Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
haha spinają się ,a my wcale nie budujemy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser18058

Guest
sam se słupie postawię:p
----------------------------------------------------------------

a gdzie jest towarzysz "chłopiec w krótkich portrach" inaczej zwany manfredem, którego właśnie jego prywatny sojusz doprowadził do szaraka?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja szczerze nie poznałem do tej pory żadnej osoby która by ogarniała cofkę z apki tak jak z kompa może uda mi się kogoś takiego poznać i mnie tego nauczy ;D
Chodziło mi o to że przy zwykłym wstawianiu jednostek w luki wojo wstawisz 2 może 3 razy max a w planerze 8-10 ,ale jak znam z opowieści bardziej doświadczonych graczy to nawet za synchro z planera dostawali bany i musieli nagrywać filmiki dla supportu

Znam parę osób które grają tylko na telefonie i cofki robią w sek kolona. Na pewno jest takich mniej niż tych co potrafią zrobić synchro na kompie. Wracając do planera to jak pisałem, nie używam bo nie potrzebuje 8-10 prób by trafić.

sam se słupie postawię:p
----------------------------------------------------------------

a gdzie jest towarzysz "chłopiec w krótkich portrach" inaczej zwany manfredem, którego właśnie jego prywatny sojusz doprowadził do szaraka?

Na nowym świecie.
 

DeletedUser18058

Guest
już nie gra Adaśko...
przecież tam nie po drodze mu było z ada grekosem i redką itd...

poczekajmy na odpowiedż skarpet...
mi ten wpis o retimno został w pamięci.
może łaskawie główny najemnik (mario pokaż, że jajka znasz nie tylko z biedronki) coś nam powie?
 

DeletedUser18058

Guest
nie spamuj adaś.
daj się kolegom ze skarpet wypowiedzieć.
może akurat będą potrafili...
 

DeletedUser18058

Guest
hahahahahhahahahahah

widzisz came hame...
matti zawsze tak potradfił bo jest dobry.
ty musiałeś sobie kupic taką opcję i miej jaja i to wreszcze przyznaj.

byłeś cwany na wspólnym forum drinów i skarpet to teraz pokaż, że miałeś do tego podstawy.
ja Cię uwalę i wiesz już o tym, Ciebie i tego co wiatry robi.

nie płacz już więcej....
-------------------------------------------------------------
swoją drogą ciekawe ilu wywalą zanim odkryją kreta:D

zobaczymy czy są warci Turka i jego obsesji czy jednak to tylko podróby które Turkowi mogą buty czyścić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27770

Guest
hahahahahhahahahahah

widzisz came hame...
matti zawsze tak potradfił bo jest dobry.
ty musiałeś sobie kupic taką opcję i miej jaja i to wreszcze przyznaj.

byłeś cwany na wspólnym forum drinów i skarpet to teraz pokaż, że miałeś do tego podstawy.
ja Cię uwalę i wiesz już o tym, Ciebie i tego co wiatry robi.

nie płacz już więcej....
-------------------------------------------------------------
swoją drogą ciekawe ilu wywalą zanim odkryją kreta:D

zobaczymy czy są warci Turka i jego obsesji czy jednak to tylko podróby które Turkowi mogą buty czyścić

Oni nie wywalają nikogo :D ale psują sobie jakże wspaniałe morale oskarżając się wzajemnie :D wiesz ilu graczy już tam ponoć dla mnie kreciło ^^ na palcach obu rąk się nie da zliczyć xdd i ciągle przybywają nowi ;p
 

DeletedUser24262

Guest
Czekam na twoje dowody ja na żadnym retimno nie grałem trzymaj se krecikow w soju bo jak narazie tylko kłapiesz gębą na forum a zasłaniasz się zakochanym, patrząc co piszesz to cienki z ciebie gracz tak jak ze mnie ale ja się potrafię przyznać a ty dalej będziesz płakał o botach i gimnazjach a swoje "umiejętności" będziesz opierał na kretach
Mati ja tam pisałem o kliknieciach do wstawienia jednostek i szczerze chciałbym zobaczyć jak ty robisz 5,6 razy z opoźniaczem szybkimi i defem bez planera

Tak po za tym co Ci do tego za czyje złoto gram, nie próbuje być fajny bo nie jestem Tobą a wręcz przeciwnie próbuje wyleczyć cie z pychy bo to że masz jakieś przydomki "wielkiego mówcy" nie robi z Ciebie lepszego od innych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12258

Guest
tak sobie czytam i się zastanawiam czy posiadanie kreta we wrogim sojuszu to jest coś czym się chwali, zwłaszcza sojusz wysoko w rankingu i chyba z dobrymi graczami
moim zdaniem posiadanie kreta u wroga to oznaka słabości sojuszu i pójście na łatwiznę, sztuka jest walczyć bez wtyki
szkoda ze sojusze chwalacy sie ze sa takimi dobrymi stosuja takie metody jak szpiegowanie, no ale moze to strach ze jednak nie sa tak dobrzy
 
Czekam na twoje dowody ja na żadnym retimno nie grałem trzymaj se krecikow w soju bo jak narazie tylko kłapiesz gębą na forum a zasłaniasz się zakochanym, patrząc co piszesz to cienki z ciebie gracz tak jak ze mnie ale ja się potrafię przyznać a ty dalej będziesz płakał o botach i gimnazjach a swoje "umiejętności" będziesz opierał na kretach
Mati ja tam pisałem o kliknieciach do wstawienia jednostek i szczerze chciałbym zobaczyć jak ty robisz 5,6 razy z opoźniaczem szybkimi i defem bez planera

Tak po za tym co Ci do tego za czyje złoto gram, nie próbuje być fajny bo nie jestem Tobą a wręcz przeciwnie próbuje wyleczyć cie z pychy bo to że masz jakieś przydomki "wielkiego mówcy" nie robi z Ciebie lepszego od innych

bez planera zawsze 5-6 miałem klikając , ale zazwyczaj z planera jadę stąd wchodzi te jak ktoś napisał "20 wsparć w sekunde kolona" , ale to zaleta tego ,ze trzymam miasta w kupie głównie

tak wgl jak tam event ? ciekawa walka się zapowiada o nagrody sojuszowe
smiley_emoticons_grin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12258

Guest
oj widzę ze temat kretów się urwał, liczyłam na ożywioną dyskusje a tu raptem 1 wpis, chyba co niektorzy zrozumieli ze nie ma sie czym chwalic.
 

DeletedUser12258

Guest
Nie pamiętam żeby u nas jakieś kretowisko było :D
oj pasiasty tu jestes w bledzie jednego mieliscie na pewno ;) , ciekawa jestem czy tylko udajesz ze nie wiesz czy naprawde nie wiesz, oczywiscie ja tym krecikiem nie bylam, jakos mnie nie bawi takie cos
kiedy w koncu do mnie wpadniecie tym kolonikiem, prosze nie wysylajcie tego kk czy jak mu tam, o ile dobrze pamietam nieobstawionego palika nie umial przejac
pozdrowionka i miłej nocki
 
oj pasiasty tu jestes w bledzie jednego mieliscie na pewno ;) , ciekawa jestem czy tylko udajesz ze nie wiesz czy naprawde nie wiesz, oczywiscie ja tym krecikiem nie bylam, jakos mnie nie bawi takie cos
kiedy w koncu do mnie wpadniecie tym kolonikiem, prosze nie wysylajcie tego kk czy jak mu tam, o ile dobrze pamietam nieobstawionego palika nie umial przejac
pozdrowionka i miłej nocki


pasiasty mówiąc "u nas" miał na myśli nasz sojusz na akcjum/geli gdzie graliśmy razem , tam faktycznie kreta nie było :) na tym serwerze gramy oddzielnie i tu i tu zakrecone jest
smiley_emoticons_grin.gif
 
Do góry