Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser31756

Guest
Tak sobie przypomniałem, patrząc na wynik eventu ;)
Jakiś czas temu ktoś napisał tutaj od tuptusi, ze narazie wygrywamy bo mamy więcej złotników i nie jest to wina aktywności czy coś takiego.
To teraz ktoś mi wyjaśni dlaczego na 1 zawodach w evencie gdzie liczyła się aktywność i pomoc sojuszu śpiochy były wysoko, a jak na tym liczy się, ile ktoś ma złota to już tuptusie widać na top ;)
To się jakoś nazywa ale brakuje mi słowa w chwili obecnej.
 

DeletedUser31146

Guest
Czyżby chodziło Ci o hipokryzję ?
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser11944

Guest
Tak sobie przypomniałem, patrząc na wynik eventu ;)
Jakiś czas temu ktoś napisał tutaj od tuptusi, ze narazie wygrywamy bo mamy więcej złotników i nie jest to wina aktywności czy coś takiego.
To teraz ktoś mi wyjaśni dlaczego na 1 zawodach w evencie gdzie liczyła się aktywność i pomoc sojuszu śpiochy były wysoko, a jak na tym liczy się, ile ktoś ma złota to już tuptusie widać na top ;)
To się jakoś nazywa ale brakuje mi słowa w chwili obecnej.
Dziwna ta teza, i w pierwszych i w drugich zawodach zloto, aktywnosc i pomoc sojuszu sa w cenie. Co takiego rozni pierwsze i drugie zawody oprocz tego, ze bardziej oplaca sie trenowac inne jednostki?
 

DeletedUser11944

Guest
To racja, ale skad ta pewnosc tego, ze kupuja te erynie na wielka skale, a nie np. lepiej od Was rozkladali umiejetnosci? Wedlug kryteriow Hauntersa to na ta chwile z rankingu wynika, ze najwieksi zlotnicy sa w Cos sie wymysli, kto by pomyslal... I u nich jest najwiekszy skok jakosciowy miedzy pierwsza, a druga konkurencja. W pierwszych zawodach roznica miedzy NZ, a Tuptusiami kolosalna nie byla, w drugiej konkurencji jest podobnie i dalej wyzej jest NZ, wiec jakos tego ogromnego wplywu zlota u Tuptusi nie widze. Dziwi mnie tez, ze Haunters w ogole nie bral pod uwage tego, ze sojuszowa pomoc sie mogla polepszyc i ta nagla poprawe u Tuptusi, ktorej tak naprawde w rankingu nie widac przypisuje wylacznie zlotu.

Skeleton:
1 Nie zaśniesz 2532.90
2 Tuptuś 2384.90
3 Nie pośpisz 2044.90
4 CK Dezerterzy 1728.50
5 Coś się wymyśli 1601.60
6 Kohorta Słowian 1462.70
7 Albo nie wymyśli 1400.20
8 Don Kichot 1384.80
9 Tuptusiek 1337.50
10 Ocenzurowani 1236.90
Biathlon:
1 Coś się wymyśli 3669.70
2 Nie zaśniesz 3605.00
3 Tuptuś 3587.40
4 CK Dezerterzy 3574.30
5 Kohorta Słowian 3371.50
6 Nie pośpisz 3173.50
7 Albo nie wymyśli 2830.10
8 Don Kichot 1924.60
9 Ocenzurowani 1668.80
10 Tuptusiek 1449.10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30713

Guest
Nie no Jack ja Cię bardzo lubię, ale gdybyście nie podochodzili do Tuptusi na evencie to my byśmy mieli 2 pierwsze miejsca. Przewaga była ogromna. Nie wiem, czy to śledziłeś, jak nie to możesz sobie wrzucić statystyki do excela, bo są jeszcze dostępne i zobaczyć, że mam rację:) Co do CSW to oni byli zajęci odbijaniem cudaka od MTSów na cyterze, żeby zamknąć tamten świat.

PS: średnia 20 naszych najlepszych graczy wynosiła: 2340 punktów, a Tuptusi najlepszej 10 graczy (bez CK) wynosiła 2270. czyli zgodnie z tym co powiedziałem przewaga była ogromna i mielibyśmy 2 pierwsze miejsca na evencie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11944

Guest
Ja tego zbytnio nie sledze, bo nie cierpie eventow i jak dla mnie w ogole nie powinno ich byc. Ktos tam do nich wskoczyl, to fakt, takie zagrania nie sa zakazane. Odezwalem sie tylko dlatego, ze przypisanie malej poprawy u Tuptusi tylko i wylacznie zlotu i nie uwzglednienie tego, ze po skeletonie mogli wyciagnac wnioski i w drugiej konkurencji moga cos robic lepiej jest troche nie na miejscu.
 

DeletedUser30713

Guest
Nie no na pewno nie można przypisywać temu, że to złoto, bo tu nie trzeba dużo wydać na evencie. Kwestia tego, że w pierwszej konkurencji, trzeba było mieć te cerbery, bo bez nich lipa. My je zorganizowaliśmy, a oni nie. Erynie za równo my jak i oni bierzemy z eventu, więc walka jest o to kto nie przeoczy kliknięcia, a nie o jakieś skille związane z organizowaniem się i robieniem mitów:)
 

DeletedUser11944

Guest
No to trzecia konkurencja da odpowiedz czy wspolpraca w innych sojuszach sie poprawila czy nie. Ja po swoim widze, ze jest calkiem lepiej i moge zakladac, ze w Tuptusiach jest tak samo, choc reki za to sobie nie dam uciac :)
 

DeletedUser30713

Guest
Cały czas mu tłumaczę, żeby nie oszczędzał na grze, bo wrogowie się będą z niego śmiali. No i mamy przykład
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Do góry