Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser32281

Guest
Witam, jestem nowy tutaj, a zarazem jestem niedoświadczonym smarkaczem w tą grę, który chciałby napisać jedną rzecz.

Otóż chciałbym z całego serca podziękować ArtArtWawa za nie przyjęcie mnie do tuptusi, gdzie miałem bardzo dobrą lokalizację. Kiedy to ochronka się skończyła zostałem osobiście podbity przez samego Arta,bo będąc bez sojuszu po prostu się poddałem.

Ale nie poprzestałem na tym i wystartowałem ponownie. Za wspaniałą lokalizację mogę podziękować INNO, (lewy dolny róg m55 pomiędzy NZ, tuptusiami i CSW). Po miesiącu od startu świata dołączyłem do CSW i była to najlepsza decyzja jaką podjąłem. Dzisiaj jestem im za to bardzo wdzięczny i z niedoświadczonego smarkacza zrobili ze mnie godnego wojownika, którego nie można lekceważyć. Dzisiaj mogę się pochwalić takimi wynikami jak 300k pkt, 25 miast i 250k pw (atak-191k pw), na tym nie poprzestanę. :)

Ps.Jeśli Art to czytasz to wiedz, że moim celem jest odbić miasto które mi zabrałeś na początku. :)
 

DeletedUser26609

Guest
Dariosh, Rozumiem, że to zachęta, żebym Ci ten rum zabrał
smiley_emoticons_saufen.gif
?
Alfa dziękuję za fajną walkę... Przednią zabawą była obrona przed Tobą - mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś również :) - akcja z Leonidasem troszkę Cię zdziwiła mam nadzieję ;)

Swoją drogą tam coś nazywający mnie Burakiem Pan, mógłby się od Ciebie uczyć... Jak się soluje i zdobywa szacunek :)

ZC vs NZ na nowym swiecie i wskakuje ;)))

2 ligowe serwery mnie nie interesuja ;)
Nikogo nie interesują trzecioligowi gracze z piątoligowego sojuszu... :)
 

DeletedUser26609

Guest
A Ty solujesz? Sam się bronisz czy sojusz Cię obstawia?

Masz ochotę to za 2 tygodnie możemy stanąć do 1:1 - z udostępnianiem rapków na forum... Ja nie będę prosił o wsparcie sojuszu, a Twoja koalicja nie będzie mi fejków wstawiała... bo nie wiem czy wiesz, że gdy zabrałeś to drugie miałem wklepane 5 fejków w inne wiochy, gdzie gracze słali iluzje, sprawdzali porty itp.
Przy czym nie wliczam w tą piątkę buntu od Ciebie w Fernet i buntu Alfy w Rum :)
 

DeletedUser26609

Guest
Ok, tylko jeszcze raz proszę o te dwa tygodnie zwłoki... Czyli start zawodów 23.03.2019 :) ja podjąłem rękawicę... Ciekawe co na to Robert...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co ty gadasz, robercik ma problemy z wymową "r", nawet swoje imię koślawo(czy może raczej koślawie ;) ) wymawia, więc raczej wysłowić się nie umie.
 

DeletedUser26609

Guest
Co ty gadasz, robercik ma problemy z wymową "r", nawet swoje imię koślawo(czy może raczej koślawie ;) ) wymawia, więc raczej wysłowić się nie umie.
A już miałem Cię na Rum zaprosić :D
A tu nie dosyć, że Twoi Cię uprzedzili, to jeszcze brzydko się wysławiasz na temat Roberta :(

No kuLde blaszka :D
 

DeletedUser26609

Guest
A teraz będę ciut mniej miły...

Pragnę podziękować wszystkim, jakże wielce pro - jakże wielce zaangażowanym - jakże wspaniałym - jakże wszechwiedzącym - jakże aktywnym - jakże wytrwałym - jakże nienaruszalnym "radnym" z Tuptusi... Za Wasze tchórzowskie, wygodnickie i ogólnie dziwne zachowanie gdy zadecydowaliście o rzuceniu szarych szmat i sami stwierdziliście tym samym, że jesteście szmaciarzami... Serdecznie Wam życzę podobnego zachowania, ze strony sojuszników i koalicjantów.

Dzięki Wam, Waszej dziwnej strategii i temu by starać się naciskać na graczy, a potem uciekać... Ludzie, którym zależało na czymkolwiek teraz muszą po prostu nie rozstawać się z otwartym laptopem. S Z M A C I A R Z E i uwierzcie mi, że gdy zacznę grać na innym świecie... zrobię wszystko by nikt normalny z Wami grał
 

DeletedUser26609

Guest
Było minęło, daj już spokój...
Szczerze powiedziawszy nie potrafię... Byli to ludzie, którzy do mnie śmieli mówić o jakieś lojalności, zaangażowaniu, o tym, że ktoś za mnie musiał ręczyć. Ja trwam na tym serwerze... A gdzie szmaciarze są?
 

DeletedUser31057

Guest
Daria nie odgrzewaj kotleta :D wszyscy na serwerze się cieszą, że budujesz nam szaraki, na które obecnie nie mamy slotów, Doceniamy :] ale nie wracaj już do tych tuptusi
 

DeletedUser26609

Guest
Powiem Ci tak... :) odgrzewam kotleta bo szlag mnie po prostu trafia ilekroć przypomni mi się radosne gaworzenie jacy to oni nie byli pro... A wczoraj mi się przypomniało :D

Co do szaraków po mnie - to się ich nie doczekacie :) nie rzucę szarych szmat. No cholera jakoś to nie po mojej myśli :)

Ja tam mam sloty i dzisiaj chociażby wreszcie trzasnąłem wiochę nie z rozbiórek, czy z szarych szmat :D tylko cyknąłem na spontanie wiochę Myślicielom :D
 

DeletedUser30713

Guest
Powiem Ci tak... :) odgrzewam kotleta bo szlag mnie po prostu trafia ilekroć przypomni mi się radosne gaworzenie jacy to oni nie byli pro... A wczoraj mi się przypomniało :D

Co do szaraków po mnie - to się ich nie doczekacie :) nie rzucę szarych szmat. No cholera jakoś to nie po mojej myśli :)

Ja tam mam sloty i dzisiaj chociażby wreszcie trzasnąłem wiochę nie z rozbiórek, czy z szarych szmat :D tylko cyknąłem na spontanie wiochę Myślicielom :D

[USUNIĘTO] Jestem dumny synek
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
Tak to już bywa jak rekrutuje się graczy na wagę z lumpeksu :) nie jakość... ale JAKOŚ to będzie
Mogę Ci pokazać kilka ataków na mnie od Was z koalicji - z tego tygodnia, czyli z poziomu takiego zaawansowania serwera, że nie ma mowy o niewiedzy :D które szły na dno, ze względu na to, że nagle budziłem się ja... i za golda stawiałem 1 - słownie JEDNĄ biremkę i nagle 2-3 k PW wpadało
 
Do góry