Sytuacja na świecie Lapitos

W ogóle po co te progi procentowe, potem jakieś dziwne zmniejszanie nikt tego nie rozumie chyba same inno ma z tym kłopoty ;p
Proste rozwiązanie, wystarczy wziąć pod uwagę 4 główne morza. Jedno miasto jeden punkt, cała wyspa jednego koloru 40 punktów jaki sojusz zdobędzie najwięcej punktów po 5 mies(szybki), 7mies(wolny), 10mies(bardzo wolny) i po problemie każdy zadowolony ;p

Oni sobie lubią życie utrudniać jakieś systemy wprowadzają z uwzględnieniem nie aktywnych żeby nie wszystkie wyspy były brane pod uwagę ale po co tak kombinować. Najprostsze rozwiązania są z reguły najlepsze
 

DeletedUser11944

Guest
Bo oni, czyli projektanci gry w nia nie graja, stad w ogole nie rozumieja oczekiwan graczy. Najsmieszniejsze jest to, ze nawet dzialal Player Council (pisze o miedzynarodowym, niech spoczywa w pokoju), ale chyba do niczego nie przekonali Inno albo byli w niej gracze bez wiekszego pojecia o grze.
 

DeletedUser15806

Guest
W ogóle po co te progi procentowe, potem jakieś dziwne zmniejszanie nikt tego nie rozumie chyba same inno ma z tym kłopoty ;p
Proste rozwiązanie, wystarczy wziąć pod uwagę 4 główne morza. Jedno miasto jeden punkt, cała wyspa jednego koloru 40 punktów jaki sojusz zdobędzie najwięcej punktów po 5 mies(szybki), 7mies(wolny), 10mies(bardzo wolny) i po problemie każdy zadowolony ;p

Oni sobie lubią życie utrudniać jakieś systemy wprowadzają z uwzględnieniem nie aktywnych żeby nie wszystkie wyspy były brane pod uwagę ale po co tak kombinować. Najprostsze rozwiązania są z reguły najlepsze
Tak byc nie moze bo po zapelnieniu 4 morz swiat stanalby w miejscu. Naprawde wystarczy by prog zaczal spadac od razu. Po jaka cholere czekac pol roku zanim zacznie spadac. Po 6 miesiacach 40 % i co 2 tygodnie spadek i po problemie. A co do cudakow na dominacji to jestem przeciw , kazdy dodatkowy bonus tylko zwiekszylby roznice pomiedzy sojuszami, a nie je zmniejszal. To widac po tych eventach ktore juz byly.
 

DeletedUser20971

Guest
jedno słowo goldy!! plus pakiety ilość ewentów po to są przedłużane światy:) komfort gry już dawno przestał interesować inno:p
 

DeletedUser3480

Guest
To z innej strony pokażę (pożyczone z naszego forum ;))

4f27189c87f9d.png


r1yj9d.png
a ta mapa to chyba z początku tego świata co??
bo coś mi się nie chce wieżyc że tuptusie {Usunięto] Ck i wpuścili ich blokując sobie M44, zresztą M45 też nie zajęte.

Zresztą ich teren nie wiele się zmienił jak rezygnowałem a to było 2 tygodnie po starcie świata.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
Ta mapa to ma ze sto lat...
Krótko mówiąc gruba ściema

Sisi... Na mą piekielną duszę :cool:
Jak można tak wkładać lewiznę?
 

DeletedUser30713

Guest
Mapka z przed kilku dni, tylko ten podpis ocenzurowanych 2 niewiadomo skąd się wziął. manfred CK nie miało wyjścia i musiało iść na 44, a Tuptusie chyba nie miały nic do gadania w tym temacie. Z resztą jakby Tuptusie weszły na 44 to teraz by miały front z każdej strony, a tak to chociaż jedna ścianę mają osłoniętą. Swoją drogą to wypowiedziałeś te słowa jakby Tuptusie mogły dyktować zasady CK, a w obecnej sytuacji to raczej w drugą stronę to może działać, gdyż to CK znajduje się w dużo bardziej komfortowej sytuacji.
 

DeletedUser11944

Guest
Mapka ma jakies 2 tygodnie, koniec Ocenzurowanych II to byl chyba 3 luty.
 

DeletedUser4218

Guest
a ta mapa to chyba z początku tego świata co??
bo coś mi się nie chce wieżyc że tuptusie {Usunięto] Ck i wpuścili ich blokując sobie M44, zresztą M45 też nie zajęte.

Zresztą ich teren nie wiele się zmienił jak rezygnowałem a to było 2 tygodnie po starcie świata.

No fakt, stara, bo sprzed dwóch tygodni - przepraszam. Jutro dam nową :)
 

DeletedUser26609

Guest
O i to jest rzetelna mapka, choć średnio zgadzam się z tym by uwzględniać Reinkarnację - bo to przecież słupy myślicieli i to w dodatku dość ładnie rozbierane słupy

Szysiar, Siusiar, czy jak Ci tam było :eek:

Jak tam te dwa kolony? Je też wysłałeś by rozbić o DL?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31212

Guest
Szysiar, Siusiar, czy jak Ci tam było :eek:

Jak tam te dwa kolony? Je też wysłałeś by rozbić o DL?
Poprawna to ta pierwsza opcja jak zresztą widać
smiley_emoticons_smilenew.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Jak zwykle nie mogę na ciebie liczyć kolon miał się rozbić a nie odbić
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Pytanie mogłeś mi zadać na priv skoro i tak pisałeś żeby ci odpisać na fo
Jaka w tym logika
smiley_emoticons_irre.gif
?

 

DeletedUser26609

Guest
Widzisz... Problem polega na jednym... Latałeś po murku... A potem co się stało Kolego :)? Jak policzyłem to wyszło że troszku więcej PW wpadło nam z obrony, niż Wam z ataku :p za co dziękuję w swoim i Tuptusi imieniu...
 
Do góry