Sytuacja na świecie Lapitos

Wojny nikt się tu nie boi... Tylko zachowanie Tornada było żałosne. Tak jak zawsze u nich bywa. Powinniście dostać blaszki za to.
 

DeletedUser30647

Guest
Miałem tutaj nic nie pisać ale jak widzę takie wpisy to aż mnie ...
Powiedz mi gdzie ty widzisz w CSW - Tornado ? I co takiego wydarzyło sie na Nikaii ? A i przypomnij mi gdzie na tej Nikaii grałeś ?
 

DeletedUser32563

Guest
Teraz będzie wojna KS vs csw nz więc nie rozumiem o co chodzi ? Mówisz o dzieleniu wygranej A wy sami musicie to podzielić na 4sojusze więc ? Co z resztą?
 

DeletedUser30713

Guest
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser30713

Guest
W sumie to skończyło się odliczanie i nareszcie jest podgląd do Dominacji, więc 2 krótkie słowa ode mnie.

Pozycja Nazwa Sojuszu Ważne miasta Dominacja
1 Nie zaśniesz 2435 25.4%
2 Coś się wymyśli 2063 21.52%
3 Kohorta Słowian 1499 15.64%
4 Nie pośpisz 742 7.74%
5 *Kohorta Słowian* 668 6.97%
6 Albo nie wymyśli 655 6.83%
7 **Kohorta Słowian** 635 6.62%
8 Don Kichot 349 3.64%
9 Dziki 72 0.75%
10 drim tim 69 0.72%

Powyżej macie tabelkę jak to wygląda procentowo. Nie zaśniesz obecnie 25.4% przy 55 graczach w sojuszu. Nie zostały jeszcze poczynione żadne operacje wewnętrzne (wymiana miast i transfery graczy), żeby to poprawić. Uzupełniając sojusz graczami z Nie pośpisz mielibyśmy ponad 29%, a przeprowadzając wymianę miast 32%. Doliczając do tego zapełnienie wolnych slotów wyjdzie ~34%. W CSW podobna sytuacja. U nich udałoby się osiągnąć ~28-30%, a u Kohorty szacuję ~22-24%. Reszty sojuszy nie ma co brać pod uwagę, gdyż właściwie nie istnieją.

Kolejną kwestią jest wojna CSW+NZ vs Kohorta. Powodem jest przyjęcie do Kohorty graczy z DK pod pretekstem budowania ekipy na kolejne światy. Wcześniej była ustalona kwestia, że nie bierzemy graczy od wroga, gdyż to będzie miało negatywny skutek na przyspieszenie dominacji. Po kilku dniach bezowocnych rozmów niechętnie zdecydowaliśmy się na wypowiedzenie wojny. Mimo moich obaw, że śpiochy zaspały już na amen na wczorajszej akcji udało nam się zdobyć 33 miasta, a w zamian straciliśmy 1 i jest to ładna podstawa do przeprowadzenia kolejnych akcji.

Świat zaczyna tętnić dawnym życiem. Niestety nie na długo, bo wkrótce próg 40% powinien zostać osiągnięty i tym akcentem 1. (prawdopodobnie ostatnia) Dominacja na nowym systemie zostanie zakończona.

Poniżej macie mapkę, którą ukradłem od garudoo
smiley_emoticons_panik4.gif


1aa21b69e45cc.png

22e7d8a589bad.png
 

DeletedUser30713

Guest
czy ja wiem Paczuś? Zobacz sobie na obszar dominacji, to może zmienisz zdanie. Serwer też się skończy dużo szybciej niż np. Cytera, gdzie była taka sama prędkość serwera. Ogólnie mega szybko się skończy, chyba szybciej niż jakikolwiek świat z prędkością 2.
lapitos.png
 

DeletedUser31763

Guest
hmmm.....
a jaki nick ma toto coś...... ten tokat ? co tak nieładnie się na FO wypowiada o innych....
i to o kobiecie...
kultury w domu nie nauczyli?
atakować umie, może zobaczymy czy bronić się potrafi ;)
 

DeletedUser31511

Guest
Nie ma co rozbierac Dodi435 szkoda zwracac uwage , mam nadzieje , ze moderator szybko usunie i dostanie bana
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser31763

Guest
Miałam już nie walczyć na tym świecie ale za takie wpisy :mad: .... to bym jeszcze chętnie kosteczki rozprostowała i nauczkę typowi dała :)
 
Angelusiu, nie odbieraj zabawy.
Ja chciałbym zobaczyć jak małpka tańczy, bo, niesamowita sprawa, ale w cyrku nigdy nie byłem.
No może, poza tym forum.
 

DeletedUser31511

Guest
Nie no luz to akurat zrozumialam
smiley_emoticons_freu-dance.gif
dlatego mi sie gimnazjum przypomniało
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry