącznie w celu pomocy Wam, bez zamiaru gry tutaj, o czym pisał kiedyś na tym forum.
To nie jest pushing, inaczej ludzie nie mogliby kończyć gry. Maniek chciał sobie popatrzeć na serwer, nic nie było o wybudowaniu wioch dla nas specjalnie, poza tym grał, czego nie można powiedzieć o graczach pushujących. Gdy zbliżała się teoretycznie EC na Hermo, to tak jak zapowiedział, skończył grę. Nie idźmy w skrajność, bo to jest nadinterpretacja wypowiedzi doroci i regulaminu. Na m45 byl gracz, który budował wiochę a następnie nagle była ona w CSW. To jest właśnie pushing, który polega na niestandardowych korzyściach. Podam jeszcze jeden przykład z pushingu, ale to już jest ogólne. Na świat wchodzą handlarze. Budują, wiochy, handlują, następnie oddają wiochy jakimś sojkom. To jest pushing, a tego jest pełno na każdym świecie. Szkoda, że nie mam tego maila już, bo jedna osoba od was zbierała handlarzy na prawdopodobnie ten świat. Czy byli, czy nie byli, czy wiochy oddali, to już mnie nie interesuje, ale tak działa pushing w tej grze :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12136

Guest
A co ze STOP mowie nienawiści? Kochajmy się.

Pozdrowienia dla wszystkich walczących :)
 

DeletedUser30647

Guest
No widzę że Tuptusie obrali inną strategię i kierunek marszu dominację morza 35 :) tutaj może się uda w końcu sojusz Casus nie powinien stawić dużego oporu :)
 

DeletedUser24372

Guest
Ta ale to dobrze bo jeszcze się okaże że nie będą im się te miasta do dominacji liczyć,, tylko się cieszyć z ich strategii :)
 
Do góry