Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20384

Guest
hehehe myślę Przemo że i na Ciebie kiedyś też przyjdzie pora
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

ooo dajcie namiary na TS :p przyjdę pogadać


miała przyjśc ze wrześniem, ale powiem Ci że chyba nie wyjdzie.. znów.
 
Pominę fakt, że gdy Twój dyplomata pisał do mnie pw z propozycją paktu i nie wiedział z kim pisze to mu napisałem kim jestem to od początku z każdym kim pisałem się przedstawiałem więc każdy zainteresowany wiedział. Już sam mój profil jasno pokazuje kim jestem bo takie zdjęcie mam od wielu światów. No i sam nick mimo, że z kropkami to taki sam jak na Akcjum. Także masz rację ukrywam się aby mnie nie rozebrali za szybko :) Nie potrzebuje rozgłosu i uwagi a chce sobie pograć w dobrym towarzystwie więc nie słyszysz o mnie i myślisz, że się ukrywam jakbym miał się czego obawiać.

Dziwię się tylko dlaczego piszesz masówki do mnie i mojego sojuszu z prośbą o pomoc w odbijaniu okupowanego miasta. Ja nigdy Ciebie o to nie poproszę nawet jakbym miał stracić miasto:)

Mimo wszystko Twojemu sojuszowi kibicuje aczkolwiek nie Tobie.

Pozdrawiam Cię i mam nadzieję, że tu nie będziesz musiał zaczynać pokonany od nowa na skraju świata jak na Korynt:)
A od kiedy to ty taki kulturalny, turecki nobku.....skąd ty takie info na zbierałes, że zaczynałem grę od nowa na Koryncie?, chyba o sobie piszesz nieudaczniku życiowy, walnięty w poroże przez Zulską, od tamtej pory, pieski na profilu i niechęć oraz wstręt do "LOVE". Dało ci życisko plaskacza w życie i się uspokoiłes na jakis czas, albo czekaj, może ty lekarza zmieniłes i inne leki ci przepisuje. Szkoda mi czasu na ciebie Wezyrze Turecki, rzadko tu zaglądam i tak pozostanie. A co do mojego dyplomaty, to nie mój dyplomata, tylko nasz, sojuszowy, inteligencją mu do pięt nie dorastasz, a co do ciebie, to możesz go zapytać, pytał mnie czy wiem kto gra pod twoim nickiem, a ja na to, no jak kto "TUREK", tu kawałek od dyplomaty *
03.08.16 o godzinie 09:12
Dobrze czułeś:) Widzę, że Turasa wyniuchasz na kilometr:) *
, wywącham cię na każdym swiecie, bo czuć woń kebaba na wszystkie morza. Turlaj dropsa i Bye Bye
PS, chyba lepiej zrobię jak poproszę o bana na forum, aby tu nie zaglądać wogóle.....a więc, Turek, baran z ciebie do potegi, MDG płakało, teraz będą Wilki wyły. Żegnam nieudaczniku.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24377

Guest
a Smoczy jeździec dziś robi akcję na doktorka i mu kolona wstawia
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser18058

Guest
a co się skarpetom stało?
goldard1 na urlop polazł, melle z soja wylazła i nie chce u siebie doświadczonych za złoto. ciekawe.
 

DeletedUser

Guest
Mularda na urlop posłaliśmy, bo za dużo golda w znaki pakował i za co murki mieli stawiać, dostał szlaban ;)
Melle chciała zrobić rozłam skarpet, nie wyszło, miała sprzeczkę z Mulardem i chciała to odbić na całym soju...

I Uwaga bo nastała wielka chwila, po kilku dniach walki z Znakami, nareszcie wbili nam jakiegoś kolona, za długo nie postał , ale wbili, a to już coś. I przestańcie pluć na siebie śliną z innych światów... Tutaj piszemy o sytuacji na świecie Lindos Panie i Panowie :rolleyes:
 

DeletedUser27806

Guest
haha Turek się obraził za to co piszemy na forum i codziennie wybija się z woja dzięki mojej straży na każdym z moich miast :D Ale ile pw wpada <3
 

DeletedUser22651

Guest
A od kiedy to ty taki kulturalny, turecki nobku.....skąd ty takie info na zbierałes, że zaczynałem grę od nowa na Koryncie?, chyba o sobie piszesz nieudaczniku życiowy, walnięty w poroże przez Zulską, od tamtej pory, pieski na profilu i niechęć oraz wstręt do "LOVE". Dało ci życisko plaskacza w życie i się uspokoiłes na jakis czas, albo czekaj, może ty lekarza zmieniłes i inne leki ci przepisuje. Szkoda mi czasu na ciebie Wezyrze Turecki, rzadko tu zaglądam i tak pozostanie. A co do mojego dyplomaty, to nie mój dyplomata, tylko nasz, sojuszowy, inteligencją mu do pięt nie dorastasz, a co do ciebie, to możesz go zapytać, pytał mnie czy wiem kto gra pod twoim nickiem, a ja na to, no jak kto "TUREK", tu kawałek od dyplomaty *
03.08.16 o godzinie 09:12
Dobrze czułeś:) Widzę, że Turasa wyniuchasz na kilometr:) *
, wywącham cię na każdym swiecie, bo czuć woń kebaba na wszystkie morza. Turlaj dropsa i Bye Bye
PS, chyba lepiej zrobię jak poproszę o bana na forum, aby tu nie zaglądać wogóle.....a więc, Turek, baran z ciebie do potegi, MDG płakało, teraz będą Wilki wyły. Żegnam nieudaczniku.

hehe ja robię błędy jak pisze ale Arturek to bije wszystkich na głowę
smiley_emoticons_lol.gif

zostaw Mojego Tureckiego Kolegę niech siedzi sobie tam na m 12
smiley_emoticons_wallbash.gif
.

a Smoczy jeździec dziś robi akcję na doktorka i mu kolona wstawia
smiley_emoticons_irre4.gif

Patryk powtórz bo nie zrozumiałem co masz na myśli
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Patryk chciał powiedzieć, że jakiegoś noobka będą lać.
 
Do góry