Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
:D:D:D

Jakby ktoś chciał sobie pograć jeszcze w centrum świata to może pisać bo się miejsca na wysepkach porobiły.
A ochronki będą szybciej schodzić to sobie pofarmią :cool:
 

DeletedUser10066

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Lindos



To ja ^^ lubie podbijać duże wioski po ochronce ;P nie trzeba ich budować i boby sie tak nie wykruszą szybko

Tak z ciekawości sobie poczytałem profile sojuszowe na Lindosie i chyba na Twoim profilu sojuszu Znaki Drogowe, chyba się nie mylę?
Znalazłem na pierwszym miejscu przy "wymogach rekrutacyjnych" wprowadzony zapis "Apka na telefonie".
Nie żebym był jakiś asem grepolisowym i się mądrował, ale z długiego doświadczenia wiem, że to właśnie najczęściej apkowicze mają cumowane kolony w swoich wioskach. Chyba coś w tym jest?
 

DeletedUser27449

Guest
Bardziej chodzi o ochronę ;p Apka jest przydatna tym bardziej na tym systemie,ponieważ dużo osób lata z kolonami po nocach,a apka się przydaje (alarmy).Tak samo jak nie ma cię w domu odpalasz apke i możesz sobie grać ;v
 

DeletedUser19304

Guest
Patrzam na Top uno i się zastanawiam - Quo vadis Grepo?
 

DeletedUser10066

Guest
Bardziej chodzi o ochronę ;p Apka jest przydatna tym bardziej na tym systemie,ponieważ dużo osób lata z kolonami po nocach,a apka się przydaje (alarmy).Tak samo jak nie ma cię w domu odpalasz apke i możesz sobie grać ;v

Tylko jeśli jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? Pamiętam jak te apki wchodziły, i pamiętam jak ci co sobie instalowali te apki, dumnie pisali na forach sojuszowych, że teraz już będą nie zatapialni. Rzeczywistość okazała się inna, jakoś tak się później składało, że ci nie zatapialni mieli wsadzone kolony.

Patrzam na Top uno i się zastanawiam - Quo vadis Grepo?

Tak, przy tych dwóch zgrywusach, Stoner wypada jak przedszkolak. Jeśli ktoś pamięta Stonera.
To nie ważne, że Grepo meandruje bezdrożami, najważniejsze, że innogames realizuje w 100% swoją linię słupków wzrostu po stronie ma.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Bardziej chodzi o ochronę ;p Apka jest przydatna tym bardziej na tym systemie,ponieważ dużo osób lata z kolonami po nocach,a apka się przydaje (alarmy).Tak samo jak nie ma cię w domu odpalasz apke i możesz sobie grać ;v
Tak z ciekawości sobie poczytałem profile sojuszowe na Lindosie i chyba na Twoim profilu sojuszu Znaki Drogowe, chyba się nie mylę?
Znalazłem na pierwszym miejscu przy "wymogach rekrutacyjnych" wprowadzony zapis "Apka na telefonie".
Nie żebym był jakiś asem grepolisowym i się mądrował, ale z długiego doświadczenia wiem, że to właśnie najczęściej apkowicze mają cumowane kolony w swoich wioskach. Chyba coś w tym jest?

Nie wiem skąd się to bierze, jak ja mam apke i gram na poważnie nie dla złota czy dla fanu to bardzo rzadko sie zdarzy żebym wioche stracił
 

DeletedUser

Guest
Niby słupki na plus, ale z tego co mi się wydaje z biegiem czasu na każdym świecie jest coraz mniej ludzi.
Na pl56 na razie istnieją 4 morza i to niecałkowicie zapełnione
 

DeletedUser27449

Guest
Nie wiem skąd się to bierze, jak ja mam apke i gram na poważnie nie dla złota czy dla fanu to bardzo rzadko sie zdarzy żebym wioche stracił
Tak to prawda :v Apka jest bardzo przydatna,czasami może uratować /ciach/ przed utratą miasta :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10066

Guest
Tak to prawda :v Apka jest bardzo przydatna,czasami może uratować /ciach/ przed utratą miasta :D

Moja uwaga dotyczyła nie samej przydatności apki i jej zastosowaniu, bo tu podzielam pogląd. Tylko zwróciłem uwagę co do jej obowiązkowego wymogu jaki został wprowadzony na pierwszym miejscu dla graczy w sojuszu ZD i jej posiadania. Tylko tyle.
A jak pamięciom sięgnę, to na forum sojuszowym bardzo często goszczą podobne wpisy typu: apka nie odpaliła lub apka mi się zawiesiła albo apka nie zadziałała itp i itd; a kolon cumuje już w wiosce od dobrych parę godzin.
A jak znam życie ; Wiadomo, że apka nie była niczemu winna, chyba się zgadzamy wszyscy z tym. Wyjaśnienie owej zagadki z kolonem, jak wszyscy wiemy była prozaicznie prosta, nie chciało nam się wstać o 2 czy 3 w nocy.
To może byłby sensowne dopisanie do wymogu posiadania apki, dołączyć obowiązek wstawania dwa razy w nocy na przykład o godzinie
1:30 i o godzinie 3:30. To byłby na pewno bardziej skuteczne, od tak bardzo cenionej przez wielu graczy apki.
Ale czasy kiedy się koczowało przed komputerem z "zapałkami wetkniętymi w powieki" już dawno, dawno minęły, teraz mamy apkę, antydotum na kolony.
 

DeletedUser18057

Guest
Patrzam na Top uno i się zastanawiam - Quo vadis Grepo?
każdy startowal tak samo, to że ktoś chce miec łatwiej, szybciej itp. to niech ma, jego sprawa, jego porfel. dziwne by było jakby w lidze np. piłkarskiej każdy miał do wydania podobny budżet a liczyły się tylko atrybuty taktyczne itp. nie jest tak i tak nie będzie. barca to barca, legia to legia i ngdy nie będzie tak jak chce T. tylko jestem ciekaw jak "top uno" sprawdza się w taktyce. czy technnicznie też nam pokaże szkołę... i czy rozpędzony wytrzyma to tempo a może braknie mu tchu, zapał przygaśnie i ze względów rodzinnych będzie musial kończyć.
 

DeletedUser19540

Guest
No i pierwszym osobom pospadały ochronki...
Azir i reszta ludzi z jego sojuszu powskakiwała do topki w rankingu deff ,tak z czystej ciekawości ,coś tam się fajnego dzieje? Ile kolonów im wbito? :D
U mnie niestety jeszcze trochę do zejścia ochronki ,a przez pół morza nie chce mi się płynąć po pw (bo zanim dopłynę to nic dla mnie nie zostanie :( ) ,coś sobie w okolicy znajdę za dzień czy dwa.

A. No i witam wszystkich, szczególnie liczną gromadkę znajomych rozsianą po CBG, Elitarnych i paru innych sojuszach. :)
 

DeletedUser19540

Guest
Aha ,a kto tak pięknie odbijał? :rolleyes:
Btw. trochę się zmasowaliście odkąd ostatni raz patrzyłem ,jak z azirem gadałem ,to mówił ,że wbija tutaj i robi ekipę +-15 osób...
 

DeletedUser

Guest
Ja tam jestem szarym obywatelem :D
On dostaje co 10 minut prośbę o przyjęcie :cool:
W sumię to wszyscy, my raczej odwiedzamy wszystkich co są na naszych wysepkach
 

DeletedUser23685

Guest
Aha ,a kto tak pięknie odbijał? :rolleyes:
Btw. trochę się zmasowaliście odkąd ostatni raz patrzyłem ,jak z azirem gadałem ,to mówił ,że wbija tutaj i robi ekipę +-15 osób...

No widzisz jak to w praniu wychodzi, tu znajomy, tam znajomy znajomego i tak jakoś wyszło :/ ale nie narzekam
 

DeletedUser19540

Guest
Właśnie widzę... większość osób godnych uwagi w CBG rozeszła się po innych sojuszach...
Za to minkowie mnie zaskoczyli na prawdę pozytywnie. Nie wróżyłem im przyszłości ,ale chwilowo z tych wielkich mas w topce trzymają się chyba najsolidniej.
 
Do góry