Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22651

Guest
Do Ciebie
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser19540

Guest
Czyli podsumowując
Poziom świata jest tak żenujący że nie chce się grać amen.
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif

Szczerze mówiąc to trochę jest... Nie wysilając się zbytnio , mając wciąż w zapasie zmysły z eventu, od początku świata złocąc jedynie premkę wojskową (600 sztuk złota miesięcznie ,tyle co nic) jestem 5 w agresorce (teraz ,ogółem to się waham 4-7 bo tam dość gęsto jest) ,a nie uważam się za jakiegoś genialnego gracza. Do tego odjąć top 2 , bo ci jak powszechnie wiadomo wydają tak astronomiczne ilości złota ,że ciężko ich jakkolwiek porównać z resztą , wychodzi na to ,że wśród "normalnych" graczy jestem na podium. :eek:
Owszem ,są drinki, które w miarę trzymają poziom (choć w porównaniu do kalidonu to się lenicie :D) , jest trochę dobrych graczy rozsianych po topowych sojuszach (kilka osób w znakach ,kilka osób ,które przywiało do skarpet (m.in szrromo i sladox z graczy ,których miałem okazję poznać wcześniej z dobrej strony). Jest tam gdzieś turek ,ale się nie wychyla. Jesteśmy my choć chyba tak nam idzie przez kontrast... :rolleyes: Gdzieś tam jeszcze siedzi oryginał SPQR ,ale też się nie miesza zbytnio do tego co się dzieje. Poza tym już chyba nie ma żadnej ciekawej ekipy. W porównaniu do pi, aten ,retimno i kilku innych światów to poziom tutaj jest niziutki.

Ale wątpię ,żeby kiedykolwiek było drugie retimno albo coś w ten deseń , weterani raczej opuszczają grepo...
 

DeletedUser22651

Guest
Szczerze mówiąc to trochę jest... Nie wysilając się zbytnio , mając wciąż w zapasie zmysły z eventu, od początku świata złocąc jedynie premkę wojskową (600 sztuk złota miesięcznie ,tyle co nic) jestem 5 w agresorce (teraz ,ogółem to się waham 4-7 bo tam dość gęsto jest) ,a nie uważam się za jakiegoś genialnego gracza. Do tego odjąć top 2 , bo ci jak powszechnie wiadomo wydają tak astronomiczne ilości złota ,że ciężko ich jakkolwiek porównać z resztą , wychodzi na to ,że wśród "normalnych" graczy jestem na podium. :eek:
Owszem ,są drinki, które w miarę trzymają poziom (choć w porównaniu do kalidonu to się lenicie :D) , jest trochę dobrych graczy rozsianych po topowych sojuszach (kilka osób w znakach ,kilka osób ,które przywiało do skarpet (m.in szrromo i sladox z graczy ,których miałem okazję poznać wcześniej z dobrej strony). Jest tam gdzieś turek ,ale się nie wychyla. Jesteśmy my choć chyba tak nam idzie przez kontrast... :rolleyes: Gdzieś tam jeszcze siedzi oryginał SPQR ,ale też się nie miesza zbytnio do tego co się dzieje. Poza tym już chyba nie ma żadnej ciekawej ekipy. W porównaniu do pi, aten ,retimno i kilku innych światów to poziom tutaj jest niziutki.

Ale wątpię ,żeby kiedykolwiek było drugie retimno albo coś w ten deseń , weterani raczej opuszczają grepo...

Z kilkoma ostatnimi zdaniami zdecydowanie z Tobą się zgadzam....
Niestety nie wrócą czasy z światów co wymieniłeś....
Jak to mawiają najwyższa pora ze sceny zejść.
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif

Ostatni przykład podam mam 4 k pkt i jestem około 2 tys graczem
Na Retimno byłbym pewnie około 8 tys graczem.

No i jak tam Słupy Drogowe :>:>?????
Ponoć gracz z jednym miastem stoi u was KOLONEM
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

u nie jakiego LucasT24...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27763

Guest
No i jak tam Słupy Drogowe :>:>?????
Ponoć gracz z jednym miastem stoi u was KOLONEM
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

u nie jakiego LucasT24...
Czy ty masz jakieś problemy psychiczne? Cały ten temat jest festiwalem twojego spamu, nie wnosisz absolutnie nic do tematu dotyczącego sytuacji na Lindos. Podaj swój nick, to też się pośmiejemy z twoich osiągnięć na tym świecie, jak sam napisałeś że masz 4k punktów. I jeszcze nawal więcej emotek w odpowiedzi.
 

DeletedUser22651

Guest
Czy ty masz jakieś problemy psychiczne? Cały ten temat jest festiwalem twojego spamu, nie wnosisz absolutnie nic do tematu dotyczącego sytuacji na Lindos. Podaj swój nick, to też się pośmiejemy z twoich osiągnięć na tym świecie, jak sam napisałeś że masz 4k punktów. I jeszcze nawal więcej emotek w odpowiedzi.

Niestety nie rozmawiam z Noname.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Wystarczy tyle ?
smiley_emoticons_lol.gif

Nikt Ci nie każe czytać.... zawsze możesz sobie Bravo Girl kupić i poczytać.
 

DeletedUser23685

Guest
Czy ty masz jakieś problemy psychiczne? Cały ten temat jest festiwalem twojego spamu, nie wnosisz absolutnie nic do tematu dotyczącego sytuacji na Lindos. Podaj swój nick, to też się pośmiejemy z twoich osiągnięć na tym świecie, jak sam napisałeś że masz 4k punktów. I jeszcze nawal więcej emotek w odpowiedzi.


Dokładnie, leszcze walące szaraki nie powinny zabierać głosu, doktorku robisz taką z siebie gwiazdę na FO, pokaż, że jesteś nią również w grze to sie pośmiejemy, bo gadać jak ty każdy umie i komentować z boku nawet nie grając ;d
 

DeletedUser23685

Guest
Niestety nie rozmawiam z Noname.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Wystarczy tyle ?
smiley_emoticons_lol.gif

Nikt Ci nie każe czytać.... zawsze możesz sobie Bravo Girl kupić i poczytać.

Szczerze to ty jesteś dla większości Noname, chcesz zaistnieć na FO bo w grze ci nie wyszło? Jak mi przykro
 

DeletedUser21146

Guest
Czy ty masz jakieś problemy psychiczne? Cały ten temat jest festiwalem twojego spamu, nie wnosisz absolutnie nic do tematu dotyczącego sytuacji na Lindos. Podaj swój nick, to też się pośmiejemy z twoich osiągnięć na tym świecie, jak sam napisałeś że masz 4k punktów. I jeszcze nawal więcej emotek w odpowiedzi.
Ty emotki nie dałeś ani jednej, to równowaga musi być
smiley_emoticons_bussi2.gif


Luudzie... trochę więcej luzu. Festiwal spamu? Jeśli masz takie życzenie, również możesz pisać tak często. Skoro jednak wieje nudą, to można chyba sobie trochę pożartować, nie?
 

DeletedUser23807

Guest
Nie ma to jak przepychanki słowne tylko szkoda, że poza jakimiś obraźliwymi tekstami do siebie nawzajem nic więcej się nie dzieje np na grze :) Trochę mniej napinki, a więcej luzu Panowie
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser22651

Guest
/ciach/
Nie życz komuś źle Smarkaczu.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

oki czekam czekam nie zapomnij Pampersa zabrać.
I pamiętaj niedługo nowy rok szkolny... :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23807

Guest
I takiego Cie właśnie zapamiętałam :p
Jak widze to nie tylko ja miałam z Toba ciezka przeprawe na grze
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Nie mam wymyślonego frontu tylko front ze skarpetkami na ten moment i powiedz mi taką rzecz ty jesteś tępy czy tępy? Na cholere mam tam iść? Mam podbić 1 wioske i pokazać ci, że umie cofke zrobić i zbić kolona? I to by było na tyle, myśl logicznie ty upośledzony analfabeto. Tam gdzie mam zagęszczone wioski tam będę je zagęszczał, żeby mieć jakieś pole manewru.

Jak myslisz ze z jednym miastem u nas na froncie zrobilbys dobra cofke i zbil kolona to jestes w wielkim bledzie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22651

Guest
A i Azir zapamiętaj sobie jedno życzenie komuś choroby itd to nie ma nic gorszego...
Nawet jeśli kogoś się nie lubi,nienawidzi .
Uważaj żeby czasami Ciebie to nie spotkało, bo różnie w życiu bywa.
 

DeletedUser23807

Guest
Jak myslisz ze z jednym miastem u nas na froncie zrobilbys dobra cofke i zbil kolona to jestes w wielkim bledzie
smiley_emoticons_lol.gif
No przeciez chlopak tlumaczy ze inny front jest dla niego priorytetem :D
Wiec musimy cierpliwie poczekac az sie pojawi w naszych rejonach i pokaze to co zapowiedzial
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23003

Guest
No przeciez chlopak tlumaczy ze inny front jest dla niego priorytetem :D
Wiec musimy cierpliwie poczekac az sie pojawi w naszych rejonach i pokaze to co zapowiedzial
smiley_emoticons_lol.gif

I mowi to gracz ktory zalozyl swoich sojuszy wiecej niz ja mam lat
smiley_emoticons_lol.gif
oczywiscie nie musze mowic jak konczyly albo jaki poziom prezentowaly. Jakies trupy fantomy nie pamietam juz jak temu bylo na imie. Teraz sie wzial za znaki. Na poczatku na prawde fajna ekipa, duzo dobrych graczy no ale z biegiem czasu widac jego reke zalozycielska. Ze znakami dzieje sie to samo co z wszystkimi sojuszami ktorymi rzadzil. Mozna dowodzic nie umie ale krzyczec na fo to potrafi, trzeba mu przyznac (prawie tak glosno jak ja a to ciezkie rzeczywiscie jest :D )
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Do góry