Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22176

Guest
Beda czy nie to aby do nastepnego swiata ze starym podbojem

jeszcze nie raz gdzieś się spotkamy
smiley_emoticons_lol.gif
widzę kolejny gustujący w starym podboju
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser26903

Guest
Nowy to nie dla mnie tylko stary a spotkac sie zawsze mozna i powalczyc razem albo na przeciwko sobie
 

DeletedUser22176

Guest
Również za nowym nie przepadam, totalne warzywo wtedy jestem
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
noo, a pograć zawsze można
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
jak najbardziej
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser26408

Guest
Polskie banany i TIL ... reszta się do tego nie garnie z tego co wiem
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser28932

Guest
Jest 250,70 mln./ 250mln. Są duże szanse, że jutro będą cuda.
 

DeletedUser26408

Guest
Ale ten świat się patologiczny zrobił ... sypią 2 sojusze z czego jeden ma 999 paktowiczów ...
smiley_emoticons_hust.gif


Lecę po popcorn i dalej oglądać ten "cudowny" teatrzyk
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser26389

Guest
Krolu oczywiście mowisz o twoich starych kolegach ze maja 1000 paktowiczow
 

DeletedUser26408

Guest
Krolu oczywiście mowisz o twoich starych kolegach ze maja 1000 paktowiczow

Tak. Dokładnie o ten sojusz, który niestety upadł niżej, niż myślałem. Na początku mieliśmy tworzyć zgrana ekipę ok. 30 graczy i ani myśleliśmy o cudach.

Niestety teraz sojusz ten stał się zlepkiem przegranych sojuszy złączonym ideą otrzymania koronki za wszelką cenę na tym trupim świecie, jaki jest lindos już od dość dawna.

To smutne tym bardziej, iż byłem jednym ze współtwórców tego sojuszu i niestety bardzo się zawiodłem na co niektórych osobach...
 

DeletedUser22176

Guest
Tak. Dokładnie o ten sojusz, który niestety upadł niżej, niż myślałem. Na początku mieliśmy tworzyć zgrana ekipę ok. 30 graczy i ani myśleliśmy o cudach.

Niestety teraz sojusz ten stał się zlepkiem przegranych sojuszy złączonym ideą otrzymania koronki za wszelką cenę na tym trupim świecie, jaki jest lindos już od dość dawna.

To smutne tym bardziej, iż byłem jednym ze współtwórców tego sojuszu i niestety bardzo się zawiodłem na co niektórych osobach...


Byłeś.Skończyłeś.Przegrałeś. To po co teraz tutaj płaczesz? Może gdybyś został i grał do teraz, nadal byłby zgraną paką 30 osób i nie myślelibyście o cudach. :)
 

DeletedUser26903

Guest
nie ma przegranych albo wygranych sa tylko ludzie o roznych pogladach , honorze i ambicjach bo co wygrasz korone przy nicku a tracisz dobrego gracza i zyskujesz wroga na nastepne swiaty o ile ktos gra dalej
 
Do góry