Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser25516

Guest
Akurat w tym posunięciu nie ma nic dziwnego. Gdzieś zaplecze muszą stworzyć i tego deffa klepać.
 

DeletedUser4218

Guest
To nie jest pushing, inaczej ludzie nie mogliby kończyć gry. Maniek chciał sobie popatrzeć na serwer, nic nie było o wybudowaniu wioch dla nas specjalnie, poza tym grał, czego nie można powiedzieć o graczach pushujących. Gdy zbliżała się teoretycznie EC na Hermo, to tak jak zapowiedział, skończył grę. Nie idźmy w skrajność, bo to jest nadinterpretacja wypowiedzi doroci i regulaminu. Na m45 byl gracz, który budował wiochę a następnie nagle była ona w CSW. To jest właśnie pushing, który polega na niestandardowych korzyściach. Podam jeszcze jeden przykład z pushingu, ale to już jest ogólne. Na świat wchodzą handlarze. Budują, wiochy, handlują, następnie oddają wiochy jakimś sojkom. To jest pushing, a tego jest pełno na każdym świecie. Szkoda, że nie mam tego maila już, bo jedna osoba od was zbierała handlarzy na prawdopodobnie ten świat. Czy byli, czy nie byli, czy wiochy oddali, to już mnie nie interesuje, ale tak działa pushing w tej grze :p

Dowolnie można sobie pushing na grepo tłumaczyć. Zależy wszystko od osoby interpretującej i jak bardzo ma zły dzień :D
Co do osoby zbierającej handlarzy to ja byłam (aczkolwiek pewnie niejedyna). Pisałam w MDG na Katanii i tam tą wiadomość ode mnie dostałeś. Poszło z nami sporo handlarzy i owszem, miasta zostały u nas. Tak robi się na wszystkich światach odkąd handel złotem stał się faktem. Obecnie handluję w ten sam sposób na innym świecie i miasto oddam po handelku. Czy to już jest pushing czy jeszcze nie - poczekamy co suport wymyśli.
 

DeletedUser15806

Guest
No i zaraz potem wlezli. Rzutem na tasme zalapali sie na M55. Pare dni pozniej a teraz by jeszcze styku z Tuptusiami nie mieli. No i trzeba pamietac , ze to Tuptusie na to M55 parli. Cholera wie po co bez zadnego przygotowania. Kogos poniosla fantazja. W sumiie fajnie.
 

DeletedUser15806

Guest
I tak , i nie. Jakby Tuptusie mieli chlodniejsze glowy to jeszcze by tej walki nie bylo.
 
Dowolnie można sobie pushing na grepo tłumaczyć. Zależy wszystko od osoby interpretującej i jak bardzo ma zły dzień :D
Co do osoby zbierającej handlarzy to ja byłam (aczkolwiek pewnie niejedyna). Pisałam w MDG na Katanii i tam tą wiadomość ode mnie dostałeś. Poszło z nami sporo handlarzy i owszem, miasta zostały u nas. Tak robi się na wszystkich światach odkąd handel złotem stał się faktem. Obecnie handluję w ten sam sposób na innym świecie i miasto oddam po handelku. Czy to już jest pushing czy jeszcze nie - poczekamy co suport wymyśli.
Jeżeli okaże się, że to jest pushing, to w ten sposób złamaliście regulamin, co zostało skierowane przeciwko Mańkowi i Tuptusiom. Potrzeba więc naczelnego donosiciela, bo coś nie pykło w koalicji, gdzie on gra. No i tak można się przekomarzać żartobliwie :p
 

DeletedUser3480

Guest
No i zaraz potem wlezli. Rzutem na tasme zalapali sie na M55. Pare dni pozniej a teraz by jeszcze styku z Tuptusiami nie mieli. No i trzeba pamietac , ze to Tuptusie na to M55 parli. Cholera wie po co bez zadnego przygotowania. Kogos poniosla fantazja. W sumiie fajnie.
a tyle było terenu na M45 i M44 :)
 

DeletedUser4218

Guest
Jeżeli okaże się, że to jest pushing, to w ten sposób złamaliście regulamin, co zostało skierowane przeciwko Mańkowi i Tuptusiom. Potrzeba więc naczelnego donosiciela, bo coś nie pykło w koalicji, gdzie on gra. No i tak można się przekomarzać żartobliwie :p

Chyba nie zrozumiałeś przesłania. Co do Manfreda było raczej żartobliwe info, mówiące o tym, że pojawiły się bany za coś takiego jak pushing i przekoloryzowano jego granie jako granie "pushingowe" nieco. Oczywiście z naszej strony tu nie ma takich zarzutów, a raczej żartobliwa informacja, że trzeba się wystrzegać takich działań, bo... "nie znasz dnia, ani godziny" kiedy coś co było do tej pory dopuszczalne stanie się nagle niedopuszczalne i zostanie się przez to "ukaranym". Manfred pograł chwilę i zrezygnował z gry - jeśli to by uznano za pushing to ja już nie wiedziałabym co w tej chwili powiedzieć innego niż - Dziękuję, ja już nie gram.

Nie złamaliśmy regulaminu...

https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/wa%C5%BCna-informacja-dotycz%C4%85ca-handlu-z%C5%82otem-poza-targowiskiem.25913
 
Chyba nie zrozumiałeś przesłania. Co do Manfreda było raczej żartobliwe info, mówiące o tym, że pojawiły się bany za coś takiego jak pushing i przekoloryzowano jego granie jako granie "pushingowe" nieco. Oczywiście z naszej strony tu nie ma takich zarzutów, a raczej żartobliwa informacja, że trzeba się wystrzegać takich działań, bo... "nie znasz dnia, ani godziny" kiedy coś co było do tej pory dopuszczalne stanie się nagle niedopuszczalne i zostanie się przez to "ukaranym". Manfred pograł chwilę i zrezygnował z gry - jeśli to by uznano za pushing to ja już nie wiedziałabym co w tej chwili powiedzieć innego niż - Dziękuję, ja już nie gram.

Nie złamaliśmy regulaminu...

https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/wa%C5%BCna-informacja-dotycz%C4%85ca-handlu-z%C5%82otem-poza-targowiskiem.25913
Nie zrozumiałaś postu, a wcześniej odniosłaś się w ten sposób do mnie. Powiedziałem na koniec, że w żartobliwy sposób można się tak przekomarzać o pushingu :p
 
Nie oni tak mają, taka grupa wymuszonego wsparcia na FO, która lubi się ośmieszać i poniżać tym samym, bo im brakuje argumentów do normalnej rozmowy :p
 

DeletedUser29967

Guest
ja nie pije ;)
a weteran, to ty raczej nic nie rozumiesz, bo do lotnikow chodziles do szkoly i masz odloty tylko w glowie wiec nie sap do sisi bo ona wszystko rozumie w przeciwienstwie do ciebie - gamoniu ty jeden!!!!!!!!!!
 

DeletedUser29967

Guest
kod adidas,bo to jest klasa :cool:
ide spac nobku bo szkoda czasu na ciebie!!!!!!!!!!!!!
lotniku ze szkoly specjalnej :D
 

DeletedUser23278

Guest
No widzę że Tuptusie obrali inną strategię i kierunek marszu dominację morza 35 :) tutaj może się uda w końcu sojusz Casus nie powinien stawić dużego oporu :)
chyba ktos obrał kierunek m56 tutaj moze w koncu sojusz Białe żagle nie powinien stawiac oporu :) a nie poczekaj? jak narazie zbieracie słabych graczy i miasta nieaktywnych :D
 

DeletedUser31146

Guest
chyba ktos obrał kierunek m56 tutaj moze w koncu sojusz Białe żagle nie powinien stawiac oporu :) a nie poczekaj? jak narazie zbieracie słabych graczy i miasta nieaktywnych :D
Teraz mają takiego cudownego przywódcę, który każe im się topić i w bonusie atakować.
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Z drugiej strony jednak mnie to jakoś nie dziwi, skoro ich "miszcu" więcej czasu spędza na pogawędkach niż na udzielaniu rad w sojuszu.
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser30647

Guest
chyba ktos obrał kierunek m56 tutaj moze w koncu sojusz Białe żagle nie powinien stawiac oporu :) a nie poczekaj? jak narazie zbieracie słabych graczy i miasta nieaktywnych :D

My tutaj na M56 byliśmy cały czas a miasta zabieramy wszystkim i tym aktywnym i tym mniej też , bierzemy to co chcemy ale teraz może ich poprowadzisz i będzie trudniej zobaczymy
smiley_emoticons_irre.gif
zbieramy słabych graczy ? o to nowość kto taki do nas przeszedł ? ale w zamian oddaliśmy wam jednego z lepszych graczy z morza 56
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Do góry