Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser15806

Guest
W sumie to ciekawe bajki tutaj :p
Diablica ma zale do kogos ale zapomina o swoim milordzie, ktory prowokowal wszystkich.
Top 1 sojusz na cyterze obladowany dobrymi graczami nie byl faworytem na poczatku...
Pakty z calym swiatem, hmm, ino w ktorym momencie bo ja pamietam dwa fronty przez dlugi czas.
Szok bo ktos nazwal Cytere jednym z mocniejszych swiatow w ostanim czasie, za chwile, tornado,bumy,smoki,mts, slabe sojusze :D Jakies slupy tam grały.
Chwile nie sledzilem ale chyba dobrze to poogarnialem, niech mnie ktos poprawi jesli zle zrozumialem te niusy.
Nikt nie mowil ze Cytera byla slabym swiatem, zdziwienie bylo, ze dla Za Chwile wydal sie trudniejszy. A faworytem moze przez miesiac byly Smoki patrzac po nickach. Zycie je jednak zweryfikowalo szybko. Potem faworytem bylo juz tylko MTK.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22975

Guest
, Ty sie moze nie wypowiadaj. Dalas popis wlasnie na Cyterze nazywajac mnie zdrajca jak poszedlem akademie robic. Haszek Ci wode z mozgu robi nie ja. A co do konczenia swiatow przeze mnie to chodzby na Nikai udowodnilem, ze nie odpuszczam jesli zycie pozwala, a tam sytuacja byla beznadzieja naprawde. Na Cyterze tez gralem dluzej niz Ty, tyle ze w Siewcach Grozy bo z kims ( Haszek ) kto szantazuje graczy w realu gral nie bede. Nawet jesli to byla tylko sciema.
O masz tyle czasu minęło a piszesz że polazłeś robić AK?? Mając dostęp do ukrytych forów takowego info nie było... Wodę z mózgu jak to piszesz to właśnie Ty robiłeś dlatego padły słowa jakie padły, między innymi takie że już z Tobą nie zagram. A jeśli wspominasz o Haszku to Ty go tam „przytargałeś” pod swoje skrzydła, on nie miał zamiaru grać, ja doszłam do „Was” ciut później. Szantaż?? Niech ta Pani sprawę wytoczy bo powtarzanie plotek przez osoby piąte, dziesiąte, to tzw pomówienia. I jak widać wymówka dla Ciebie. Popis na Cyterze daję do tej pory a Ty grałeś tam dłużej ode mnie?? Wow...
 

DeletedUser15806

Guest
O masz tyle czasu minęło a piszesz że polazłeś robić AK?? Mając dostęp do ukrytych forów takowego info nie było... Wodę z mózgu jak to piszesz to właśnie Ty robiłeś dlatego padły słowa jakie padły, między innymi takie że już z Tobą nie zagram. A jeśli wspominasz o Haszku to Ty go tam „przytargałeś” pod swoje skrzydła, on nie miał zamiaru grać, ja doszłam do „Was” ciut później. Szantaż?? Niech ta Pani sprawę wytoczy bo powtarzanie plotek przez osoby piąte, dziesiąte, to tzw pomówienia. I jak widać wymówka dla Ciebie. Popis na Cyterze daję do tej pory a Ty grałeś tam dłużej ode mnie?? Wow...
Gra grze nierowna. A screeny mowily same za siebie.
Dobra zreszta, bylo minelo. Nie ma co zyc starymi swiatami. I sorry, ze nie poinformowalem Cie o celu mojej wtedy wizyty w Sojuszu Smierci. Pewnie powinienem, ale to byl taki impuls. nie sadzilem , ze z tego moze byc problem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26397

Guest
A ja lubię takie światy .gdy połowa świata przemaluje się na szaro...
robi się wtedy tak przyjemnie .szaro.jednokolorowo .wesoło.jak z przyjściem wiosny..
grałem na tym świecie w tuptusiach .I trochę taki żal został.bo popatrzeć na inne światy .dajmy na to hermonassa .casyno(może demony .może tuptusie)ma pakt z rozbiórkami i połową świata I leje jak może tylko spqr .i oni się bronią .do końca praktycznie.nie rezygnuja i taki np. Crisbdg pisze na fo .ze na swiecie nic sie nie dzieje.ze przeciwnicy są do niczego.ze tylko się bronią i nie ma co robić...
jak w tym przypadku określić tuptusi?
że jak my nie wygramy .to świat jest niesprawiedliwy.wszyscy na jednego itd.itp.
Tak myśląc.to połowa światów wygranych przez casyno powinna się zakończyć w ten sposób .co lapitos.przeciwnicy walą szaraki.a dalej .To wiadomo....
 

DeletedUser26609

Guest
One Tap. pisał o tym, że to jego nick jakieś kilkadziesiąt stron temu i owszem przejął Ci miasto Daria "bura.ku".
A więc oficjalnie sam to stwierdzę :) jestem dla Ciebie BURA.KIEM :)
Daliście mi popalić do tego stopnia, że nawet się nie broniłem :) gratuluję...
[Nie było tu szydery! Naprawdę wolałem się skupić na innych wiochach - bo wiedziałem, że wiocha będzie nie do obronienia za bardzo lataliście i złoty mur i DL stawiałem w innych miejscach]
 

DeletedUser26609

Guest
W sumie śmieszy mnie fakt, że nie wiesz co się dzieje z Twoimi miastami, a próbujesz się wypowiadać na temat sytuacji na świecie
smiley_emoticons_lol.gif
Straciłem 3 wiochy :) więc pytałem o którą chodzi... fajnie, że starasz się przerysowywać... Ale niestety Ci to nie wychodzi :)
 

DeletedUser26397

Guest
I tak jeszcze dodam.ze łatwo się wygrywa .jak się ma pół świata za sobą.ale przegrać też można z honorem...
gratuluję ekipie Garudoo oraz Coś się wymyśli i ich paktowiczom.a za ekipę Tuptusi poprostu mi wstyd
może jestem stary.i mam inne spojrzenie na świat.ale jak już walczyć .to do końca ..do ostatniego miasta
 
A więc oficjalnie sam to stwierdzę :) jestem dla Ciebie BURA.KIEM :)
Daliście mi popalić do tego stopnia, że nawet się nie broniłem :) gratuluję...
[Nie było tu szydery! Naprawdę wolałem się skupić na innych wiochach - bo wiedziałem, że wiocha będzie nie do obronienia za bardzo lataliście i złoty mur i DL stawiałem w innych miejscach]
Widze Darek, że przejrzałeś na oczy :)
Siła jest, bo sam miałem przyjemność przez chwile być na froncie (Prawdziwym froncie :D). Często byłem pomijany przy akcjach na nas, ale u kolegów sporo deffa padło :eek:

Trochę przesadzacie :confused:
Tuptaki zawinęły się z tego świata i nie ma co roztrząsać ;)
Krzysiek wyżej fajnie opisał co spowodowało rozpad ekipy.

Z gratulacjami jeszcze się wstrzymam :rolleyes:
 

DeletedUser26609

Guest
Widze Darek, że przejrzałeś na oczy :)
Siła jest, bo sam miałem przyjemność przez chwile być na froncie (Prawdziwym froncie :D). Często byłem pomijany przy akcjach na nas, ale u kolegów sporo deffa padło :eek:

Trochę przesadzacie :confused:
Tuptaki zawinęły się z tego świata i nie ma co roztrząsać ;)
Krzysiek wyżej fajnie opisał co spowodowało rozpad ekipy.

Z gratulacjami jeszcze się wstrzymam :rolleyes:
Iko... Powiem to tak - obiecałem, a zawsze słowa dotrzymuję, że będzie mógł mnie tak Robciu nazywać - poszedłem o krok dalej... sam siebie nazwałem dla Niego burakiem...
Parę wiosek frontowych było i jest do tej pory... Coś tam się dzieje... I źle nie jest :confused:

Ja stwierdzę jedno - Rada Tuptusi rzucając szarą szmatę - skreśliła się z grona ludzi, których szanuję. Śmieszne jest to, że rzucili tą szmatę - a szczekali, motywowali, truli d... i stawiali samych siebie na wzór... Wzięli dwa czy trzy razy w tyłek - a oni uciekli jak szczury z tonącego okrętu - a przecież Artur, Andrzej, Monika, Łukasz, Karolina i dwóch KD których nie znam [Stinkee i Nazzy] to dobrzy gracze, z pomysłami, z wizją - oni wiedzieli lepiej ZAWSZE i nikogo nie słuchali... Zamiast więc uciec, powinni znaleźć wyjście z sytuacji
 

DeletedUser23402

Guest
No to ja również pogratuluje spiochom :) kiedyś pisałem do prowo że jak tuptusie nie spierdziela tego świata to możemy wygrać stało się trochę inaczej. Jak każda gra jest to gra błędów kto popełni ich mniej ten wygrywa. Dzięki za te wszystkie nie przespane noce czuwają czy garudoo i spółka poleca była fajna zabawa. Kiedyś ktoś mi powiedział na tym świecie że być kd na tak intensywnej grze to trzeba być zrytym maks więc chyba jestem bardziej niż zryty bo sprawiało mi to wiele frajdy
 
Ogolnie to co drugi swiat to patologia, niby byly rowne sklady ale potem to niebo a ziemia, inno ma w dupie bo ludzie uciekaja na inny swiat, wala zlotem i inno zyskuje. Intensywnosc otwierania swiatow zbyt duza, Grzes nawoluje do mniejszej ilosci paktow ale to nie widzi chyba, ze to wina inno a nie graczy. Swiat trwa rok a otwieraja nowy co 2-3 miechy. Ta gra upadnie za chwile, zloto niszczy tez ta gre do konca. Nie ogarniam ze nic z tym nie robia, przeciez swiat obecnie co trwa rok idzie wygrac w 3 miechy psktami.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30713

Guest
Zastanawiam się właśnie, czy Ci to rozbić dla fanu. Złotych zmysłów szkoda, ale niebieskie bym sobie odpalił i jazda.
Zrzut_ekranu_2019-03-3_o_13.17.47.png
 
misiek200200 No błagam misiu.
Co takie złego było w poście "Rozumiem, że to zachęta, żebym zabrał ci rum
smiley_emoticons_saufen.gif
?" czy jak to tam szło.
Promuje w ten sposób alkoholizm, czy kradzież czy co?
smiley_emoticons_frown.gif


Ludzie tu normalnie się łajnem obrzucają, a alfa sobie zwyczajnie pożartować nie może
smiley_emoticons_wallbash.gif


Podejmuje wyzwanie oraz poczekam te 2 tygodnie ;)

Zresztą sam się wyrwałeś z tym że możemy stanąć 1 na 1 ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
misiek200200 No błagam misiu.
Co takie złego było w poście "Rozumiem, że to zachęta, żebym zabrał ci rum
smiley_emoticons_saufen.gif
?" czy jak to tam szło.
Promuje w ten sposób alkoholizm, czy kradzież czy co?
smiley_emoticons_frown.gif


Ludzie tu normalnie się łajnem obrzucają, a alfa sobie zwyczajnie pożartować nie może
smiley_emoticons_wallbash.gif
To przeze mnie Alfa :D:D:D

Nazwałem wiochę jak gatunek alkoholu i zapewne zostanie mi to wyłuszczone, iż propaguję alkoholizm i nakłaniam młodzież do picia :D:D:D
 
Do góry