Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24327

Guest
A od kiedy to ty taki kulturalny, turecki nobku.....skąd ty takie info na zbierałes, że zaczynałem grę od nowa na Koryncie?, chyba o sobie piszesz nieudaczniku życiowy, walnięty w poroże przez Zulską, od tamtej pory, pieski na profilu i niechęć oraz wstręt do "LOVE". Dało ci życisko plaskacza w życie i się uspokoiłes na jakis czas, albo czekaj, może ty lekarza zmieniłes i inne leki ci przepisuje. Szkoda mi czasu na ciebie Wezyrze Turecki, rzadko tu zaglądam i tak pozostanie. A co do mojego dyplomaty, to nie mój dyplomata, tylko nasz, sojuszowy, inteligencją mu do pięt nie dorastasz, a co do ciebie, to możesz go zapytać, pytał mnie czy wiem kto gra pod twoim nickiem, a ja na to, no jak kto "TUREK", tu kawałek od dyplomaty *
03.08.16 o godzinie 09:12
Dobrze czułeś:) Widzę, że Turasa wyniuchasz na kilometr:) *
, wywącham cię na każdym swiecie, bo czuć woń kebaba na wszystkie morza. Turlaj dropsa i Bye Bye
PS, chyba lepiej zrobię jak poproszę o bana na forum, aby tu nie zaglądać wogóle.....a więc, Turek, baran z ciebie do potegi, MDG płakało, teraz będą Wilki wyły. Żegnam nieudaczniku.
Oooo Pan fochliwy przemówił ;)
Pompujesz się jakby ta gra była całym Twoim życiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27888

Guest
ten profil opisuje jakieś 80% Skarpet ;)
13892018_1096362310453238_165836210631442916_n.jpg
 

DeletedUser27891

Guest
A dzisiaj skarpety leją " Żelazna Damę"
Na razie wynik meczu to 4 zero dla tej Pani
 

DeletedUser19540

Guest
A od kiedy to ty taki kulturalny, turecki nobku.....skąd ty takie info na zbierałes, że zaczynałem grę od nowa na Koryncie?, chyba o sobie piszesz nieudaczniku życiowy, walnięty w poroże przez Zulską, od tamtej pory, pieski na profilu i niechęć oraz wstręt do "LOVE". Dało ci życisko plaskacza w życie i się uspokoiłes na jakis czas, albo czekaj, może ty lekarza zmieniłes i inne leki ci przepisuje. Szkoda mi czasu na ciebie Wezyrze Turecki, rzadko tu zaglądam i tak pozostanie. A co do mojego dyplomaty, to nie mój dyplomata, tylko nasz, sojuszowy, inteligencją mu do pięt nie dorastasz, a co do ciebie, to możesz go zapytać, pytał mnie czy wiem kto gra pod twoim nickiem, a ja na to, no jak kto "TUREK", tu kawałek od dyplomaty *
03.08.16 o godzinie 09:12
Dobrze czułeś:) Widzę, że Turasa wyniuchasz na kilometr:) *
, wywącham cię na każdym swiecie, bo czuć woń kebaba na wszystkie morza. Turlaj dropsa i Bye Bye
PS, chyba lepiej zrobię jak poproszę o bana na forum, aby tu nie zaglądać wogóle.....a więc, Turek, baran z ciebie do potegi, MDG płakało, teraz będą Wilki wyły. Żegnam nieudaczniku.

Czemu tak plujesz/plujecie (bo niestety dotyczy to większej liczby osób) na Turka? Kolega się zmienił , nie chce już z siebie robić gwiazdy światowej ,woli pograć w spokoju z małą grupką osób w dobrej atmosferze. Już od pewnego czasu (jeszcze nawet przed tym światem ,już na retimno widać było dużą poprawę) ma do innych szacunek , okazuje przy rozmowach pełną kulturę (wiem ,bo sam trochę z nim pisałem tutaj). Można mu dać wreszcie święty spokój ,bo ten cały hejt na Turka już nudny jest. Co więcej pisząc takie rzeczy ,sam zniżasz się do poziomu zachowań ,które krytykujesz. Jak ci nerwy popuszczają to ten pomysł z przerwą od forum wydaje się nawet niezły.
 

DeletedUser18058

Guest
buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

kurna zabił byś mnie piwem.
może i tu chce sobie pograć a nie szczekać. chwała mu za to ale proszę Cię... nie mów o historii i jego szacunku do ludzi bo wiesz tyle jak on szanuje ludzi:p
 

DeletedUser18058

Guest
doktorku pamiętasz jureczka noobeczka?
chłopak powoływał straż zaraz przed tym jak szedł lulu:)
 

DeletedUser22651

Guest
doktorku pamiętasz jureczka noobeczka?
chłopak powoływał straż zaraz przed tym jak szedł lulu:)

Oczywiście gracz JurekJ coś pięknego zawsze po 24 straż na baczność postawiona a rano
Jureczek budził się z Kolonem w mieście
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

ile tych podbojów było nie mam pojęcia
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser27891

Guest
Hih ... oj oj , mocne słowa jak na kogoś kto powołując wieśniaków zostawia wojo w mieście i to jeszcze off ... Na murku 2 :eek:
Gdybyś trochę mnie emocji zużył to pewnie zrozumiałbyś, że brakło czasu na wycofanie woja po powrocie, ale to już Twój problem, że nie kumasz. A dodam tylko, że potem następne 2 kolony na dnie. Jest Was wiecęj i pewnie wygracie ale jaki to bedzie sukces, gdy 100 graczy pokonało 16 odszczepieńców którzy odeszli z sojuszu. Order Lenina murowany za chwałę w walce z Nami
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser

Guest
Sukces żadny , bo samo wasze odejście było w pewnym sensie już porażką . Ale wasze knucia podczas kiedy mieliście z nami pakt, w tym pasiasty przeszedł samego siebie :D Fuzja z Victoria i razem mieliście na nas lecieć . Szkoda, coś nie wyszło.
 

DeletedUser27770

Guest
Sukces żadny , bo samo wasze odejście było w pewnym sensie już porażką . Ale wasze knucia podczas kiedy mieliście z nami pakt, w tym pasiasty przeszedł samego siebie :D Fuzja z Victoria i razem mieliście na nas lecieć . Szkoda, coś nie wyszło.
Hahaha a skąd Ty masz info o jakiejś fuzji
lol2.gif
pisałem, żeby zebrali najaktywniejszych i do nas dołączyli - czyli jakieś 5 osób :D chcesz nazywać to fuzją? Proszę Cię bardzo.
Najlepszy cytat dzisiejszego dnia i tak brzmiał:
urcxibcueyhhjovrrzzihrhdpmzsmiklpndlnyjihbtcnwetnztdhasnrkjrqtcofesejcmhxmakehtlfghhcddmkzycykfjqotx


Samogon załatwia swoje sprawy wysyłając cały sojusz na mnie hahaha nawet się swojej zakładki doczekałem
lol2.gif

Żeby ich było mało muszą sobię koleżkę co miał synchro poćwiczyć do pomocy brać :] Ale twardo mieli Znaki atakować a widać po statystykach wszystko.
Pozdrawiam za te 500+ ataków z dzisiaj :]
 

DeletedUser

Guest
Widzę kreciki na swoich miejscach :D Ach to grepo ... I co widać po statystykach >? Że znaki cały czas miasta tracą ? Zresztą trzeba było na chwilę znakom odpuścić, ale to chwilowe zrobimy porządki z wami i lecimy dalej z znakami
 

DeletedUser27770

Guest
U Was nie trzeba mieć kretów żeby informacje szły na wierzch ;) Po statystykach właśnie widać - 4 miasta przejęte na krzyż a Ty tu krzyczysz o wojnie kilkudniowej? :D
 

DeletedUser27763

Guest
Ciekaw jestem, gdy skończą się nam nieaktywni gracze, w jaki sposob skarpetki zerwą pakt z grabkami :p nie zdziwcie sie jak o 8 rano zastaniecie kolony w swoich miastach i wiadomosc na pw o zerwaniu paktu 5 minut przed atakami :D
 

DeletedUser27763

Guest
Ojj u skarpetek czesto zmienia sie rada, nie wiadomo jak to będzie :D
 

DeletedUser24262

Guest
To ile razy rada już nam się zmieniła ? bo ja widze te same osoby w radzie i tylko 1 osoba dodana
 
Do góry