Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27770

Guest
pasiasty mówiąc "u nas" miał na myśli nasz sojusz na akcjum/geli gdzie graliśmy razem , tam faktycznie kreta nie było :) na tym serwerze gramy oddzielnie i tu i tu zakrecone jest
smiley_emoticons_grin.gif
Nic dodać, nic ująć :]
 

DeletedUser

Guest
bo się duża fala gówniażerii wdarła. Zazwyczaj jak ktoś sypie to zna drugiego gracza (z innego sojuszu) prywatnie albo jakiś dzieciak, który myśli, że jest fajny, bo komuś coś tam wygada i bonifikaty za to dostaje albo nietykalność. Tyle w tym temacie :)
 

DeletedUser27770

Guest
Zostałem zrąbany i nie wrzucam nic :D wszystko przez Ciebie bo pan każe, sługa musi ^^
Ale tronu dalej nie ma :D
 

DeletedUser27770

Guest
Nic Mati, nie chcecie do nas na kanał przyjść ^^ już Banany, Skarpety, Funy siedzą hahaha :D
 

DeletedUser27770

Guest
To jak będą wszyscy następnym razem to Ci napisze :D bo król już uciekł szukać tronu xd nie wytrzymał psychicznie chyba lub na skórce od Banana się poślizgnął ^^
 

DeletedUser27953

Guest
skarpetki wiedzą kiedy wykorzystać złoto :)
wygrają najlepszy bonus
gratuluje sprytu :)
nic nie kryje się pod tą wiadomością
 
skąd wiesz ,że wygrają ? :)

z resztą w tym evencie złoto nie ma znaczenia , a na tyle by wydać te 100 złota dziennie to każdy może sobie pozwolić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25683

Guest
Szkoda mi hajsu żeby 100 złota dziennie wydać na jakiś shit. Ciężko handluję na innym serwie żeby mieć trochę złota na doradców. Tyle mi starczy. Co to za gra jakbym wszystko sobie kupił. Mam trójkę dzieci, wolę im coś kupić.
 

DeletedUser18203

Guest
Kazdy event jaki teraz jest to liczy sie tylko zloto.
W żadnym evencie nie będziesz w top 30 żeby nie użyć zlota.
Ktos tam pisał ze w tym evencie zloto niema wielkiego znaczenia.
Ja nie gram ale z tego co wyczytałem na forum tutaj to szkoli sie ze tak powiem żołnierzy poprzez wysylanie swojego wojska.
A swoje wojsko zlocac można miec co godz Full.
Czy szermierza czy mita poprzez handlarza.
Gra jest zniszczona,spalona i stala sie niestety nie do grania przez zwykłego człowieka który kiedys sie logowal do zabawy teraz juz tego niema.
 

DeletedUser27953

Guest
Dlatego gp niebawem wymrze jak wszystkie gry które wprowadziły zasadę pay to win
Wiadomo firma chce zarobić ale to co wprowadzili w tej grze to już przesada

eventy są niemal już co 2 tygodnie
jak teraz przynajmniej bo w grudniu następny przecież będzie

nic nie mam do eventów bo fajne są nagrody ale nie może być tak że ktoś może mieć np. 20 razy więcej tych nagród albo i więcej

o kupnie surki już się nie wypowiem , niech mi ktoś poda inny tytuł gry gdzie w parę h można już pobić innych graczy gdyby nie ochrona początkowa ? o to się stało z tą grą

gdyby nie pewne grupy zżytych tutaj osób gp by przestało istnieć w momencie wprowadzenia handu surką


na koniec dodam że mieli coś zrobić z zakończeniem świata i co cudaki są od 3/4 lat nikomu się to nie podoba i nic nie zrobili dziękuje za uwagę ;p
 
Do góry