Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24327

Guest
No i oczywiście rzuca na atak heroiczną
smiley_emoticons_hust.gif
Chciał mieć pewność że dobrze w mur grzmotnie
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser

Guest
pisz sobie co chcesz. W robocie nie patrzę na bezsenność czubków, którzy o 2 w nocy kolona wstawiają. A niech se bierze marną wiochę. Wielce ucieszeni, bo se budzik nastawią i wchodzą na grepo zamiast spać, podczas gdy inni faktycznie śpią albo pracują. Patologia, fanatyzm, grepomania, cholera wie jak to jeszcze nazwać. Idź na odwyk, bo ci na mózg siada
 

DeletedUser

Guest
swego czasu też siedziałam po nocach, ale jest coś takiego jak ŻYCIE. Nie poświęcę całego wolnego czasu na gierkę
 

DeletedUser24377

Guest
pisz sobie co chcesz. W robocie nie patrzę na bezsenność czubków, którzy o 2 w nocy kolona wstawiają. A niech se bierze marną wiochę. Wielce ucieszeni, bo se budzik nastawią i wchodzą na grepo zamiast spać, podczas gdy inni faktycznie śpią albo pracują. Patologia, fanatyzm, grepomania, cholera wie jak to jeszcze nazwać. Idź na odwyk, bo ci na mózg siada
czubkiem to Ty jesteś SŁUPIE
na FO tak kozaczysz masz czas, a jak kolona dostajesz to nagle pracowita jesteś nie wiadomo jak. rzuć se plage lepiej
 

DeletedUser

Guest
dobra, sorry. Pisałam ogólnie. Do ciebie nic nie mam konkretnie. Ale ten bonus nocny od czegoś jest. Chcesz się z kimś zmierzyć - wal jak jest online, nie jak śpi/pracuje
 

DeletedUser

Guest
ja do niego nic pisać nie będę, bo szkoda czasu. Jak on czasu nie szanuje to ja go temperować nie będę
 
szkoda komentować 2 ostatnich stron
nie masz czasu na gre - nie graj
nie chce ci sie wstawac w nocy na ataki - defuj miasta na noc
jesteś słabym graczem - nie kozacz na fo
pzdr
 
Ostatnia edycja:
Do góry