Sytuacja na świecie Lindos

To miło że mam opinię, znaczy to że ludzie mnie znają.
Szkoda że na Twój temat nie da się tego napisać, bo na pytanie o Ciebie słyszę tylko "a co to jest".
To mój 1 świat, a Twój? Więc lepiej więcej nie pisz bo się ośmieszasz :)
A co tak bardzo się interesujesz ? Chętnie możemy pogawędzić przez telefonik a nie się ośmieszasz publicznie ;) Ci co mnie znają to wiedzą jak gram a jak mi się chce grać to każdy wie co potrafię zrobić,lecz gdy widzę ataki od Was to normalnie daję Wam tą satysfakcję z ubicia marnych pkt walki, z myślą,ze mnie nie ma na grze ;) Lecz cóż największy sojusz noobków słupów powstał kilka lat temu już którzy wchodzą na te światy i ciągnął za sobą tego samego smroda co zrobili go na początku gry :) Więc proszę nie mówić o kimś,że ktoś jest słupem, skoro myśl jest kierowana do piszącego :) Taki sojuszu potężny taki sojusz najlepszy na Lindosie a nie umie wbić na cudaka BRAWO :) Oby tak dalej chociaż pw nabiliście za co dziękuję i ja również w imieniu BANANKÓW serdecznie pozdrawiam
zenek51

Zenek Ty lepiej nie pisz, bo też gdzieś mam rozmowę z Tobą jak pisałeś...... Że chcesz do nas dojść, albo kończysz z tym światem.
Więc oszczędź nam śmiechu takimi wpisami, bo tylko zmarszczki nam się od śmiechu robią :)

Ale nie jesteś jedyny, bo kilka osób mi to pisało... ale wyszło jak wyszło ;)
Z mordy dupę robić też trzeba potrafić :D
Dokładnie trzeba umieć a nie robić tego na sobie ;) Szukaj wiadomości nie widzę problemu powodzenia !

A co tak bardzo się interesujesz ? Chętnie możemy pogawędzić przez telefonik a nie się ośmieszasz publicznie ;) Ci co mnie znają to wiedzą jak gram a jak mi się chce grać to każdy wie co potrafię zrobić,lecz gdy widzę ataki od Was to normalnie daję Wam tą satysfakcję z ubicia marnych pkt walki, z myślą,ze mnie nie ma na grze ;) Lecz cóż największy sojusz noobków słupów powstał kilka lat temu już którzy wchodzą na te światy i ciągnął za sobą tego samego smroda co zrobili go na początku gry :) Więc proszę nie mówić o kimś,że ktoś jest słupem, skoro myśl jest kierowana do piszącego :) Taki sojuszu potężny taki sojusz najlepszy na Lindosie a nie umie wbić na cudaka BRAWO :) Oby tak dalej chociaż pw nabiliście za co dziękuję i ja również w imieniu BANANKÓW serdecznie pozdrawiam
zenek51
Nawiązujesz co Asicy ? :)
I miło że pozwalasz sobie wybić wojsko i wsadzać kolony.....
Bardzo miło z Twojej strony ;)

Nawiązujesz co Asicy ? :)
I miło że pozwalasz sobie wybić wojsko i wsadzać kolony.....
Bardzo miło z Twojej strony ;)
Mam dobre serduszko wobec Was skarbie :* I, że czasami latacie w nocy to mówie dobra się poświęcają by wybić mi wojsko to dam ich trosecke więc buziaki i Miłego Weekendu znaczy bombowego :))

Mam dobre serduszko wobec Was skarbie :* I, że czasami latacie w nocy to mówie dobra się poświęcają by wybić mi wojsko to dam ich trosecke więc buziaki i Miłego Weekendu znaczy bombowego :))
A dzięki i wzajemnie :)
Tylko następnym razem pokarz skilla i zacznij bronić miasta ;)

A faktycznie o szarakach nie Ty pisałeś, tylko że chcesz do nas. A w innym wypadku będziesz musiał do bananów. :)
Szaraki obiecał gracz roku :D

Teraz pytanie brzmi. Jak banany zdobędą resztę cudów. Kupią? Bo na pewno nie walcząc... To byłaby dla nich nowość
Utrudnieniem może być fakt że Irony od początku przygotowywały sie do budowy cudaków i usytuowały centrum swojego sojuszu daleko od wszystkich, gdzieś na koncu świata, i tam budują cudaki.

Banany zaczęli przygotowania w ostatniej chwili, centrum bananów była w srodku mapy, tu w srodku mapy banany sie ukrywały i unikały walki dzieki przebiegłosci naszego dyplomaty, i tu zbudowalismy cudaki :)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Spokojnie, komnata słupów już postawiona :p:p:p:p:p:p
Zenek powiedz mi jak się budowało cudaka 30 h??? czyżbyś oszukiwał bo bałeś się że przegrasz z małym sojuszem Team A??
:p:p:p:p:p:p:p:p

Tak to czytam i sie zastanawiam czy kiedys bedzie taki wpis z podziekowaniem za wspolna gre i pogratulowanien wygrania dla danego sojuszu tego świata. Po powyzszych wpisach watpie że to sie stanie, przykre :/

Utrudnieniem może być fakt że Irony od początku przygotowywały sie do budowy cudaków i usytuowały centrum swojego sojuszu daleko od wszystkich, gdzieś na koncu świata, i tam budują cudaki.

Banany zaczęli przygotowania w ostatniej chwili, centrum bananów była w srodku mapy, tu w srodku mapy banany sie ukrywały i unikały walki dzieki przebiegłosci naszego dyplomaty, i tu zbudowalismy cudaki :)
Złej baletnicy to i rąbek u spódnicy ;)

Tak to czytam i sie zastanawiam czy kiedys bedzie taki wpis z podziekowaniem za wspolna gre i pogratulowanien wygrania dla danego sojuszu tego świata. Po powyzszych wpisach watpie że to sie stanie, przykre :/
Będzie jak dany sojusz wygra bez oszustw. Pogratulować można Team A za walkę o ogrody, bo dzielnie walczyli, ale nigdy nie wygra się z tym co zostało "pod stolikiem" załatwione. Reszta gratulacji czeka na Dogi jak uda im się zbudować kolosa o ile wcześniej jakimś magicznym sposobem nie wybuduje się drugiemu dojuszowi :)

no i jednak mam racje, nigdy nie bedzie gratulacji, bo beda teorie spiskowe, jednak zazdrosc czesto wygrywa.
Przykre, ze nazywa sie oszustami tylu graczy sojuszu, ktorzy wysylali surowce i tracili łaski, zeby zbudowac cud.

no i jednak mam racje, nigdy nie bedzie gratulacji, bo beda teorie spiskowe, jednak zazdrosc czesto wygrywa.
Przykre, ze nazywa sie oszustami tylu graczy sojuszu, ktorzy wysylali surowce i tracili łaski, zeby zbudowac cud.
A kto powiedział że wszystkich??
Ale przez kilku gratulacji nie będzie dla nikogo.
Bo w jaki sposób ogrody wyrosły w 30h? :)

A kto powiedział że wszystkich??
Ale przez kilku gratulacji nie będzie dla nikogo.
Bo w jaki sposób ogrody wyrosły w 30h? :)
piszecie sojusz banany oszukiwal, czyli np ja i wielu innych graczy sojuszu, jak inaczej ma sie to rozumiec? to jest słabe bo ja uczciwie budowalam i nie zycze sobie zeby ktos mnie nazwywal oszustem
a tak własciwie to na to rzekome oszustwo macie jakies dowody oprocz czasu 30h?

Jak sama wiesz każdy sojusz kontrolował zmiany w rankingu cudów.
Bardzo dziwne, że każdy sojusz ma taki sam czas zapisany.
I z tych czasów jasno wynika że w 30h wybudowaliście ogrody.
Czy chcesz mi powiedzieć że ranking kłamał??

Jedyne co mogę dodać, to to, że dziwnym trafem inne cuda w trakcie budowy się aktualizowały, więc nie jest to możliwe by akurat tylko 1 zniknął

trzeba umiec przegrywac z klasa, niestety chyba zazdrosc zżera, jakby bylo czego zazdroscic ;)
Nazywanie oszustami caly sojusz jest słabe, a jezeli jakies oszustwa byly to chyba kazdy wie gdzie mozna takie cos zgłosic

Smieszne doprawdy ^^
Wielkie rycerzyki i jarxesy pokazcie ile wy sypaliscie i skracaliscie :)
Potem porownamy nasze skracania i surke wyslana, rozwiejemy szybko wasze wątpliwosci bando słupów.

Smieszne doprawdy ^^
Wielkie rycerzyki i jarxesy pokazcie ile wy sypaliscie i skracaliscie :)
Potem porownamy nasze skracania i surke wyslana, rozwiejemy szybko wasze wątpliwosci bando słupów.
Nie wiem czy znasz pojęcie słowa słup :)
Wydaje mi sie ze nie. Ale teraz czas pokaże kto jest słupami. Bo czas na walkę, a wiec zaraz zobaczymy bananowe słupy w akcji :)