Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24262

Guest
Byli ale co to za zmiana? Zamiast na naszą rade spójrz na swoją
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser18058

Guest
ja tam wolałbym mieć w soju melle niż mularda.
ten drugi wreszcie się skapnie, że jest traktowany jak prywatna skarbonka z dopiskiem "uwaga noob" i przestanie fundować wakacje.
 

DeletedUser24377

Guest
Moglibyście skończyć tą przepychankę? Bo nijak się to ma do sytuacji na Lindos. Aż taka posucha tam, że jedyny temat jaki Was interesuje to gimnazja?
Od spamu są inne fora.
Nie pasuje to nie wchodź tutaj
smiley_emoticons_winken4.gif

FO jest po to, żeby pisać, a jeśli Ci to nie odpowiada to nikt nie trzyma siłą. chcesz by FO umarło do końca już?
Sytuacja na świecie? tragiczna na M54 jest masa wolnych słupków i wcale się temu nie dziwię. Powiedz coś o sytuacji, bo wcielając się w rolę forumowej policjantki strzegącej prawa i porządku też do sytuacji na świecie nic nie wnosisz
smiley_emoticons_lol.gif
a o smoczusiu pisząc jest na temat w końcu będą miasta od września jak szkoła się zacznie wolne :D nie jest to sytuacja ? jak najbardziej bo wpłynie to na kolonizacje czyjeś :p
 

DeletedUser23003

Guest
Nie pasuje to nie wchodź tutaj
smiley_emoticons_winken4.gif

FO jest po to, żeby pisać, a jeśli Ci to nie odpowiada to nikt nie trzyma siłą. chcesz by FO umarło do końca już?
Sytuacja na świecie? tragiczna na M54 jest masa wolnych słupków i wcale się temu nie dziwię. Powiedz coś o sytuacji, bo wcielając się w rolę forumowej policjantki strzegącej prawa i porządku też do sytuacji na świecie nic nie wnosisz
smiley_emoticons_lol.gif
a o smoczusiu pisząc jest na temat w końcu będą miasta od września jak szkoła się zacznie wolne :D nie jest to sytuacja ? jak najbardziej bo wpłynie to na kolonizacje czyjeś :p

Tak sobie to tlumacz ze beda wolne
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Moim porcie? zapraszam serdecznie tylko nie kozacz na forum a faktycznie zapraszam
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


jeszcze nick napisz, żebym wiedział co to za noname
smiley_emoticons_bussi2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Racja. Do zobaczenia w porcie... Twoim.
Miałam nadzieję usłyszeć jakieś konkrety a nie trwającą od kilku dni gównoburzę o miasta i wiek szanownych kolegów. Podbiliście chociaż te miasta, które obiecaliście zabrać?

Napisz swoj nick a obiecuje ze zabierzemy Ci wszystkie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser26408

Guest
Miałam nadzieję usłyszeć jakieś konkrety a nie trwającą od kilku dni gównoburzę o miasta i wiek szanownych kolegów. Podbiliście chociaż te miasta, które obiecaliście zabrać?


Z konkretów to grabki tracą miasteczka ... poza tym to u Nas nic ciekawego się nie dzieje... nie wiem jak u innych
krol.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Wy też nie macie czym :) i z tego co patrzę to skarpety nie tracą tylu miast w przeciwieństwie do Was
 

DeletedUser23003

Guest
Wy też nie macie czym :) i z tego co patrzę to skarpety nie tracą tylu miast w przeciwieństwie do Was

Zostaw go. On ubil juz 380 harpii wrogom i pochwalil sie tym w profilu. To na pewno byly skarpet a wielki azir cala ich flote mitykow ubil :eek:
 

DeletedUser23685

Guest
Zostaw go. On ubil juz 380 harpii wrogom i pochwalil sie tym w profilu. To na pewno byly skarpet a wielki azir cala ich flote mitykow ubil :eek:

Tak, całą flotę, dodatkowo jeszcze flotę grabek :d co do tracenia wiosek to owszem tracimy, ale i my teraz zaczęliśmy z ofensywą. Jestem ciekaw jakby drinki postawić w takiej sytuacji jak my, tzn zamienić miejscami ile by wytrzymali, bo grać daleko od frontu na jakiś leszczy i do tego w koalicji z grabkami i skarpetami to każdy umie, a w wojownikach stoicie słabiutko, a tacy niby wielcy wojownicy, bo po co tracić wojo, lepiej grać na zadupiu i robić igrzyska i festyny
 
Do góry