1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Lindos

Dyskusja w 'Lindos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 27. Cze 2016.

1. zenek51

zenek51

A co tak bardzo się interesujesz ? Chętnie możemy pogawędzić przez telefonik a nie się ośmieszasz publicznie ;) Ci co mnie znają to wiedzą jak gram a jak mi się chce grać to każdy wie co potrafię zrobić,lecz gdy widzę ataki od Was to normalnie daję Wam tą satysfakcję z ubicia marnych pkt walki, z myślą,ze mnie nie ma na grze ;) Lecz cóż największy sojusz noobków słupów powstał kilka lat temu już którzy wchodzą na te światy i ciągnął za sobą tego samego smroda co zrobili go na początku gry :) Więc proszę nie mówić o kimś,że ktoś jest słupem, skoro myśl jest kierowana do piszącego :) Taki sojuszu potężny taki sojusz najlepszy na Lindosie a nie umie wbić na cudaka BRAWO :) Oby tak dalej chociaż pw nabiliście za co dziękuję i ja również w imieniu BANANKÓW serdecznie pozdrawiam
    zenek51

2. zenek51

zenek51

Dokładnie trzeba umieć a nie robić tego na sobie ;) Szukaj wiadomości nie widzę problemu powodzenia !

3. Rycerzykkk

Rycerzykkk

Nawiązujesz co Asicy ? :)
    I miło że pozwalasz sobie wybić wojsko i wsadzać kolony.....
    Bardzo miło z Twojej strony ;)

4. zenek51

zenek51

Mam dobre serduszko wobec Was skarbie :* I, że czasami latacie w nocy to mówie dobra się poświęcają by wybić mi wojsko to dam ich trosecke więc buziaki i Miłego Weekendu znaczy bombowego :))

5. Rycerzykkk

Rycerzykkk

A dzięki i wzajemnie :)
    Tylko następnym razem pokarz skilla i zacznij bronić miasta ;)

A faktycznie o szarakach nie Ty pisałeś, tylko że chcesz do nas. A w innym wypadku będziesz musiał do bananów. :)
    Szaraki obiecał gracz roku :D

6. Vartan

Vartan

Utrudnieniem może być fakt że Irony od początku przygotowywały sie do budowy cudaków i usytuowały centrum swojego sojuszu daleko od wszystkich, gdzieś na koncu świata, i tam budują cudaki.

Banany zaczęli przygotowania w ostatniej chwili, centrum bananów była w srodku mapy, tu w srodku mapy banany sie ukrywały i unikały walki dzieki przebiegłosci naszego dyplomaty, i tu zbudowalismy cudaki :)

7. morgi14

morgi14

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    Spokojnie, komnata słupów już postawiona :p:p:p:p:p:p
    Zenek powiedz mi jak się budowało cudaka 30 h??? czyżbyś oszukiwał bo bałeś się że przegrasz z małym sojuszem Team A??
    :p:p:p:p:p:p:p:p

xdeus lubi to.
  8. alicjatechnikfarm

alicjatechnikfarm

Tak to czytam i sie zastanawiam czy kiedys bedzie taki wpis z podziekowaniem za wspolna gre i pogratulowanien wygrania dla danego sojuszu tego świata. Po powyzszych wpisach watpie że to sie stanie, przykre :/

9. Rycerzykkk

Rycerzykkk

Złej baletnicy to i rąbek u spódnicy ;)

10. Jarxess

Jarxess

Będzie jak dany sojusz wygra bez oszustw. Pogratulować można Team A za walkę o ogrody, bo dzielnie walczyli, ale nigdy nie wygra się z tym co zostało "pod stolikiem" załatwione. Reszta gratulacji czeka na Dogi jak uda im się zbudować kolosa o ile wcześniej jakimś magicznym sposobem nie wybuduje się drugiemu dojuszowi :)

Rycerzykkk lubi to.
  11. alicjatechnikfarm

alicjatechnikfarm

no i jednak mam racje, nigdy nie bedzie gratulacji, bo beda teorie spiskowe, jednak zazdrosc czesto wygrywa.
    Przykre, ze nazywa sie oszustami tylu graczy sojuszu, ktorzy wysylali surowce i tracili łaski, zeby zbudowac cud.

12. Rycerzykkk

Rycerzykkk

A kto powiedział że wszystkich??
    Ale przez kilku gratulacji nie będzie dla nikogo.
    Bo w jaki sposób ogrody wyrosły w 30h? :)

13. alicjatechnikfarm

alicjatechnikfarm

piszecie sojusz banany oszukiwal, czyli np ja i wielu innych graczy sojuszu, jak inaczej ma sie to rozumiec? to jest słabe bo ja uczciwie budowalam i nie zycze sobie zeby ktos mnie nazwywal oszustem
    a tak własciwie to na to rzekome oszustwo macie jakies dowody oprocz czasu 30h?

14. Rycerzykkk

Rycerzykkk

Jak sama wiesz każdy sojusz kontrolował zmiany w rankingu cudów.
    Bardzo dziwne, że każdy sojusz ma taki sam czas zapisany.
    I z tych czasów jasno wynika że w 30h wybudowaliście ogrody.
    Czy chcesz mi powiedzieć że ranking kłamał??

15. Jarxess

Jarxess

Jedyne co mogę dodać, to to, że dziwnym trafem inne cuda w trakcie budowy się aktualizowały, więc nie jest to możliwe by akurat tylko 1 zniknął

16. alicjatechnikfarm

alicjatechnikfarm

trzeba umiec przegrywac z klasa, niestety chyba zazdrosc zżera, jakby bylo czego zazdroscic ;)
    Nazywanie oszustami caly sojusz jest słabe, a jezeli jakies oszustwa byly to chyba kazdy wie gdzie mozna takie cos zgłosic

17. godgdi

godgdi

Smieszne doprawdy ^^
    Wielkie rycerzyki i jarxesy pokazcie ile wy sypaliscie i skracaliscie :)
    Potem porownamy nasze skracania i surke wyslana, rozwiejemy szybko wasze wątpliwosci bando słupów.

18. Rycerzykkk

Rycerzykkk

Nie wiem czy znasz pojęcie słowa słup :)
    Wydaje mi sie ze nie. Ale teraz czas pokaże kto jest słupami. Bo czas na walkę, a wiec zaraz zobaczymy bananowe słupy w akcji :)

19. godgdi

godgdi

Wystarczy ze ciebie widzimy :) krzykaczu :)

20. Rycerzykkk

Rycerzykkk

Jak widzisz to sie ucz :)
    Ja chociaż w moich "krzykach" (jak to określiłeś), jestem słowny, a nie to co u was. Dużo mówią, a pózniej mało robią :)

Do góry