Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser26609

Guest
[USUNIĘTO]Jestem dumny synek
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Swoją drogą podziwiam, jak wiele szacunku oddajesz Graczowi, od swoich koalicjantów - nie ma co, tylko podziwiać. Jak dla mnie to po prostu zapomniałeś, że nim coś powiesz, nim coś napiszesz powinieneś pomyśleć...
Bo za taką opinię o graczu z innego zielonego sojuszu, po prostu poddałbym się do rozbiórki... Co radzę Ci przemyśleć - oj... zapomniałem :D szare szmaty to dla Ciebie jedyna opcja wygrania serwera :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30541

Guest
hehe, patrze że front dotarł do mysiej dziurki, nie ma jak się schować za czyimiś plecami, trzeba grać.... i nerwy niektórym puszczają ;)
 

DeletedUser30713

Guest
Kkuulla miałem pełno na wyspach a froncie, a Ciebie wgl. Grałeś gdzieś na zapleczu sojka i do tego stopnia nie miałeś pojęcia co się dzieje na froncie, że pisałeś, że jeszcze macie duże szanse wygranej itp. Zrozum, że skończyli grę, bo im się nie chciało już tu grać. Nie mieli szans na wygraną, woleli pograć gdzieś indziej itp. Zaufaj mi, że oni na froncie mieli 10 razy gorzej niż Ty teraz i dość często byli budzeni o 3 w nocy atakami. Akcje mieliśmy najpierw raz na 5dni, a potem raz na tydzień. Był nawet jeden moment kiedy lecieliśmy po 3 dniach znowu. Przypuszczam, że obrona nie należała do najprzyjemniejszych i niewiele osób może sobie pozwolić na takie wstawanie. Pograj kiedyś na froncie to zobaczysz o czym mówię.
 

DeletedUser26609

Guest
Mhm... A łyżka na to niemożliwe...
Nagle przestali wiedzieć, że większość czerwonych weszło tu tylko po to by grać, nie o zwycięstwo, a by grać przeciwko Nam?

Powiem tak... Wiochy na czerwonych wyspach w większości utrzymuję... Mimo strat, które z racji tego, że co poniektórzy rzucili szare szmaty i sojusz, który był w moim mniemaniu zielony mnie przyjął był strasznie daleko, są nieuniknione... To jakoś potrafię się wybronić - i to nawet mimo tego, że coś i Ty tam łyknąłeś i mam kilkoro fanów, którzy potrafią w środku nocy wysłać 8 harpii by sprawdzić czy nie śpię. Tak więc nie mów mi mój Drogi, że presji nie wytrzymali :D

Bo to brzmi dramatycznie śmiesznie
 

DeletedUser30713

Guest
No powiem Ci Daria, że ciężko nie było Ci miasta zabrać. Jak dla mnie, to jak ktoś się tak broni, to nie ma prawa dyskutować wgl. na temat gry innych. Mam nadzieję, że wyjaśniłem i zakończymy naszą niezbyt ambitną dyskusję na tym etapie. Bez odbioru.
2ed78b12a66fa959eb8360bfab01a503.png

6958b65169706371dde476635fcb7998.png

df0ca001354d3dacab58d56a00e9b2a3.png

0c7c806db946f070b91425ab9ff0a0bd.png

c3b25743e7989028a055d18e3beba86b.png
 

DeletedUser26609

Guest
To teraz popatrz gdzie jest mój sojusz, gdzie jestem ja...
I pomyśl o tym co byś sam zrobił na miejscu władz sojuszu - zakazałbyś obrony i nakazał przenieść się na bliższy teren...

A szkoda, że nie pokazałeś 3 potopionych :*
 

DeletedUser20971

Guest
kiedy tu koniec tej dominacji ? jak to wygląda z perspektywy graczy bo z tego co widziałem już paru się znudziło zwyczajnie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20971

Guest
Zwyczajnie z ciekawości:) znajomy grał na pierwszej dominacji gdzie była walka i określił to jednym słowem KATORGA
a skoro na lappitos została tylko jedna strona jestem ciekaw jak to wygląda bo czasem zaglądam i w topowych sojach żółto się robi :p
Czyli taki bal dla emerytów :)
ps. nie umniejszam tu dyplomatom to tylko gra zagrali mądrzej i wygrali....
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser30713

Guest
NUUUUUDY
Jest tylko nadzieja, że jak się pojawi już dominacja, to będzie te 40%, odliczanie i dobranoc, bo jak nie to pewnie jeszcze kolejnych 6 miesięcy czekania będzie. Nie wiem, czy ktokolwiek dotrzyma tyle.
 

DeletedUser27321

Guest
okazało się, że dominacja to świat dla festyniarzy, ale można też w inny sposób zdobywać pkt kultury, np. rozbijając wojsko wewnątrz sojuszu
ktoś, kto nie gra na Lapitos gotów pomyśleć, że musi być zażarta walka patrząc na ranking Wojowników
nic bardziej mylnego
jedynym wrogiem, który pozostał to Don Kichot, a sojusz, który ma najwięcej wojowników w Top 10 znajduje się na innym morzu
zostawię to bez komentarza :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30713

Guest
jednym słowem dominacja to niewypał ?:)

Może nie niewypał, bo zmusza do walki o centrum świata i nie trzeba zajmować tych cholernych skałek. Teraz zmniejszyli ten obszar dominacji, więc zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale możliwe, że w jego obrębie będą tylko 3 sojusze + akademie, co da w miarę szybki koniec. Moim zdaniem najlepsze zakończenie to to gdzie serwer najszybciej wyłania zwycięzcę i się zamyka. Dominacja jest takim rozwiązaniem, po prostu progi są chore. Po 3-4 miesiącach powinno być sprawdzenie i od razu spadek powinien się zacząć. Wtedy jeżeli jeden sojusz by odbiegał od reszty, to świat by się zakończył po 4-5 miesiącach, a jakby walka była wyrównana, to trwałby dopóki jeden z sojuszy tej przewagi nie uzyska.

Generalnie ten świat się zakończy i tak szybciej niż cudaki by się skończyły(suma punktów wszystkich sojuszy ~150/250 mln. ), a przynajmniej nie trzeba ich budować i się przesiedlać. Bronić tego badziewa pół roku po wygraniu to też jest katorga. No i brak możliwości rozdania koronek.. jak dla mnie cudo, bo nie mogę już patrzeć na tych graczy z koronkami co nigdy w TOP100, a czasem i nawet TOP200 serwera nie byli.
 
W sumie CSW poszło w złomiarzy, ale co się dziwić xd Ogólnie żeby zaradzić takim zabiegom wystarczy zmienić pole tej dominacji na centralne morze, bum tara bum paliki nie ma ją znaczenia
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
I walka o pole jest od początku świata. Dodatkowo jest to próg szybszy do zdobycia.
 
jak dla mnie cudo, bo nie mogę już patrzeć na tych graczy z koronkami co nigdy w TOP100, a czasem i nawet TOP200 serwera nie byli.

lohohohoho, dobre, top 100 na zlocie sie rozbija o tych graczy co nie sa w top ale sobie wmawiaj cuda dalej :D W obecnych czasach slabe ogniwa szybko wychodza i leca do rozbiorki, Ci wielcy jak im nie idzie to sie poddaja i leca zlocic na latwiejsze swiaty. To, ze tacy gracze maja koronki to juz Cie nie rusza bo statystyki maja dobre;P
 

DeletedUser30713

Guest
XD bez złotych byłem pierwszy na wielu serwerach, ale widać zabolało, bo masz koronkę, a jesteś gdzieś daleko w tyle w rankingu XD 13 miast miast uzbierałeś przez 5 miesięcy, ładny wynik
smiley_emoticons_bravo2.gif
No i wszystkie przejęte miasta z kanibala, a żadnego od wroga. Prawdziwy gracz zasługujący na koronkę
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


PS: Nabiłeś 43k PW przez cały serwer? Super gracz!
 
Do góry