Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser29762

Guest
Ja to sie bede najbardziej smial jak z tej calej dominacji wyjdzie taki kwiatek. Wy bedziecie lac Tuptusi, zabierac miasta , ale oni zadefowani za kazde jedno postawia 2 paliki na M35. Swiat wejdzie w ere dominacji. Oni beda pierwsi ze swoimi strzelajmy 10 %, kolejne pol roku podobnej nawalanki i oni dalej beda pierwsi o jakis procencik. I tak az prog spadnie . I wygraja :D
Trochę to nierealne, żeby wygrać dominację trzeba minimalnie mieć jedno z mórz głównych samo m 35 nie starczy, a i wątpie, żeby całe weszło do liczenia dominacji. No chyba, że dobrodusznie oddasz nam swoje morze wtedy mamy nawet szanse ;)
Aaaa wracając do dominacji ja się tylko zastanawiam, jak "tęgie polityczne głowy" rozwiążą koronkę na tym świecie przy tak wielkiej koalicji... Przy cudakach można obiecać koronkę każdemu, a tu ? Tu to nie bardzo i tylko czekać kto pierwszy się wyłamie i otworzy zupełnie nowy front, jakoś nie wierzę, żeby jakies 280 osob działało tylko dla dobra 60 ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Trochę to nierealne, żeby wygrać dominację trzeba minimalnie mieć jedno z mórz głównych samo m 35 nie starczy, a i wątpie, żeby całe weszło do liczenia dominacji. No chyba, że dobrodusznie oddasz nam swoje morze wtedy mamy nawet szanse ;)
Aaaa wracając do dominacji ja się tylko zastanawiam, jak "tęgie polityczne głowy" rozwiążą koronkę na tym świecie przy tak wielkiej koalicji... Przy cudakach można obiecać koronkę każdemu, a tu ? Tu to nie bardzo i tylko czekać kto pierwszy się wyłamie i otworzy zupełnie nowy front, jakoś nie wierzę, żeby jakies 280 osob działało tylko dla dobra 60 ;)
A gdzie wyczytales , ze trzeba miec miasta na jakims glownym morzu ? Studiowalismy to z Jackiem przed startem, obserwowalismy swiaty na innych serwerach i absolutnie nie ma znaczenia czy masz miasta na M45 ,czy M35. Praktycznie wszystkie w obrebie zasiedlonego okregu sie licza. To bedzie chyba tutaj okolo 25 0000 miast. Moge sie mylic nawet o 5000 w te czy wewte. To bez wiekszego znaczenia. I tak najwiekszy sojusz bedzie za 90 dni mial maxsymalnie 8 %, czy cos kolo tego
 

DeletedUser29762

Guest
Tak, tak to potrwa minimum rok, ale jednak ciekawi mnie jak to zrobi koalicja na koniec :)
To nie, że wyczytałem poprostu nie sądzę by całe m35 liczlo się ale zobaczymy ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Tak daleko jak sa zamieszkale wyspy bedzie sie liczylo. A co do koronek. Polacy to teraz narod sługusow . Spokojnie 180 osob bedzie słuzyc 60. ;)
 

DeletedUser29762

Guest
Tak, tak daleko, tyle, że to tworzyć ma okreg więc po przeciwnej stronie też musi być aktywnie jesli zachaczymy m 45 to musimy zachaczyc i m 65 ;) nie zapomnij o tym. Co do tego, że naród sługusów to nie zapomnij też, że nieźli z nas kombinatorzy i myślę, że wkrótce zacznie się kombinowanko
 

DeletedUser15806

Guest
M65 jest zasiedlone. A kombinatorzy to bedzie ta 60 w glownym sojuszu ;)
 

DeletedUser15806

Guest
A w sumie to Ci powiem jak to bedzie. NZ pozbiera najwiekszych ze swojej koalicji , Tuptusie ze swojej. Jednemu i drugiemu bedzie brakowalo procencika. I wtedy oni wszyscy przyjda do gmarta i beda prosic : Chodz do nas, wez 2 graczy osiagniemy prog dzieki temu . ;););)
 
A w sumie to Ci powiem jak to bedzie. NZ pozbiera najwiekszych ze swojej koalicji , Tuptusie ze swojej. Jednemu i drugiemu bedzie brakowalo procencika. I wtedy oni wszyscy przyjda do gmarta i beda prosic : Chodz do nas, wez 2 graczy osiagniemy prog dzieki temu . ;););)
Hahahaha, ktoś chyba za dużo wypił i uwierzył w swoje teorie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser32187

Guest
A
:)Powiem ci tak. nie mierz innych swoją miarą. Odezwał się "czysty jak łza" i ostoja moralności grepolis...Sam jesteś hipokrytą i powinieneś się zastanowić nad tym co nawywijałeś.No tak znając życie "pamięć zaszwankuje" albo się wyprzesz "gierard" wszystkiego...ciekawe co na by na to powiedzieli "koledzy"?

A co do mnie - ogłaszam wszem i wobec, że sprawdzanie portów w grepolis jest zabronione - kto to zrobi będzie uznany za donoszącemu supportowi;)
Szkoda mi misiek czasu na ciebie..masz zawsze genialne pomysły: przypomnę po raz enty jak to selekcję na eubei prowadziłeś..w ostatni dzień świąt wyrzucałeś kolego graczy z sojuszu za nieaktywność..gierard janusz..ładnie brzmi wiesz?
BEZ ODBIORU:)

Jesteś donosicielem nr.1 w tej grze, na mnie doniosłeś jeszcze w momencie jak byłem w twoim sojuszu taki z ciebie lider hahaha, jak sprawa stała się głośna napisało do mnie kilka osób którym też załatwiłeś karne punkty z supportu i to za takie rzeczy że masakra, no ale przecież nikt nie może podpaść największej gwieździe tej gry, za którą niewątpliwie sie uważasz.. Zawsze i wszędzie bede ci przypominał że jesteś donosicielem bez krzty honoru.
 

DeletedUser26574

Guest
i wtedy nastanie wielki czas kiedy największy nie sługus zostawi swoich graczy na pastwę losu byle wygrać hehehe:)

Ach ten Gmart zły, niedobry - fuj :mad:

Tylko, jedna mała rzecz - oczywiście zdarza się mu pójść na dłuższy urlop ze względu na wypalenie, sprawy rodzinne itp tego nie neguję,
ale w większości takich przypadków sojusz nie rozpada się, a wręcz dochodzi do końca świata i tak jak np. farsala potrafi wygrać świat lub pella przegrać na ostatniej prostej. ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Oj , tam. Bylo tego wiecej.
A tak ciutke powazniej to dla mnie FO sluzy do robienia sobie jaj. A ze niektorzy łykaja jak mlode pelikany to juz nie moja wina.
smiley_emoticons_lol.gif


ps. "Wyskacza" i tak za jakies 9-10 miesiecy z checia wypijemy, zeby nie bylo : )))))
 
Oj , tam. Bylo tego wiecej.
A tak ciutke powazniej to dla mnie FO sluzy do robienia sobie jaj. A ze niektorzy łykaja jak mlode pelikany to juz nie moja wina.
smiley_emoticons_lol.gif


ps. "Wyskacza" i tak za jakies 9-10 miesiecy z checia wypijemy, zeby nie bylo : )))))
Czyli żadne Twoje słowo nie jest ważne, nawet to braku udziału w spisku przeciw nam
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser15806

Guest
a Ty pewnie z RPA.

Zapomnieli jeszcze o jednym. Nie każdemu zależy na blaszkach. Są ludzie którzy po prostu chcą tam komuś dokopać i tyle. Dokopać w sensie nie dać wygrać.
Tak i mam skosne oczy : ))) . Niestety to prawda, na emigracji to najbardziej widac.Zreszta w kraju tez wielu sluzy za 500 zl : )))
 
Do góry