Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser23278

Guest
Teraz mają takiego cudownego przywódcę, który każe im się topić i w bonusie atakować.
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Z drugiej strony jednak mnie to jakoś nie dziwi, skoro ich "miszcu" więcej czasu spędza na pogawędkach niż na udzielaniu rad w sojuszu.
smiley_emoticons_irre.gif
Ciekawe skąd Ty tyle wiesz hmm co się u nas dzieje? bez kreta nie potraficie sobie poradzic z sojuszem który jest na 15 miejscu w rankingu? Oj jak mi przykro :)

PS nikomu nie karze:) zaczęłem się pozbywac takich wspaniałych graczy :)
My tutaj na M56 byliśmy cały czas a miasta zabieramy wszystkim i tym aktywnym i tym mniej też , bierzemy to co chcemy ale teraz może ich poprowadzisz i będzie trudniej zobaczymy
smiley_emoticons_irre.gif
zbieramy słabych graczy ? o to nowość kto taki do nas przeszedł ? ale w zamian oddaliśmy wam jednego z lepszych graczy z morza 56
smiley_emoticons_freu-dance.gif
odkąd tutaj jestem poza buntami zabraliscie miasta tylko tym nieaktywnym :) liczyłem na cos więcej od sojuszu nr 6 i 8 na swiecie :)
 

DeletedUser30647

Guest
Z tego co wiem to tacy gracze : SIWKA1405 , Kserkses5 , magellan73 , kovens1 to byli aktywni gracze a zrezygnowali z gry po weekendzie jaki im zaprezentowaliśmy
 

DeletedUser31146

Guest
PS nikomu nie karze:) zaczęłem się pozbywac takich wspaniałych graczy :)
Każe - poprawna wersja w znaczeniu 'wydaje polecenie' (od kazać)
smiley_emoticons_irre.gif


Jak to mawiał Mark Twain
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
 

DeletedUser23278

Guest
Z tego co wiem to tacy gracze : SIWKA1405 , Kserkses5 , magellan73 , kovens1 to byli aktywni gracze a zrezygnowali z gry po weekendzie jaki im zaprezentowaliśmy
zobacz co ja napisałem:) Magellan i kserkses wyrazili chęć gry po 2 dniach przestali się logować i te miasta zaczeliscie zgarniac:)

Każe - poprawna wersja w znaczeniu 'wydaje polecenie' (od kazać)
smiley_emoticons_irre.gif


Jak to mawiał Mark Twain
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
jakbym miał słuchać Twaina to w ogóle nie zaczynałbym z Tobą rozmowy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30713

Guest
Ale co tu pisać...że yavus nie popisał się polityką likwidując sobie sojusznika za parę miast, bo tylko tym są dla niego nowi gracze? Założę się, że ich bunty nie będą bronione, a starzy gracze będą mieli zapełnione sloty ich miastami. Większość graczy w CK już się cieszyła z mocno wyselekcjonowanego grona, bo trzeba przyznać, że ładnie to już tam działało, a yavus zrobił z tego masówkę.
 
Wszystkim przystojniakom oraz pięknym kobietom z serwera Lapitos dziękuję za wspólną zabawę :)
Jak ktoś uważa, że jest brzydki to też dzięki :D
Życzę wszystkim wspaniałych chwil w grze, jak i wiele przyjaznych postów tutaj ;)
Mam nadzieje, że już nie będę grał w ten zabijacz czasu :p

Pozdrawiam ja
:cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser32084

Guest
Trzeba dalej selekcjonować, im większy materiał do filtrowania tym więcej wartościowych graczy się wyłowi:D
 

DeletedUser4811

Guest
Iko, mistrzu, dzięki! Za roleczki, za pełne zagrody woja, za zaangażowanie w życie sojuszu :)
Do następnego! ;*
 
Wszystkim przystojniakom oraz pięknym kobietom z serwera Lapitos dziękuję za wspólną zabawę :)
Jak ktoś uważa, że jest brzydki to też dzięki :D
Życzę wszystkim wspaniałych chwil w grze, jak i wiele przyjaznych postów tutaj ;)
Mam nadzieje, że już nie będę grał w ten zabijacz czasu :p

Pozdrawiam ja
:cool::cool::cool::cool::cool:
Nie odchodź, byłeś jednym z niewielu, którzy chociaż próbowali zrozumieć moje poczucie humoru
smiley_emoticons_frown.gif
 
Osiągnąłem wszystko, co chciałem osiągnąć w tej grze :)
A najważniejsze moje osiągniecie na Grepo to szacunek przeciwnika.

Wiem też, że są osoby na tym serwie co mają swoje zasady bez względu na wszystko ;) One wiedza, że ten wpis jest o nich :)


=Vic= czasami zdarzy się, że się zaloguje na chwile... Palenie udało się rzucić, a do grepo wracam. (Dlatego napisałem, że mam nadzieje :eek:)

Alfa jesteś sobą i to się ceni. Walić tych, co chcą, abyś się zmieniał :D

Prowo to ja dziękuję Wam za zaangażowanie i zdeterminowanie w obronie na M54 :cool:

CK Dezerterzy jesteście Wielcy!!!

Ps. Szeryf wracaj wariacie (czekają na Ciebie) :):):)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26609

Guest
Cinek - najlepszego :) i do zobaczenia Mordo na jakimś szybkim świecie w przyszłości - mam nadzieję, niezbyt odległej. ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Wszystkim przystojniakom oraz pięknym kobietom z serwera Lapitos dziękuję za wspólną zabawę :)
Jak ktoś uważa, że jest brzydki to też dzięki :D
Życzę wszystkim wspaniałych chwil w grze, jak i wiele przyjaznych postów tutaj ;)
Mam nadzieje, że już nie będę grał w ten zabijacz czasu :p

Pozdrawiam ja
:cool::cool::cool::cool::cool:

Do zobaczenia znów i miłego odpoczynku od grepo
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Ty to mówisz? sprawdzałeś Hauntersowi wszystkie porty na dzień przed tym jak dostał bana. Nikomu innemu, a nie świecił się choćby jako godzinę nieaktywny. Przypadek?
hipokryta...
:)Powiem ci tak. nie mierz innych swoją miarą. Odezwał się "czysty jak łza" i ostoja moralności grepolis...Sam jesteś hipokrytą i powinieneś się zastanowić nad tym co nawywijałeś.No tak znając życie "pamięć zaszwankuje" albo się wyprzesz "gierard" wszystkiego...ciekawe co na by na to powiedzieli "koledzy"?

A co do mnie - ogłaszam wszem i wobec, że sprawdzanie portów w grepolis jest zabronione - kto to zrobi będzie uznany za donoszącemu supportowi;)
Szkoda mi misiek czasu na ciebie..masz zawsze genialne pomysły: przypomnę po raz enty jak to selekcję na eubei prowadziłeś..w ostatni dzień świąt wyrzucałeś kolego graczy z sojuszu za nieaktywność..gierard janusz..ładnie brzmi wiesz?
BEZ ODBIORU:)
 

DeletedUser30713

Guest
:)Powiem ci tak. nie mierz innych swoją miarą. Odezwał się "czysty jak łza" i ostoja moralności grepolis...Sam jesteś hipokrytą i powinieneś się zastanowić nad tym co nawywijałeś.No tak znając życie "pamięć zaszwankuje" albo się wyprzesz "gierard" wszystkiego...ciekawe co na by na to powiedzieli "koledzy"?

A co do mnie - ogłaszam wszem i wobec, że sprawdzanie portów w grepolis jest zabronione - kto to zrobi będzie uznany za donoszącemu supportowi;)
Szkoda mi misiek czasu na ciebie..masz zawsze genialne pomysły: przypomnę po raz enty jak to selekcję na eubei prowadziłeś..w ostatni dzień świąt wyrzucałeś kolego graczy z sojuszu za nieaktywność..gierard janusz..ładnie brzmi wiesz?
BEZ ODBIORU:)

No widzisz Wielki Wodzu. Ja ich wyrzuciłem, bo byli nieaktywni już przed świętami. Ty za to na mnie najechałeś i przyjąłeś z powrotem. Połowa z tych graczy później straciła miasta na rzecz wroga z powodu nieaktywności i z tego co pamiętam nikt nie pograł* sobie dłużej niż 2 miesiące. Decyzja była podjęta całą radą za wyjątkiem Ciebie. Chyba Cię zabolało, że wyrzuciliśmy wtedy kochasia, który był twoim kumplem. Ale dobrze, że wolałeś jego mającego 2-3 miasta, niż TOP1 offowca na serwerze, którym był kumo strzelający przez niego szaraki. Nie Zaśniesz bardzo się ucieszyło z Twojej decyzji.

A co do Hauntersa to zgłosiłeś go i nie wiem czemu się wprost do tego nie przyznasz. Śmieszne, że każdy próbuje mi zarzucać, że coś "nawywijałem", a nikt nie potrafi powiedzieć, co takiego strasznego zrobiłem. Ale rozumiem, psychologiczne zagranie, żeby się usprawiedliwić i odbić piłeczkę w drugą stronę. U nas jesteś tylko pośmiewiskiem Adam, ale błaznuj sobie dalej, bo zapewniasz nam rozrywkę.

*wegetował
 
Do góry