Sytuacja na świecie Lindos

DeletedUser24327

Guest
nie zapominj o ich pomagierach kulturalnych

tęskni mi się trochę za 13 palcem z akcjum...

Ostatnio edytowane przez moderatora:

grzyboo

Guest
ja to tam się w tą wojnę czarami nie wcinam. Na koniec dnia jak mam coś to rzucę, ale tylko dlatego, żeby nie zalegało :rolleyes:

grzyboo

Guest
to i tak nie ma sensu. Dziecinada tak rzucać notorycznie. I nie ważne kto zaczął.

grzyboo

Guest
Tak masz racje Turek to gówniarz przynajmniej się tak zachowuje
nie dowartościowane dziecko które wypisuje bzury na profilach i do ludzi.
Błazen grepolis.
nie o to mi chodziło. Nawet jeśli to Turek zaczął, to po co się odwdzięczać tym samym. Dać sobie spokój i nie papugować, bo to też dziecinne

błaznem jest Mulard. Ktoś tu już wcześniej napisał dokładnie to samo co i ja myślę - prócz opcji "kup" to nic innego na grepolis nie potrafi :D

grzyboo

Guest
po pierwsze - uważaj z takimi tekstami
po drugie - nie ze swojego, gdyż, albowiem, ponieważ z tego loginu mam lepszy kontakt ze starymi kumplami :p

grzyboo

Guest
ot właśnie - kultura na najwyższym poziomie jak widzę. Ty to byś mógł się równać z moją akademią, którą miałam na Knossos. To, że nie mam czasu na grę to nie znaczy, że słabo gram. W tydzień bym cię rozwaliła gdyby nie praca (o ile wiesz CHŁOPCZYKU co to takiego) ;) pozdrawiam NOOBA nr1

żadnego poszanowania dla starszych i bardziej doświadczonych w grze

ot właśnie - kultura na najwyższym poziomie jak widzę. Ty to byś mógł się równać z moją akademią, którą miałam na Knossos. To, że nie mam czasu na grę to nie znaczy, że słabo gram. W tydzień bym cię rozwaliła gdyby nie praca (o ile wiesz CHŁOPCZYKU co to takiego) ;) pozdrawiam NOOBA nr1

Wszystko dobrze z głową ?
6 miast straciła i jeszcze kozaczy
ręce mi opadają jak takie Słupy się wymądrzają.
a ile lat ja gram ? ile lat mam ?
nawet na to nie znasz odpowiedzi.

Mnie tam zawsze powtarzali w domu, że jeśli nie mam na coś czasu to lepiej się za to nawet nie brać

A no tak wstyd bo pewnie baty wszędzie a tłumaczy się że czasu nie ma. :D:D
No macie racje nie ma z kim dyskutować.
A nasz Czarodziej Kebab dostał zasłużony urlop na Grepo pewnie do Kambodży poleciał

grzyboo

Guest
A kogo obchodzi ile lat grasz i ile lat masz?
Powinno się szanować każdego, bo nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie monitora.
dokładnie. Oddaję miasta (bo z powodów osobistych grać nie mogę) ale jak zobaczę kolona od kogoś nieproszonego to leję ile wlezie. Kozak to z ciebie. Może za jakiś czas, jak wszystko u mnie wyjdzie na prostą i spotkamy się na jednym świecie, zjadę cię i to ja się będę śmiać z ciebie

A no tak wstyd bo pewnie baty wszędzie a tłumaczy się że czasu nie ma. :D:D
No macie racje nie ma z kim dyskutować.
A nasz Czarodziej Kebab dostał zasłużony urlop na Grepo pewnie do Kambodży poleciał
czasu nie ma. Pogadamy, jak ty będziesz mieć dwa nowotwory w swoim własnym domu (czego z całego serca, mimo że mnie teraz denerwujesz - nie życzę), a internetowa gra pod nazwą GREPOLIS będzie jedyną ucieczką od rzeczywistości, a gracze, których znasz od lat nie będą po tobie jeździć, że tracisz miasta, ale rozmawiać z tobą jak człowiek z człowiekiem, a nie jak człowiek z dzieckiem internetu, które 24/h widzi tylko grepo i nocy nie przesypia, żeby tylko dokuczyć komuś innemu

no, także tamat "oliwki" mamy w moim mniemaniu zamknięty, ale jeśli chodzi o czary - ze swoimi się zbytnio nie dogadam, ale może driny zaprzestają rzucania negatywów to wojna ucichnie

czasu nie ma. Pogadamy, jak ty będziesz mieć dwa nowotwory w swoim własnym domu (czego z całego serca, mimo że mnie teraz denerwujesz - nie życzę), a internetowa gra pod nazwą GREPOLIS będzie jedyną ucieczką od rzeczywistości, a gracze, których znasz od lat nie będą po tobie jeździć, że tracisz miasta, ale rozmawiać z tobą jak człowiek z człowiekiem, a nie jak człowiek z dzieckiem internetu, które 24/h widzi tylko grepo i nocy nie przesypia, żeby tylko dokuczyć komuś innemu
chyba trochę nie na miejscu jak wylewasz na Fo takie prywatne rzeczy ale to twoja sprawa.
i robisz z siebie ofiarę. nie znasz mnie to daj sobie już siana a żale wylewaj na blogu a nie na wirtualnej stronie piszesz takie rzeczy.

Co tam misiaczki ? Dawno o sobie nic nie czytałem , spadek ego o dwa szczeble . Niedowartościowanie pełną parą.

Co do Drinkowo - Turkowych spraw to przychodzi mi tylko jedno do głowy :
By się pozbyć złych humorów
robię zupę z muchomorów

Bardzo pyszna to potrawa
a do tego jeszcze trawa...
zupa halucynowa zaraz będzie gotowa

Proszę się nie śmiać z Turka , bo przyjdzie ochota na kebaba i będą problemy gastryczne.