Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25712

Guest
No i chyba na kolejne światy nikt sobie chyba nie przywłaszczy nazwy. Chyba, że jakieś noobki dla renomy :confused:
 

DeletedUser27782

Guest
Pozdrawiam chłopaków z Scoia'tael oraz koordynatora akcji :)

3f53646c075ea2a126cc1c114131cb6b.png
 

DeletedUser6630

Guest
zalogowałem się na ten światem myślę sobie jak to stare grepo nie podobne do siebie o_O
 

DeletedUser

Guest
Na okupacje u Znaków wsparcia słały Grabki, Nocny Hardcore,VICTORIA,Psychomachia Delijska i jeszcze dwa sojusze o których zapomniałem :(
 

DeletedUser27763

Guest
Bijemy się z prawie całym światem oprócz skarpet, grabki wysyłają darmowe punkciki z kolonami, kaczki ostatnio chyba podupadły, ciekawie się dzieje :D

Na załączonym obrazku możemy podziwiać śmiałą próbe wyczyszczenia miasta przez gracza grabków :D
 

Załączniki

  • grabki xD.png
    grabki xD.png
    42,5 KB · Wyświetlenia: 74
Ostatnia edycja:

DeletedUser26453

Guest
Nie wiem co jest śmieszniejsze.Atakowanie transami bez ogni czy poziom muru.
 

DeletedUser19540

Guest
Ale koalicja powstała o_O:rolleyes::D

Jak wymieniałeś te sojusze ,to wątpię ,żeby ta koalicja była w stanie wam zagrozić...
Póki nie zaczniecie się bić ze skarpetami ,póty na świecie będzie nudą wiało.

Ps. Choć przynajmniej te sojusze próbują z wami walczyć ,to już im się chwali. Camora z nami nawet nie próbuje. Tyle miast zabranych i wciąż żadnego odbijania nie zauważyłem :(. Grabki są fajniejsze ,bo jak im miasteczko w moich okolicach zabrałem to przynajmniej te kilka tysięcy pw w obronie wpadło...
 

DeletedUser19540

Guest
Stary (jeszcze z czasów pi) z gwiazdeczkami dorobionymi.
Znajomy z kalidonu namówił mnie do gry tutaj i w bananach jesteśmy.
 

DeletedUser23278

Guest
Nie wiem co jest śmieszniejsze.Atakowanie transami bez ogni czy poziom muru.
akurat ktos taki jak Ty nie powinien sie w ogóle udzielac juz, bo smiesznym jest rozwiązanie sojuszu odejscie do skarpet i tam zostanie rozebranym :) gratuluje
a co do koalicji? hmm a czy czasem znaki tez nie mają koalicji? skarpety znaki i agressive? no wiec własnie.
prawdziwa walka zacznie sie za miesiac dwa gdy odpadną mało aktywnii a dzieciaki pójdą do szkoły
 

DeletedUser26453

Guest
Słowa tak znamienitej osoby jak ty Cris ubodły me sece.Rozwiązałem i się z tym nie kryje , bo to parodia nie sojusz. Już wróciłem kotek nie martw się i tak w przeciągu 2 dni zapewne będę tych miast miał więcej niźli ty przez cały okres gry.Kurczę za 2 miesiące zacznie się prawdziwa walka bo dzieciaki pójdą do szkoły ? Chyba zapomniałeś o własnej personie.Bo po poziomie intelektualnym i emocjonalnym z pewnością nie wnioskuję jakobyś skończył gimnazjum.Przypominam Ci że płaszczyłeś się aby dostać się do sojuszu,bo z Grabków uciekłeś a w innych Cię nie chcieli ;)
 

DeletedUser26408

Guest
Ps. Choć przynajmniej te sojusze próbują z wami walczyć ,to już im się chwali. Camora z nami nawet nie próbuje. Tyle miast zabranych i wciąż żadnego odbijania nie zauważyłem :(. Grabki są fajniejsze ,bo jak im miasteczko w moich okolicach zabrałem to przynajmniej te kilka tysięcy pw w obronie wpadło...

Camora nawet nam pomaga, wiernie wspierając nasze okupacje u swoich graczy ...
 

DeletedUser27763

Guest
Ps. Choć przynajmniej te sojusze próbują z wami walczyć ,to już im się chwali. Camora z nami nawet nie próbuje. Tyle miast zabranych i wciąż żadnego odbijania nie zauważyłem :(. Grabki są fajniejsze ,bo jak im miasteczko w moich okolicach zabrałem to przynajmniej te kilka tysięcy pw w obronie wpadło...
To prawda, sporo punkcików dają :D
 

Załączniki

  • grabki2.png
    grabki2.png
    92,3 KB · Wyświetlenia: 39

DeletedUser23278

Guest
Słowa tak znamienitej osoby jak ty Cris ubodły me sece.Rozwiązałem i się z tym nie kryje , bo to parodia nie sojusz. Już wróciłem kotek nie martw się i tak w przeciągu 2 dni zapewne będę tych miast miał więcej niźli ty przez cały okres gry.Kurczę za 2 miesiące zacznie się prawdziwa walka bo dzieciaki pójdą do szkoły ? Chyba zapomniałeś o własnej personie.Bo po poziomie intelektualnym i emocjonalnym z pewnością nie wnioskuję jakobyś skończył gimnazjum.Przypominam Ci że płaszczyłeś się aby dostać się do sojuszu,bo z Grabków uciekłeś a w innych Cię nie chcieli ;)
chyba masz słabe info co do mojej osoby :) jedyny sojusz do jakiego chciałem sie dostac to był twój sojusz do grabków mnie sami chcieli a do zadnego innego nie pisałem . co do ilosci twoich miast a moich, to zeby mies miasta trzeba miec sloty zeby miec sloty trzeba atakowac i byc atakowanym. atakowac atakuje a atakowanym nie jestem :) Ja w przeciwienstwie do Ciebie gre zaczełem duzo pózniej po ochronce :) Jezeli ten sojusz to była parodia to trzeba było oddac komus innemu lidera a nie rozwiązywac sojusz, ale cóż to pokazuje jakim jestes człowiekiem :) dziekuje skonczyłem z Tobą rozmowe :)
 
Do góry