Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24623

Guest
Ale ten świat się patologiczny zrobił ... sypią 2 sojusze z czego jeden ma 999 paktowiczów ...
smiley_emoticons_hust.gif


Lecę po popcorn i dalej oglądać ten "cudowny" teatrzyk
smiley_emoticons_kaffee2.gif


Z TEGO CO PAMIĘTAM CHCIAŁEŚ PAKTÓW Z DRINKAMI ...BO BYŁO CI TAM BLIŻEJ A ZE SOJUSZ POWIEDZIAŁ NIE TO DAŁEŚ SZARAKI ..TERAZ DRINKI SA Z IRONAMI A BYLI JUŻ W KULTURZE WIEC NIE WIEM CZY TERAZ PISZESZ O KOLEGACH Z KTÓRYMI CHCIAŁEŚ PAKT CZY O TYCH CO ZROBILI PAKT Z INNYMI NIŻ TWOJA WOLA BYŁA :) ... A CO NAPISZESZ O TAKICH LUDZIACH JAK-toliver
-Satania BYLI W SKARPETACH POTEM DRINKACH GDZIE SIE SPRZEDALI POTEM KULTURA A TERAZ IRONY ... ...
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
JAK CI BRAKNIE POPCORNU DAJ ZNAĆ KUPIE CI NOWY :)
 

DeletedUser26408

Guest
Z TEGO CO PAMIĘTAM CHCIAŁEŚ PAKTÓW Z DRINKAMI ...BO BYŁO CI TAM BLIŻEJ A ZE SOJUSZ POWIEDZIAŁ NIE TO DAŁEŚ SZARAKI

I tu się mylisz słupie, gdyż pakt z drinami istniał już od dość dawna.

A ZE SOJUSZ POWIEDZIAŁ NIE TO DAŁEŚ SZARAK

Po raz kolejny kołku z kosmosu rzeczy bierzesz. Nie strzeliłem szaraka przez to co mówił sojusz, tylko przez działania jego założyciela i Twoje słupie. Dogadywać cudaki za plecami dyplomaty to trochę nieładnie, tym bardziej, iż banany deklarowały się od początku, iż takowych stawiać nie będą. Nie wiem, jak Tobie, ale mnie gra z tak fałszywymi ludźmi się nie uśmiecha.

Byłeś.Skończyłeś.Przegrałeś.

I to mówi słup terrorist, który najpierw z bananami zerwał pakt na rzecz sojuszu ze skarpetami, a teraz ochoczo do nich dołączył ... wiadomo - koronka sama się nie zrobi
smiley_emoticons_bravo2.gif

niestety ... słup z koronką to dalej słup... nie wiem czy o tym wiesz
smiley_emoticons_auslachen2.gif


A CO NAPISZESZ O TAKICH LUDZIACH JAK-toliver
-Satania BYLI W SKARPETACH POTEM DRINKACH GDZIE SIE SPRZEDALI POTEM KULTURA A TERAZ IRONY ... ...

Nooo to prawie, jak słup terrorist. Najpierw SPQR, później skarpety, a teraz banany... co napiszesz o terroriście ? hmm?


A dlaczego kultura nie robi cudów?

To, że nie uczestniczą w tym cyrku dobrze o nich świadczy.
 

DeletedUser23967

Guest
aż się pofatygowałam bo mi ręce opadły po wpisach i pisaniu bajek, tylko cytaty z naszego forum wkleję jeśli pozwolicie odnośnie nie budowania i dla kogo, po co i kto nie chciał koronki :D

Miłego dnia:)

Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 20:46
Stawiamy ogrody + Kolosa

cytujZmień
Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 20:47
Porozumieliśmy się z drinami, oraz Ironami.

cytujZmieńusuń
komix1975 15.12.2016 20:50
rozwiń proszę warunki itp

cytujZmieńusuń
Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 20:51
My 2 Driny 2 ironi 3 ... po postawieniu idziemy po koronki.

cytujZmieńusuń
komix1975 15.12.2016 20:56
ale z tego co widziałem mieliśmy 3 wyspy na cudaki

cytujZmieńusuń
Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 20:57
3 jest do picu

cytujZmieńusuń
komix1975 15.12.2016 21:03
to picuj aie kolego

cytujZmieńusuń
Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 21:04
skarpety xD

cytujZmieńusuń
komix1975 15.12.2016 21:08
nie postawią

cytujZmieńusuń
Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 21:10
No i dobrze ... o to nam przecież chodzi ...

cytujZmieńusuń

Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 21:12
stawiamy z drinami i ironami.

Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 22:03
RJ - to mnie oświeć ... bo od waszego przejścia was nie potrafię zrozumieć ... focha macie o wszystko.

Asia - UK na cuda przechodzi do drinów, więc będą musieli się polubić z nia, albo chociaż udawać.
 

DeletedUser24623

Guest
aż się pofatygowałam bo mi ręce opadły po wpisach i pisaniu bajek, tylko cytaty z naszego forum wkleję jeśli pozwolicie odnośnie nie budowania i dla kogo, po co i kto nie chciał koronki :D

Miłego dnia:)

Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 20:46
Stawiamy ogrody + Kolosa

cytujZmień
Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 20:47
Porozumieliśmy się z drinami, oraz Ironami.

cytujZmieńusuń
komix1975 15.12.2016 20:50
rozwiń proszę warunki itp

cytujZmieńusuń
Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 20:51
My 2 Driny 2 ironi 3 ... po postawieniu idziemy po koronki.

cytujZmieńusuń
komix1975 15.12.2016 20:56
ale z tego co widziałem mieliśmy 3 wyspy na cudaki

cytujZmieńusuń
Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 20:57
3 jest do picu

cytujZmieńusuń
komix1975 15.12.2016 21:03
to picuj aie kolego

cytujZmieńusuń
Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 21:04
skarpety xD

cytujZmieńusuń
komix1975 15.12.2016 21:08
nie postawią

cytujZmieńusuń
Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 21:10
No i dobrze ... o to nam przecież chodzi ...

cytujZmieńusuń

Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 21:12
stawiamy z drinami i ironami.

Najwyższy Król Bo nie 15.12.2016 22:03
RJ - to mnie oświeć ... bo od waszego przejścia was nie potrafię zrozumieć ... focha macie o wszystko.

Asia - UK na cuda przechodzi do drinów, więc będą musieli się polubić z nia, albo chociaż udawać.
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
sam zagoniłeś sie w kozi róg :)
o tym co pisałem.... pisałem bo to info od waszych ludzi z sojuszu z palca tego nie wziołem
 

DeletedUser27770

Guest
Tylko to info poszło późno .. bo na początku nie chcieli budować .. później się dogadywaliśmy .. jak wyszło, ze gracze Bananów jednak chcą coś postawić .. dokąd nie doszły Grabki do nich to nie chcieli nic stawiać. O to królowi chodzi. Ale Wy macie swój wyimaginowany świat .. i swoje rozumienie wszystkiego. Macie jeszcze 3 sojusz co to potwierdzi ---> Drinki ..
 

DeletedUser26408

Guest
Wziąłem jak już ... język polski nie boli.


Tylko to info poszło późno .. bo na początku nie chcieli budować .. później się dogadywaliśmy .. jak wyszło, ze gracze Bananów jednak chcą coś postawić .. dokąd nie doszły Grabki do nich to nie chcieli nic stawiać. O to królowi chodzi. Ale Wy macie swój wyimaginowany świat .. i swoje rozumienie wszystkiego. Macie jeszcze 3 sojusz co to potwierdzi ---> Drinki ..

Ano dokładnie o to chodziło.

Asica to już wgl. po bandzie pojechała haha ... Z Drinami i Ironami stawiać nie chciała ... ale ze skarpetami, które jeszcze miesiąc wcześniej wyzywała, że urobili ich na pakcie to już taaak.
Czyżby ktoś się tutaj od początku ugadywał ?
smiley_emoticons_lol.gif

Parę zdań wyciętych z kontekstu i się ma za najlepszą haha
smiley_emoticons_hust.gif


Powiem ci pasiak, że grabki to nie sojusz, tylko stan umysłu
smiley_emoticons_hust.gif


Macie jeszcze 3 sojusz co to potwierdzi ---> Drinki ..

Tak Pasiasty, ale według Grabków to ja agentem drinów jestem bo musieli parę wiosek oddać zgodnie z założeniami paktu
smiley_emoticons_lol.gif


No i pamiętaj, że drinki to top 1 złych sojuszy, a dobre skarpetunie przeciągnęły zaślepione Królewską propagandą polskie banany na jedyną słuszną ścieżkę nienawiści wobec drinków, czego kebab nie dokonał to zrobiły skarpetunie ...
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser23967

Guest
Masz problem straszny i ból pupy, chcieliśmy sobie 1 postawić dla zabawy a z twoich bananów jak dobrze liczyliśmy to mało co zostało juz jak dochodziliśmy bo to był już zlepek 5 różnych sojuszy i to ty zacząłeś handlować wszystkim czym się dało za plecami po czym stwierdziłeś że koronki sobie załatwiłeś i wielką koalicją będziecie stawiać cuda naszymi łapkami, gdzie skarpety już padły o czym dobrze wiedziałeś, w kółko wymyślałeś jakieś dyrdymały byle mieć w tyłek ciepło, tak więc jedyną osobą która chciała koronkę byłeś tylko i wyłącznie ty.
co byś teraz nie napisał to możesz sobie w buty włożyć
 

DeletedUser27790

Guest
Tak. Dokładnie o ten sojusz, który niestety upadł niżej, niż myślałem. Na początku mieliśmy tworzyć zgrana ekipę ok. 30 graczy i ani myśleliśmy o cudach.

Niestety teraz sojusz ten stał się zlepkiem przegranych sojuszy złączonym ideą otrzymania koronki za wszelką cenę na tym trupim świecie, jaki jest lindos już od dość dawna.

To smutne tym bardziej, iż byłem jednym ze współtwórców tego sojuszu i niestety bardzo się zawiodłem na co niektórych osobach...

To że Najwyższy Król nie chciał cudow nie znaczy ze banany nie chciały cudow, wrecz przeciwnie - skoro banany teraz buduja cuda to znaczy ze chcieli budowac.

Kiedy era cudow zaczeła sie zblizac i zaczeły pojawiac sie głosy ze skoro nadal gramy to warto było by jakies cuda budowac, Najwyższy Król zamiast ustalac z bananami czego chca polecieł pytac kolegów drinkow co i dla kogo maja banany budowac. Stanęło na tym ze potezna koalicja kilku czołowych sojuszy miała zbudowac cudaki i przekazac je Ironom. Potem teoretycznie zaczęło by sie bieganie po koronki, ale kiedy gracze zaczeli pytac o szczegóły umowy (bo doswiadczenie podpowiadało im ze jak szczegółow umowy nie ma to irony zrobia co zechca i jeszcze powiedza ze zadnej umowy nie złamali) to Najwyższy Król sie obraził i wyszarzył. I dobrze, jesli król jest tak oderwany od poddanych to jak najbardziej jest do wymiany, szkoda ze tak późno.
 

DeletedUser24327

Guest
Z TEGO CO PAMIĘTAM CHCIAŁEŚ PAKTÓW Z DRINKAMI ...BO BYŁO CI TAM BLIŻEJ A ZE SOJUSZ POWIEDZIAŁ NIE TO DAŁEŚ SZARAKI ..TERAZ DRINKI SA Z IRONAMI A BYLI JUŻ W KULTURZE WIEC NIE WIEM CZY TERAZ PISZESZ O KOLEGACH Z KTÓRYMI CHCIAŁEŚ PAKT CZY O TYCH CO ZROBILI PAKT Z INNYMI NIŻ TWOJA WOLA BYŁA :) ... A CO NAPISZESZ O TAKICH LUDZIACH JAK-toliver
-Satania BYLI W SKARPETACH POTEM DRINKACH GDZIE SIE SPRZEDALI POTEM KULTURA A TERAZ IRONY ... ...
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
JAK CI BRAKNIE POPCORNU DAJ ZNAĆ KUPIE CI NOWY :)
ooo Kolego mijasz się z faktami u Nas ich nie było

A dlaczego kultura nie robi cudów?
Bo nie dla cudaków tu przyszliśmy generalnie, a też za leniwi jesteśmy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28932

Guest
Z tego wszystkiego wyszło, że Irony ścigają się na cuda z Bananami.
 

DeletedUser24623

Guest
Które sojusze chcesz ukarać i za co?
Ja nikogo nie chce karać ... to jest gra i rywalizacja i tak do tego podchodzę ... Nawet szanuje Mele która odeszła od skrapet i z niczego zrobiła sojusz który walczy o cuda ... a ci co byli wielcy już dawno sa na innym świece ... trochę osób przez złoto na tym świecie zniszczyło ...jak i ten świat stał sie wielkim nie porozumieniem ... a zaczęło się jak tata z synkiem (-toliver -Satania ) sie sprzedali do drinków i oddali im miasta pokrzyżowali trochę plany ... i skarpety zaczęły kuleć ... ale ich karać tez nie będę to ich niki i osobowość sprzedali kumpli co grali razem na innych światach bo chcieli dać nauczkę mulardowi i reszcie bo chcieli rozebrać toliwiera bo nie było go 42 dni spadł z urlopu i był nie aktywny przez kolejne 18 h i się obraził ze chcieli go rozbierać :) to poszli do drinków oddali im miasta by ich bronili .... każdy chciał pokazać i utrzeć nosa na tym świecie Mulardowi bo grał za złoto i dlatego ten świat stał się tak chory ...jeszcze nie grałem na takim świecie gdzie było tyle układów , kłamstwa oszustwa ...co zniechęciło grac wielu fajnych graczy z drinków , ironów, skarpet, a można było się fajnie pobawić ...ale jak w życiu za kasę a tu złoto nie jeden sprzeda swoje ciało i godność... teraz jest zabawa w budowanie cudów ... kto kogo przechytrzy zobaczymy i przyznam ze fajnie ze włączyły się sojusz co budują sobie po 1 cudaku gratulacje ... tak wiec sojuszy karać nie będę bo nie mam za co ... nigdy nie komentowałem na forum ...ale jak widzę wpisy jeden z drugim co kombinował potem walił szaraki a teraz jest tu bohater ... mógł zostać grac i pokazać bohaterstwo a nie teraz wypisuje bzdury co to nie on ...pozdrowienia dla normalnych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24327

Guest
Piraci już cudaka stawiać nie będą
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23323

Guest
Ja nikogo nie chce karać ... to jest gra i rywalizacja i tak do tego podchodzę ... Nawet szanuje Mele która odeszła od skrapet i z niczego zrobiła sojusz który walczy o cuda ... a ci co byli wielcy już dawno sa na innym świece ... trochę osób przez złoto na tym świecie zniszczyło ...jak i ten świat stał sie wielkim nie porozumieniem ... a zaczęło się jak tata z synkiem (-toliver -Satania ) sie sprzedali do drinków i oddali im miasta pokrzyżowali trochę plany ... i skarpety zaczęły kuleć ... ale ich karać tez nie będę to ich niki i osobowość sprzedali kumpli co grali razem na innych światach bo chcieli dać nauczkę mulardowi i reszcie bo chcieli rozebrać toliwiera bo nie było go 42 dni spadł z urlopu i był nie aktywny przez kolejne 18 h i się obraził ze chcieli go rozbierać :) to poszli do drinków oddali im miasta by ich bronili .... każdy chciał pokazać i utrzeć nosa na tym świecie Mulardowi bo grał za złoto i dlatego ten świat stał się tak chory ...jeszcze nie grałem na takim świecie gdzie było tyle układów , kłamstwa oszustwa ...co zniechęciło grac wielu fajnych graczy z drinków , ironów, skarpet, a można było się fajnie pobawić ...ale jak w życiu za kasę a tu złoto nie jeden sprzeda swoje ciało i godność... teraz jest zabawa w budowanie cudów ... kto kogo przechytrzy zobaczymy i przyznam ze fajnie ze włączyły się sojusz co budują sobie po 1 cudaku gratulacje ... tak wiec sojuszy karać nie będę bo nie mam za co ... nigdy nie komentowałem na forum ...ale jak widzę wpisy jeden z drugim co kombinował potem walił szaraki a teraz jest tu bohater ... mógł zostać grac i pokazać bohaterstwo a nie teraz wypisuje bzdury co to nie on ...pozdrowienia dla normalnych

Dzięki, za uznanie Leon. Sojusz nie zrobiłam z "niczego" - tylko z graczy którzy byli na terenie M 65/55. Każdy żołnierz nosi w plecaku buławę. Co zastałam - to zorganizowałam. Jedni przychodzili, drudzy wychodzili a sojusz się powoli kształtował. Wymagało to sporo pracy i cierpliwości ale odniosło bardzo pozytywny skutek. Naszym graczom wystarczyło dać dobrą organizacje i troskę. To ich zmobilizowało do wysiłku. Jakby ten świat się nie zakończył - to my i tak już go wygraliśmy. Zdobyliśmy to co najważniejsze w tej grze - fajną ekipę zgranych przyjaciół zorganizowanych w doskonale funkcjonującym sojuszu. Bawimy się i pokonujemy wszelkie trudności i przeciwników.
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Co do choroby tego świata - myślę, że nie jest tak do końca, to nie "wina" tego świata. Sami kształtujemy własny "los" na tej grze i na każdym ze światów. Ja nie zwykłam się poddawać - nigdy. A że czasem oberwę - to mnie tylko wzmacnia.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22176

Guest
I to mówi słup terrorist, który najpierw z bananami zerwał pakt na rzecz sojuszu ze skarpetami, a teraz ochoczo do nich dołączył ... wiadomo - koronka sama się nie zrobi
smiley_emoticons_bravo2.gif

niestety ... słup z koronką to dalej słup... nie wiem czy o tym wiesz
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Koronkę to ja mam już dawno i nie gram dla koronki, tylko po to żeby się pobawić i pośmiać przy tym, śmiałem się zrywając pakt z Wami i śmiałem się kiedy waliłeś szarakami :D

Nie wierzysz?? Popytaj ludzi jak się bawiłem kiedy zerwałem z Wami pakt, a potem kiedy walnąłeś szaraczki :D
 
Do góry