Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Symetrycznie prawie rozłożone, 206k z ataku 219k z obrony:)

Trzeba poczekac jeszcze na zmysly razy x 15 na tydzien mnozone z demokrytem.. i do EC kazdy bedzie miał po 200 miast:)

Tak na syzbko teraz policzyłem... jakbym rozbił całe moje wojo z Geli ( sam def, biremy i troche mitów ) byłbym obronca top 1 i wojownikiem top 2
smiley_emoticons_lol.gif
i komnata na wyciagniecie... 4krotnych zmyslow. Kusi :) a tak na serio..ta komnate faktycznie powinni zamykać zaraz po zbudowaniu przez kogos 7 cudow albo nawet 4.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak na syzbko teraz policzyłem... jakbym rozbił całe moje wojo z Geli ( sam def, biremy i troche mitów ) byłbym obronca top 1 i wojownikiem top 2
smiley_emoticons_lol.gif
i komnata na wyciagniecie... 4krotnych zmyslow. Kusi :) a tak na serio..ta komnate faktycznie powinni zamykać zaraz po zbudowaniu przez kogos 7 cudow albo nawet 4.


Po zbudowaniu 4 zresztą to dużo nie da bo są tacy co tłuką swoje wojo od początku :p
 

DeletedUser22651

Guest
I jak tu grać z takimi agresorami
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

ręce opadają ... powinni bany dawać tym Słupom co się puszują
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser24377

Guest
o widzę, że słup HERAKI
smiley_emoticons_wallbash.gif
wali własne wojsko na boskich zmysłach..
 

DeletedUser18813

Guest
Jak tam obecnie front The Iron Ledy i Skarpet wygląda ,oraz drinów z Wilkami ? A najważniejsze to te drugie ,czy tam wgl coś istnieje ?
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Pw od Skarpeciarzy ...
smiley_emoticons_irre.gif

dzisiaj o godz. 19:57

Witaj mam pytanko ;) Potrzebuję pkt walki i chciałbym sie zapytać czy mógłbyś mi pomóc? Iż mam bonus jak każdy,że 4 razy więcej pkt + wyostrzone zmysły i chciałbym nadrobić pkt walki dzięki temu równiez odwdzięcze sie tym samym jak będziesz chciał któregoś dnia jest to dla mnie ważne iż zacząłem później grę a cięzko mi pw jakiekolwiek łapać,bo mam daleko wszędzie? ;) Miałbyś coś do rozbicia? ;)
Z góry dzięki ;)


Jak tam obecnie front The Iron Ledy i Skarpet wygląda ,oraz drinów z Wilkami ? A najważniejsze to te drugie ,czy tam wgl coś istnieje ?
smiley_emoticons_viking.gif

Nie ma frontu z Turkiem pakt mamy itd każdy domki buduje
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26408

Guest
hahahaha to mnie teraz Doktorku rozwaliłeś tym cytatem ... prawdziwy "wojownik":D
 

DeletedUser18058

Guest
patrzcie jak się bajkopisarz bronił!

qjbxn4wg7cif.png


niech lepiej zmyka do sisi korki z obrony wziąć:D
Sugeruję też żeby czym prędzej zmienił swój profil:)
niech obok utopionych kolonów i straconych miast doda:
-pokonane blaszki
-zmiażdżone szaraki
 

DeletedUser18058

Guest
w związku z autentycznym płaczem na profilu przez Turka informuję iż nie naśmiewam się z niego bo mu nie wyszła cofka.
ma prawo nie wyjść po modyfikacjach gry. Jeśli poprawi to Tureckiemu humor i spowoduje, że nie będzie myślał o zakończeniu gry to powiem tak.
Przepraszam, że źle zrozumiał mój śmiech. Ma on związek zupełnie z czym innym. Ta cofka/klin już w założeniach był skazany na porażkę.
nie naśmiewając się już wcale powiem tak.

Glorian takiej by nie zrobił:)

Pw od Skarpeciarzy ...
smiley_emoticons_irre.gif

dzisiaj o godz. 19:57

Witaj mam pytanko ;) Potrzebuję pkt walki i chciałbym sie zapytać czy mógłbyś mi pomóc? Iż mam bonus jak każdy,że 4 razy więcej pkt + wyostrzone zmysły i chciałbym nadrobić pkt walki dzięki temu równiez odwdzięcze sie tym samym jak będziesz chciał któregoś dnia jest to dla mnie ważne iż zacząłem później grę a cięzko mi pw jakiekolwiek łapać,bo mam daleko wszędzie? ;) Miałbyś coś do rozbicia? ;)
Z góry dzięki ;)




Nie ma frontu z Turkiem pakt mamy itd każdy domki buduje
smiley_emoticons_irre4.gif


nie śmiej się proszę nie wypada.
Nowe grepo już tak ma.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
dla zainteresowanych.
Turek ma nowych wafli.
złotych wafli:D

zobaczymy co z tego wyniknie.
wiele lat turecki pisał jak to nie trawi złotników, jak nie cierpi tych którzy mogą sobie kupić więcej jak on.

Za chwilę wyjdzie szydło z worka.
Okaże się co warte jest jego słowo i jego grepopopulizm.


czekamy na oficjalne potwierdzenie
 

DeletedUser27799

Guest
Co to się stało z okupacją Drinki ?:) Było i ni ma ?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Co to się stało z okupacją Drinki ?:) Było i ni ma ?:)
1d080f7407599862884452c90d6e4d3f.png


zajmij się odbijaniem drugiej też lepiej
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
a jak relacjonujesz to rób to rzetelniej. dla mnie to nie powód do dumy byłby, że trzeba odbijać tyle okupacji u siebie po pierwszym dniu od zerwania paktu
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser22651

Guest
No i już Słupy z Skarpet na Fo kozaczą
smiley_emoticons_lol.gif

zobaczymy jak długo wytrzymają
smiley_emoticons_irre.gif
 
Do góry