Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser3480

Guest
Mapka z przed kilku dni, tylko ten podpis ocenzurowanych 2 niewiadomo skąd się wziął. manfred CK nie miało wyjścia i musiało iść na 44, a Tuptusie chyba nie miały nic do gadania w tym temacie. Z resztą jakby Tuptusie weszły na 44 to teraz by miały front z każdej strony, a tak to chociaż jedna ścianę mają osłoniętą. Swoją drogą to wypowiedziałeś te słowa jakby Tuptusie mogły dyktować zasady CK, a w obecnej sytuacji to raczej w drugą stronę to może działać, gdyż to CK znajduje się w dużo bardziej komfortowej sytuacji.
wypowiedziałem bo kompletnie nie znam sytuacji. Tak tylko rzuciłem okiem na mapę która dała SISI i mam obraz z przed kilku miesięcy.
Dzięki za info. Miłej zabawy życzę.
 

DeletedUser26609

Guest
Znany i szanowany gracz w swoich kręgach...nie anonim....ale nie forumowy pieniacz...więc mogło Ci umknąć niechcący całkiem..
Nie wątpie, po prostu [i proszę rozumieć to dosłownie] nie potrafię skojarzyć Jego nicku z forum, z nickiem z gry. Ot i wszystko...

A to, że mam szyderczy ton najczęściej wynika z tego, że ot taką formę wypowiedzi przyjąłem na FO. Poznając mnie bliżej gdzieś znika ta maska ;)
 
a59b6c30ae3def2826c5266aebbed5e2.png
 

DeletedUser25516

Guest
Podbij coś mojego to będziesz tak mogła mówić koleżanko...
Nie muszę podbijać, aby tak o Tobie mówić. Zresztą swoimi postami sam to udowadniasz i nie trzeba o tym pisać. Za to przyjmuję wyzwanie i drapnę Ci wiochę zanim znikniesz z tego świata pro.sta.ku.
 

DeletedUser29239

Guest
Nie muszę podbijać, aby tak o Tobie mówić. Zresztą swoimi postami sam to udowadniasz i nie trzeba o tym pisać. Za to przyjmuję wyzwanie i drapnę Ci wiochę zanim znikniesz z tego świata pro.sta.ku.
On siedzi na tyłach swojego sojuszu dlatego taki kozak , zapraszamy na front :)
 

DeletedUser32084

Guest
Dziś jeszcze wzięty zdrajca w centrum miast Dezerterów pod skrzydła wrogiej koalicji, nieźle się zapowiada:rolleyes:
 

DeletedUser26609

Guest
Skończmy napinkę forumową - choć nie ukrywam, że sam ją wywołałem :confused:

Co do siedzenia na tyłach, to się nie mogę zgodzić... Ponad 1/3 moich wioch jest na wyspach albo na jednym, albo na drugim froncie... Jak na deffowca - dość nieźle...
A co do wyzwania rzuconego mi - zapraszam i będę miał to na uwadze.

A tymczasem - miłego tygodnia wszystkim, i czerwonym i tym w bardziej przyjaznych barwach :D
 

DeletedUser30713

Guest
Dziś jeszcze wzięty zdrajca w centrum miast Dezerterów pod skrzydła wrogiej koalicji, nieźle się zapowiada:rolleyes:

Wiesz wgl jak wyglądała sprawa z nim, że tak gadasz? Byłeś cicho i myślałem, że tak zostanie. Po co się wypowiadasz w temacie Sytuacja na Świecie Lapitos, skoro kompletnie nie masz pojęcia co się dzieje na tym serwerze? Każda osoba, która tu się wypowiada albo jest w radzie w swoim sojuszu, albo ma info z pierwszej ręki o tym co się dzieje. Posłuchaj co inni mówią, zainteresuj się i zanim coś napiszesz popytaj o to w sojuszu, bo potem bzdury wypisujesz.

O kogo chodzi, bo nie mam wglądu w tym tygodniu?

zolwik1983 doszedł do nas. Szedł na urlop będąc w Awanturnikach. Wrócił w innym sojuszu, a tylko zobowiązania względem poprzedniego sojka od początku serwera były przeszkodą, żeby do nas dojść.
 
Wiesz wgl jak wyglądała sprawa z nim, że tak gadasz? Byłeś cicho i myślałem, że tak zostanie. Po co się wypowiadasz w temacie Sytuacja na Świecie Lapitos, skoro kompletnie nie masz pojęcia co się dzieje na tym serwerze? Każda osoba, która tu się wypowiada albo jest w radzie w swoim sojuszu, albo ma info z pierwszej ręki o tym co się dzieje. Posłuchaj co inni mówią, zainteresuj się i zanim coś napiszesz popytaj o to w sojuszu, bo potem bzdury wypisujesz.



zolwik1983 doszedł do nas. Szedł na urlop będąc w Awanturnikach. Wrócił w innym sojuszu, a tylko zobowiązania względem poprzedniego sojka od początku serwera były przeszkodą, żeby do nas dojść.
Dziękować :))
 
Do góry