Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
to zbieramy ekipy na grudzień i sie zmierzycie , gdyby się tak zorganizować to może jakiś ciekawszy świat by był , coś podobnego do retimno :p
 

DeletedUser24377

Guest
leciales, jeszcze gratki skladales za ladnie wcelowany def i wtedy tez lecialy dwa inne kolony od gospodyn do mnie
możliwe Łukasz nie zaprzeczam, bo na kalidonie dłużej grałem i nie pamiętam wszystkich wysyłanych kolonów tym bardziej, że króciutko tam byliście podług całego kalidonu. Wy też akcyjkę lecieliście: Ty doktorek Adaś Jędza co to i jeszcze kilka innych i na branderach się odbiliście. A Tobie nieraz robiłem podpuchy zostawiaem coś do zbicia i od razu leciałeś i topiłeś się później na Twojej wyspie
 

DeletedUser24377

Guest
to zbieramy ekipy na grudzień i sie zmierzycie , gdyby się tak zorganizować to może jakiś ciekawszy świat by był , coś podobnego do retimno :p
Mati daj żyć :p chcesz mieć na sumieniu mnie i innych, którym czas zabierzesz? i tak na ten lindos wszedłem chociaż miałem już nie grać w to po kalidonie
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser23832

Guest
a co ze mnie za offowiec :)? to ze kolona puscilem bez szalowego dogrywania jak okazja byla ?:) no i jak chcesz sie licytowac to tam straciles 2 miasta ja 0
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
no i oprocz tego jednego kolona wiecej juz nie pusciles
smiley_emoticons_no_sad.gif

ja sie tylko ustosunkowalem do wpisu smoczego jezdzca ze polish dog wiedzie kazdemu to wszystko
 

DeletedUser24377

Guest
a co ze mnie za offowiec :)? to ze kolona puscilem bez szalowego dogrywania jak okazja byla ?:) no i jak chcesz sie licytowac to tam straciles 2 miasta ja 0
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
no i oprocz tego jednego kolona wiecej juz nie pusciles
smiley_emoticons_no_sad.gif

ja sie tylko ustosunkowalem do wpisu smoczego jezdzca ze polish dog wiedzie kazdemu to wszystko
napisałem przecież, że wyolbrzymił, a to że mi doktorek w nocy 2 kolonami wjechał w ogniówke i triremówke gdzie nie obstawiałem miast to inna sprawa. ja tam wolę sobie pospać w spokoju przynajmniej na zdrowie mi wyjdzie :) no widzisz skoro jednego kolona puściłem i też bez większej akcji to o tym się nie pamięta. a tak jak mówiłem kwestia mentalności wiedziałem, że jesteś aktywny i dobry obrońca i nie nabijałem zbędnych pw. Z drugiej strony kto nie próbuje nie wygrywa, ale później na cudach bardziej się zaangażowałem na tym serwerze
 

DeletedUser23832

Guest
napisałem przecież, że wyolbrzymił, a to że mi doktorek w nocy 2 kolonami wjechał w ogniówke i triremówke gdzie nie obstawiałem miast to inna sprawa. ja tam wolę sobie pospać w spokoju przynajmniej na zdrowie mi wyjdzie :)
To ciężko by Ci było grać np koło Nieustraszonych Luzaków :)
 

DeletedUser24377

Guest
To ciężko by Ci było grać np koło Nieustraszonych Luzaków :)
a kto powiedział, że mam ochotę? :) ten lindos już mnie męczy w sumie. nudno jest jak nie wiem i każdy tylko widzi w drinkach kandydata do wygrania a my nawet cudów nie zamierzamy budować
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Nie tylko kandydatów do wygrania ale złotników i bociarzy
smiley_emoticons_grin.gif
no niektórzy na lindosie wysyłanie ataku i cofanie ponowne wysyłanie by wybrać lepszy czas uważają za boty i nam piszą że pozgłaszają nas, bo nałoży się kolona na ognie czy nawet na dwie paczki jak to Mati ostatnio zrobił :p
 
no niektórzy na lindosie wysyłanie ataku i cofanie ponowne wysyłanie by wybrać lepszy czas uważają za boty i nam piszą że pozgłaszają nas, bo nałoży się kolona na ognie czy nawet na dwie paczki jak to Mati ostatnio zrobił :p
i takie teksty

xxxx 18.09.16 o godzinie 10:41
teraz zdjęcie zrobiłem z pulpitu skan z atakami i zdjęcie z kompa że ataków jest na kompie 4 a pokazuje na telefonie 10 , że są cofane w kółko , az najlepszy czas wybierze do kolona

smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Bo tak to jest jak jakiś Słup typu valvi zobaczył chłopina synchro i od razu BOCIARZE
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Ale tak to jest wychowanek Turasa... płaczącego co chwile. Dobrze że w końcu ktoś się zlitował i dał bana i nie muszę tych bzdur czytać....
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Valvi jakos od nas na dniach odpadl z soja, stwierdzil ze jestem nienormalny i myslal ze trafil do fajnego sojuszu i jednak sie pomyli, przyszedl jakos miedzy 4z7 a 7z7 jak bylem na urlopie :) ( sytuacja z Geli )
 

DeletedUser22651

Guest
to chyba on jest nie normalny
smiley_emoticons_lol.gif
grę już kończy po jednej akcji biedak
no cóż Turecka szkoła.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
ogólnie świat cienki , ze wszystkich podbojów na tym świecie może na 3 napotkałem większy opór , a tak wszystkie "akcje" wchodzą na czysto
 
Do góry