Sytuacja na świecie Lindos

Symetrycznie prawie rozłożone, 206k z ataku 219k z obrony:)

Trzeba poczekac jeszcze na zmysly razy x 15 na tydzien mnozone z demokrytem.. i do EC kazdy bedzie miał po 200 miast:)

Tak na syzbko teraz policzyłem... jakbym rozbił całe moje wojo z Geli ( sam def, biremy i troche mitów ) byłbym obronca top 1 i wojownikiem top 2
i komnata na wyciagniecie... 4krotnych zmyslow. Kusi :) a tak na serio..ta komnate faktycznie powinni zamykać zaraz po zbudowaniu przez kogos 7 cudow albo nawet 4.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak na syzbko teraz policzyłem... jakbym rozbił całe moje wojo z Geli ( sam def, biremy i troche mitów ) byłbym obronca top 1 i wojownikiem top 2
i komnata na wyciagniecie... 4krotnych zmyslow. Kusi :) a tak na serio..ta komnate faktycznie powinni zamykać zaraz po zbudowaniu przez kogos 7 cudow albo nawet 4.

Po zbudowaniu 4 zresztą to dużo nie da bo są tacy co tłuką swoje wojo od początku :p

Jak tam obecnie front The Iron Ledy i Skarpet wygląda ,oraz drinów z Wilkami ? A najważniejsze to te drugie ,czy tam wgl coś istnieje ?

Pw od Skarpeciarzy ...

dzisiaj o godz. 19:57

Witaj mam pytanko ;) Potrzebuję pkt walki i chciałbym sie zapytać czy mógłbyś mi pomóc? Iż mam bonus jak każdy,że 4 razy więcej pkt + wyostrzone zmysły i chciałbym nadrobić pkt walki dzięki temu równiez odwdzięcze sie tym samym jak będziesz chciał któregoś dnia jest to dla mnie ważne iż zacząłem później grę a cięzko mi pw jakiekolwiek łapać,bo mam daleko wszędzie? ;) Miałbyś coś do rozbicia? ;)
Z góry dzięki ;)

Jak tam obecnie front The Iron Ledy i Skarpet wygląda ,oraz drinów z Wilkami ? A najważniejsze to te drugie ,czy tam wgl coś istnieje ?
Nie ma frontu z Turkiem pakt mamy itd każdy domki buduje

patrzcie jak się bajkopisarz bronił!

niech lepiej zmyka do sisi korki z obrony wziąć:D
Sugeruję też żeby czym prędzej zmienił swój profil:)
niech obok utopionych kolonów i straconych miast doda:
-pokonane blaszki
-zmiażdżone szaraki

w związku z autentycznym płaczem na profilu przez Turka informuję iż nie naśmiewam się z niego bo mu nie wyszła cofka.
ma prawo nie wyjść po modyfikacjach gry. Jeśli poprawi to Tureckiemu humor i spowoduje, że nie będzie myślał o zakończeniu gry to powiem tak.
Przepraszam, że źle zrozumiał mój śmiech. Ma on związek zupełnie z czym innym. Ta cofka/klin już w założeniach był skazany na porażkę.
nie naśmiewając się już wcale powiem tak.

Glorian takiej by nie zrobił:)

Pw od Skarpeciarzy ...

dzisiaj o godz. 19:57

Witaj mam pytanko ;) Potrzebuję pkt walki i chciałbym sie zapytać czy mógłbyś mi pomóc? Iż mam bonus jak każdy,że 4 razy więcej pkt + wyostrzone zmysły i chciałbym nadrobić pkt walki dzięki temu równiez odwdzięcze sie tym samym jak będziesz chciał któregoś dnia jest to dla mnie ważne iż zacząłem później grę a cięzko mi pw jakiekolwiek łapać,bo mam daleko wszędzie? ;) Miałbyś coś do rozbicia? ;)
Z góry dzięki ;)

Nie ma frontu z Turkiem pakt mamy itd każdy domki buduje

nie śmiej się proszę nie wypada.
Nowe grepo już tak ma.

dla zainteresowanych.
Turek ma nowych wafli.
złotych wafli:D

zobaczymy co z tego wyniknie.
wiele lat turecki pisał jak to nie trawi złotników, jak nie cierpi tych którzy mogą sobie kupić więcej jak on.

Za chwilę wyjdzie szydło z worka.
Okaże się co warte jest jego słowo i jego grepopopulizm.

czekamy na oficjalne potwierdzenie