Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24327

Guest
A to nie ma nikogo z wyżej wymienionych sojuszy (Wilki i Husarze)? A przepraszam Wasza pora to grubo po bonusie albo lekko nad ranem
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
plus kupa szczęścia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Turek o własne biremy u mnie się rozbił xd a wczoraj od 10 szerków odbił się klockiem:D
 

DeletedUser24327

Guest
U Nas był Hominem i DonMiśko
smiley_emoticons_winken4.gif
Dona se wyobrażam jak siedzi na krześle z trema nogami a na kolanach i trzymie kocine kombatanta z Verdun z przepaską na oku a nad nimi napis nie złocim i nie lubim jak ktoś złoci
smiley_emoticons_hecheln.gif
i zapomniłem dodać jak to mi zipnął w privie ich specjalnąścią są ataki nocą z użyciem gazu musztardowego (Jego no i kociny oczywiście)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24327

Guest
A dziś skiknął do drugiego okopu to myśleliśmy że się rozpłaczemy ze śmiechu. Ciekawe czy kocina na jedno oko nadążyła
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser

Guest
znikam z grepo i na koniec taki teatr :D jak pooglądałam raporty to nie wierzyłam, a jednak... xd
 

DeletedUser

Guest
Ja na odchodne napiszę kilka słów z obserwacji. Cieszę się że zakończyłem grę na tym świecie, bo szkoda tracić czas skoro połowa oszukuje(nie chodzi o złoto) albo mocne konta zwiewają do wrogów jak zaczyna się ciepło robić w okolicy. Śledząc przez ten czas topowe sojusze to coraz bardziej zaczynam mieć polewę z UK a szkoda bo uważałem Was za konkretny sojusz. Na forum też widać jacy tu zaj...biści stratedzy itp. tak więc podniecajcie się dalej a ja Was żegnam
 

DeletedUser24327

Guest
Ja na odchodne napiszę kilka słów z obserwacji. Cieszę się że zakończyłem grę na tym świecie, bo szkoda tracić czas skoro połowa oszukuje(nie chodzi o złoto) albo mocne konta zwiewają do wrogów jak zaczyna się ciepło robić w okolicy. Śledząc przez ten czas topowe sojusze to coraz bardziej zaczynam mieć polewę z UK a szkoda bo uważałem Was za konkretny sojusz. Na forum też widać jacy tu zaj...biści stratedzy itp. tak więc podniecajcie się dalej a ja Was żegnam
Ale powiedz konkretnie czemu masz polewe. Konstruktywna krytyka. I jedyną osobą która tu pisze z UK to ja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20384

Guest
Ale powiem Ci głupio wysłany, wgl nie wiadomo po co ten drugi Kozaka do Haricka, gdy widzieliście że tam już wcześniej były wysłane nasze ataki na wcześniejszą okupację i by wchodziły po tym drugim kolonie.. ;)
 

DeletedUser24327

Guest
Czekamy gdzie ten nocny Wojownik (oczywiście przez mega duże W, bo jak sam mówił jest specem od nocnych ataków) wbił kolona dziś

Ale powiem Ci głupio wysłany, wgl nie wiadomo po co ten drugi Kozaka do Haricka, gdy widzieliście że tam już wcześniej były wysłane nasze ataki na wcześniejszą okupację i by wchodziły po tym drugim kolonie.. ;)
no nie pykło ale to jest zabawa a nie kolon /ciach/ o 2 rano
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28385

Guest
Na Lindosie wielkie zmiany, w ten poranek niesłychany,
Drinek funfel, znów przechlany,
A Pieseczka, punkty stały,
Stały, stały, wzrosły niesłychanie,
Bo to było dobre słanie,
Deffy, offy, manty także,
Szlachetnie są drinki wszakkże.
Punkty na swoich nabijają,
A wszystkich innych nonamów wyzywają,
Ale gdzie tam wielkie potopy,
Wielcy fajterzy wolą w ... czopy,
Bo takie są potrzebne,
Gdy nocne latanie tylko jest niezbędne,
Tak drinki są honorowe,
W każdą sobotę, w dni kolorowe.
Każdy zły, nielubiany,
Ale Banan i Iron wielce zakochany.
 
Do góry