Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26609

Guest
Przepelnia mnie tylko chec spuszczenia lomotu znakom z Azirem w roli glownej, alez przeca ja na lindosie nie gram i nie zamierzam zaczynac
smiley_emoticons_biggrin.gif
:D i juz Cię lubie :D
 

DeletedUser18813

Guest
Gracz Sorvilius ma nie po kolei w głowię ,oszalał zaraz po tym jak podpisałem pakt ze starymi sprzątaczami a potem zrobiłem z nimi fuzję ,ubzdurał sobie że gracze "masowo" od nas uciekają ,tracą miasta oraz nasz sojusz się sypie :)
Więc chyba coś mnie ominęło skoro nie wiem o tym że gracze od nas uciekają a nasz sojusz się sypię.

Gratuluję tym co mu uwierzyli na słowo i nie poprosili przy tym o jakikolwiek dowód.
A ostrzegam każdego przed nim kto jeszcze nie miał z tym graczem styczności ,dostał jakiego napadu i każdemu wkręca bajki na temat mojego sojuszu The Club ,więc wszystko informacje wychodzące od niego po prostu są nie prawdziwe ,pozdrawiam naiwne skarpety które już zdążyły mu uwierzyć ,widać poważny sojusz z poważną polityką
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Szczerze to mało nas obchodzi to czy wasz sojuszu się sypie czy też nie . A to czy my mu uwierzyliśmy czy nie ... i przyrównanie tego do naszej polityki, jest trochę śmieszne . Nie wiem nawet kim on jest. Serio piszesz trochę jak by wasz sojusz grał główne skrzypce na Lindos, a tysiące graczy na serwerze tylko czekały na nowinki z twojego sojuszu o_O... Będę szczery niestety tak nie jest :(

chyba wbije i bede lać złotnika bo slyszałem że to też słup tyle że duzy lubie bić duze slupy kolega z heloeusa mowil mi ze fajnie sie go leje
rano mu pake mant trafil inny dzien ognie a slup nic
Robbit, to mówisz mulard taki słup że mu twój Fumfel wojo ubił :) Być może, ale chętnie zobaczył bym rapki bo krzyczeć to każdy może. A i zapraszamy na Lindos, skoro taki z ciebie Fighter to strasznie ubolewamy że jeszcze nie mieliśmy okazji widzieć Cię w akcji na Lindos
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18813

Guest
Nie gramy w pierwszej grupie jeśli to miałeś na myśli ,to fakt ,pisałem to co chciałem napisać i uwierz mi kogoś to zainteresowało a że akurat nie ciebie bo jesteś ze skarpet to mnie to nie dziwi ,Pozdrawiam
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser

Guest
Może i zainteresowało, nie wnikam . Ale dziwi mnie dlaczego nas w to wmieszałeś, kiedy nie mamy z tym graczem nic wspólnego, ani też nie mamy jakichś szerszych planów wobec was. :D A i to że jestem z skarpet, nie znaczy od razu że muszę być ignorantem i hejterem, byłem taki zanim zacząłem grać w skarpetach, nic się nie zmieniło :)
 

DeletedUser18813

Guest
Nie wiem jak jest na prawdę między wami a PLI ,ale jak to sivus pisał z wami pakt i z szarżą na nas :) Dlatego pisanie że nie macie szerszych planów wobec nas mnie nie przekonuję.
 

DeletedUser

Guest
Ja się dyplomację nie zajmuje, zresztą tyle podobno kretów u nas mają inne soje, że dziwi mnie wasza niewiedza :eek: A póki co mamy co robić, znaki mają jeszcze jakieś wojo a morale im do końca nie podupadło... jeszcze ... Teraz murki stawiają , tak nas od złotników przezywali, a aniołki murki na złocie śmigają... Aj ta hipokryzja :)
 

DeletedUser27770

Guest
Ja się dyplomację nie zajmuje, zresztą tyle podobno kretów u nas mają inne soje, że dziwi mnie wasza niewiedza :eek: A póki co mamy co robić, znaki mają jeszcze jakieś wojo a morale im do końca nie podupadło... jeszcze ... Teraz murki stawiają , tak nas od złotników przezywali, a aniołki murki na złocie śmigają... Aj ta hipokryzja :)


Dostali złoto od MULARDA to budują :p
 
Gra ma swój sojusz Młode Wilk.
A pamiętam jak na Geli żegnał się i mówił, że więcej nie wróci
smiley_emoticons_lol.gif

gra na nicku .BraveHeart.
smiley_emoticons_grin.gif
Dokładnie, to on, ale jakby z lekka oszlifowany, nie pyskuje na priv, chociaż mi się zdaje że ma mniemanie, że nikt nie wie o nim i się biedak ukrywa, a tu /ciach/ tajemnica pękła jak mydlana bańka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27852

Guest
Dokładnie, to on, ale jakby z lekka oszlifowany, nie pyskuje na priv, chociaż mi się zdaje że ma mniemanie, że nikt nie wie o nim i się biedak ukrywa, a tu /ciach/ tajemnica pękła jak mydlana bańka.

Pominę fakt, że gdy Twój dyplomata pisał do mnie pw z propozycją paktu i nie wiedział z kim pisze to mu napisałem kim jestem to od początku z każdym kim pisałem się przedstawiałem więc każdy zainteresowany wiedział. Już sam mój profil jasno pokazuje kim jestem bo takie zdjęcie mam od wielu światów. No i sam nick mimo, że z kropkami to taki sam jak na Akcjum. Także masz rację ukrywam się aby mnie nie rozebrali za szybko :) Nie potrzebuje rozgłosu i uwagi a chce sobie pograć w dobrym towarzystwie więc nie słyszysz o mnie i myślisz, że się ukrywam jakbym miał się czego obawiać.

Dziwię się tylko dlaczego piszesz masówki do mnie i mojego sojuszu z prośbą o pomoc w odbijaniu okupowanego miasta. Ja nigdy Ciebie o to nie poproszę nawet jakbym miał stracić miasto:)

Mimo wszystko Twojemu sojuszowi kibicuje aczkolwiek nie Tobie.

Pozdrawiam Cię i mam nadzieję, że tu nie będziesz musiał zaczynać pokonany od nowa na skraju świata jak na Korynt:)
 

DeletedUser23003

Guest
Pominę fakt, że gdy Twój dyplomata pisał do mnie pw z propozycją paktu i nie wiedział z kim pisze to mu napisałem kim jestem to od początku z każdym kim pisałem się przedstawiałem więc każdy zainteresowany wiedział. Już sam mój profil jasno pokazuje kim jestem bo takie zdjęcie mam od wielu światów. No i sam nick mimo, że z kropkami to taki sam jak na Akcjum. Także masz rację ukrywam się aby mnie nie rozebrali za szybko :) Nie potrzebuje rozgłosu i uwagi a chce sobie pograć w dobrym towarzystwie więc nie słyszysz o mnie i myślisz, że się ukrywam jakbym miał się czego obawiać.

Dziwię się tylko dlaczego piszesz masówki do mnie i mojego sojuszu z prośbą o pomoc w odbijaniu okupowanego miasta. Ja nigdy Ciebie o to nie poproszę nawet jakbym miał stracić miasto:)

Mimo wszystko Twojemu sojuszowi kibicuje aczkolwiek nie Tobie.

Pozdrawiam Cię i mam nadzieję, że tu nie będziesz musiał zaczynać pokonany od nowa na skraju świata jak na Korynt:)

Jak tam? Dalej po 2k transow na murkach masz na froncie? Czy moze zmieniles strategie i teraz biremkami cie obstawiaja? :)
 

DeletedUser27806

Guest
Pominę fakt, że gdy Twój dyplomata pisał do mnie pw z propozycją paktu i nie wiedział z kim pisze to mu napisałem kim jestem to od początku z każdym kim pisałem się przedstawiałem więc każdy zainteresowany wiedział. Już sam mój profil jasno pokazuje kim jestem bo takie zdjęcie mam od wielu światów. No i sam nick mimo, że z kropkami to taki sam jak na Akcjum. Także masz rację ukrywam się aby mnie nie rozebrali za szybko :) Nie potrzebuje rozgłosu i uwagi a chce sobie pograć w dobrym towarzystwie więc nie słyszysz o mnie i myślisz, że się ukrywam jakbym miał się czego obawiać.

Dziwię się tylko dlaczego piszesz masówki do mnie i mojego sojuszu z prośbą o pomoc w odbijaniu okupowanego miasta. Ja nigdy Ciebie o to nie poproszę nawet jakbym miał stracić miasto:)

Mimo wszystko Twojemu sojuszowi kibicuje aczkolwiek nie Tobie.

Pozdrawiam Cię i mam nadzieję, że tu nie będziesz musiał zaczynać pokonany od nowa na skraju świata jak na Korynt:)

Chcesz pograć w dobrym towarzystwie ?? Dobre towarzystwo nazywasz swoją masówkę? Z którą pewnie nigdy ani słowa nie zamieniłeś? :D
 

DeletedUser24377

Guest
ktoś musi deffa klepać przecież, żeby swój mieć mobilny
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Chcesz pograć w dobrym towarzystwie ?? Dobre towarzystwo nazywasz swoją masówkę? Z którą pewnie nigdy ani słowa nie zamieniłeś? :D

A po co mial zamieniac slowo? Oni maja tylko klepac deffa do obstaw. Wiecej naszego zacnego kolege nie interesuje przeciez
smiley_emoticons_irre.gif
ale chwala mu ze chociaz sie pojawil, bo myslalem ze po geli skonczy gre
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27763

Guest
Ja się dyplomację nie zajmuje, zresztą tyle podobno kretów u nas mają inne soje, że dziwi mnie wasza niewiedza :eek: A póki co mamy co robić, znaki mają jeszcze jakieś wojo a morale im do końca nie podupadło... jeszcze ... Teraz murki stawiają , tak nas od złotników przezywali, a aniołki murki na złocie śmigają... Aj ta hipokryzja :)
Trzeba było nie latać mitykami na murek 25 :D Ale z handlarza fenickiego manty szybko się odrobią więc żadna strata dla was :)
 

DeletedUser22651

Guest
Pominę fakt, że gdy Twój dyplomata pisał do mnie pw z propozycją paktu i nie wiedział z kim pisze to mu napisałem kim jestem to od początku z każdym kim pisałem się przedstawiałem więc każdy zainteresowany wiedział. Już sam mój profil jasno pokazuje kim jestem bo takie zdjęcie mam od wielu światów. No i sam nick mimo, że z kropkami to taki sam jak na Akcjum. Także masz rację ukrywam się aby mnie nie rozebrali za szybko :) Nie potrzebuje rozgłosu i uwagi a chce sobie pograć w dobrym towarzystwie więc nie słyszysz o mnie i myślisz, że się ukrywam jakbym miał się czego obawiać.

Dziwię się tylko dlaczego piszesz masówki do mnie i mojego sojuszu z prośbą o pomoc w odbijaniu okupowanego miasta. Ja nigdy Ciebie o to nie poproszę nawet jakbym miał stracić miasto:)

Mimo wszystko Twojemu sojuszowi kibicuje aczkolwiek nie Tobie.

Pozdrawiam Cię i mam nadzieję, że tu nie będziesz musiał zaczynać pokonany od nowa na skraju świata jak na Korynt:)

Drogi Arturze vel Turku co się stało że napisałeś na FO tzn o ile dobrze wiem masz zakaz tutaj pisania wiec zaiste to był Twój ostatni post.
Jak zawsze widać masz odpowiedzieć na każde pytanie i tylko Ty masz racje.
A Korynt o ile pamiętam to sam przegrałeś
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
wygrała Rzeźnia
tak tak wiem wiem kupowali cuda itd itd . Za to na Akcjum Ty budowałeś z cały światem dookoła sami Paktowicze
smiley_emoticons_grin.gif
smiley_emoticons_grin.gif

Pozdrawiam.
 

DeletedUser20384

Guest
Dziś mnie trochę nie było, co się stało z Camorą?
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Do góry