Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11474

Guest
hihi a czym niektorzy ze skarpet maja odbijac jak pokasowali wlasne wojo na zlotych zmyslach? ;) Daj Polish spokoj chlopakom maja swoje 5 min w atakujacych...
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser18058

Guest
czekaj.
ja wyręczę kolegów skarpeciarzy co się pytali jak tam okupka.
niech się już nie męczą bo trzeba mulardowi surkę sprzedać a to kosztuje sporo wysiłku.

wkleję parę.

m5u9znb3sy13.png

nie wiem jak grób śmierdzi ale myślę, że mniej jak ten raport.


p0zukyopp73f.png

a to jeden z moich ulubionych rapków.
atak mitykami po okupacji.
jeden z kilku lub kilkunastu.

k8r90402ccyq.png


jak widzicie skarpetki, nie pomoże wam cerowanie złotem.
Nie tylko Wy go potraficie używać.
Niektórzy za to potrafią to robić mądrze:)

tak tylko nadmienię, że np na Geli sojusz Łowcy snów (3x mniejszy od Skarpet) sam potrafił zdjąć okup z podobną ilością deffa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
słupiane skarpety sie mądrzą , mi na priv jeden koleś kozaczy, bo jest daleko ... a kto daje se wbijać kolony bo obronić się nie potrafi ? teraz wasza kolej , dawać do nas kolonem na aktywnego gracza i teraz niech mulard wam da po taczce złota na odrobienie mitów bo deff już się robi i za jakiś czas czeka was kolejne odbijanie
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser27770

Guest
Mati o czym Ty mówisz jak oni tylko potrafią graczy na banach przejmować lub tych nieaktywnych :D Gracze od nich zaczynają uciekać, ba nagle do Melle piszą, że miała rację co do mularda i chcą iść do Was bla bla bla xd A no tak, jeszcze fejkami potrafią zasypać 24/7 i w tym czasie klocki pchają xd A kłótnia u nich na forum taka, że pozazdrościć hahaha na to tylko czekałem na tym świecie, aż ten śmieszny PON zostanie zerwany ^^ mulard pokazał już u niego na okupacji jak szanuje swoich paktowiczów nie cofając naszego woja i załączając sobie podwójne zmysły hahaha jak to ktos nazwał? A no tak "frajerskie loty". A teraz powiem to co powiedziałem już dawno. Będę teraz patrzył jak Skarpetki uciekają w popłochu przed Wami ;p Nie dość, że sami się sypią to jeszcze wszystkie pakty i PONy im się sypią :D i cały świat jakoś tak ma już na nich wywalone bo zobaczyli, że mulardowi da się zabrać miasto a on sam nie potrafi iść na żaden front hahaha Grzesiu, może pokażesz teraz co potrafisz na złotku i się przeniesiesz na jakiś ciekawy froncik? Bo tak kozaczysz a przejmujesz szaraki i miasta po parę K pkt i je rozbudowujesz. Skoro kozaczysz do graczy z topki grepolisowej to teraz masz szansę się wykazać bo Twój sojusz się chyba sypie. Wykażesz się na froncie tak jak to pisałeś do innych i tutaj i tam na nowym serwerze? Wykaż się bo pisać potrafisz (chociaż nie za bardzo) a na razie w grze nic nie pokazałeś.
 

DeletedUser27908

Guest
Zaś sojusz The Iron Lady jest wzorem cnót rycerskich , a na białym koniu siedzi Mellania która jest jego ucieleśnieniem. A czym się Melluszka wykazała ? Bo jak na razie nie widziałem chociażby jednej czerwonej kropki w ich statystykach spowodowanych jej bytnością na froncie ( a może rowy znowu sprawdza , coś na miarę jej potencjału intelektualnego ). Nie wiem w czym miała racje ? W tym że jest dwulicową osobą ,apodyktyczną ( używasz tak obscenicznego języka Pasiasty że pozwolę sobie podać etymologię tego słowa nie znosi sprzeciwu. Przypina innym łatki zdrajcy , samą mając jedną wielką na swoim obfitym dupsku. Zrobi każdemu " dobrze " jak czegoś potrzebuje najpierw kronika , i tam nie zrobili po jej myśli to się emerytowana księżniczka obraziła , potem poszła polerować Mulardowi coby jej złotem sypnął a na końcu wymyślała sobie bajki jak to Mulard chciał zabrać jej biednej bezbronnej dziewczynce zabrać władzę . Miłego polerowania Pasiasty Klakierze wraz ze swoją grudniową " elytą ".
 
mulard wczoraj stracil mityki , a dzisiaj już odpalili 2x nagrody w evencie i tylko na tym świecie , ale to pewnie przypadek :)
 

DeletedUser

Guest
Zaś sojusz The Iron Lady jest wzorem cnót rycerskich , a na białym koniu siedzi Mellania która jest jego ucieleśnieniem. A czym się Melluszka wykazała ? Bo jak na razie nie widziałem chociażby jednej czerwonej kropki w ich statystykach spowodowanych jej bytnością na froncie ( a może rowy znowu sprawdza , coś na miarę jej potencjału intelektualnego ). Nie wiem w czym miała racje ? W tym że jest dwulicową osobą ,apodyktyczną ( używasz tak obscenicznego języka Pasiasty że pozwolę sobie podać etymologię tego słowa nie znosi sprzeciwu. Przypina innym łatki zdrajcy , samą mając jedną wielką na swoim obfitym dupsku. Zrobi każdemu " dobrze " jak czegoś potrzebuje najpierw kronika , i tam nie zrobili po jej myśli to się emerytowana księżniczka obraziła , potem poszła polerować Mulardowi coby jej złotem sypnął a na końcu wymyślała sobie bajki jak to Mulard chciał zabrać jej biednej bezbronnej dziewczynce zabrać władzę . Miłego polerowania Pasiasty Klakierze wraz ze swoją grudniową " elytą ".

Poprawiłeś mi humor na reszte dnia ! Już Cię lubię :D
 

DeletedUser12258

Guest
Mati o czym Ty mówisz jak oni tylko potrafią graczy na banach przejmować lub tych nieaktywnych :D Gracze od nich zaczynają uciekać, ba nagle do Melle piszą, że miała rację co do mularda i chcą iść do Was bla bla bla xd A no tak, jeszcze fejkami potrafią zasypać 24/7 i w tym czasie klocki pchają xd A kłótnia u nich na forum taka, że pozazdrościć hahaha na to tylko czekałem na tym świecie, aż ten śmieszny PON zostanie zerwany ^^ mulard pokazał już u niego na okupacji jak szanuje swoich paktowiczów nie cofając naszego woja i załączając sobie podwójne zmysły hahaha jak to ktos nazwał? A no tak "frajerskie loty". A teraz powiem to co powiedziałem już dawno. Będę teraz patrzył jak Skarpetki uciekają w popłochu przed Wami ;p Nie dość, że sami się sypią to jeszcze wszystkie pakty i PONy im się sypią :D i cały świat jakoś tak ma już na nich wywalone bo zobaczyli, że mulardowi da się zabrać miasto a on sam nie potrafi iść na żaden front hahaha Grzesiu, może pokażesz teraz co potrafisz na złotku i się przeniesiesz na jakiś ciekawy froncik? Bo tak kozaczysz a przejmujesz szaraki i miasta po parę K pkt i je rozbudowujesz. Skoro kozaczysz do graczy z topki grepolisowej to teraz masz szansę się wykazać bo Twój sojusz się chyba sypie. Wykażesz się na froncie tak jak to pisałeś do innych i tutaj i tam na nowym serwerze? Wykaż się bo pisać potrafisz (chociaż nie za bardzo) a na razie w grze nic nie pokazałeś.

Co do skarpet się nie wypowiadam, bo za krótko tam jestem, chociaż żadnej wielkiej kłótni tam nie widziałam, nie wiem skąd masz takie info pasiasty. mogę się za to wypowiedzieć o twoim sojuszu, niestety niezbyt dobrze i to nie tylko dlatego ze potraktowaliście mojego kolegę tak a nie inaczej.
Piszesz ze skarpety przejmują tylko z banami i nieaktywnych a wy to może nie. kiedy u was byłam to nie pamiętam żadnej wielkiej akcji twojej czy melle. za to jak tylko mój kolega zniknął z gry nawet nie poczekaliście na wyjaśnienia i zaczęliście rozbiórkę, nie będę pisać kto najbardziej na tym skorzystał. Na szczęście ocaliłam 1 jego miasto i wrócił do gry, no i już wtedy nie szlo wam tak dobrze, wiec trzeba było się posłużyć banikiem no i znowu mogliście spokojnie przejmować.
za to ze mną szlo wam dosyć ciężko ;) chociaż broniłam się sama. taki wielki super zgrany sojusz :), z 1 graczem nie mógł sobie poradzić. gracz od was dopiero za 3 razem wbił kolona, bo się odbijał od resztek które tam zostawiłam :D
nie będę już pisać ile kolonów wam utopiłam. ty taki wielki gracz tylko do palika (małe miasto które założyłam) poleciałeś kolonem, a reszta wielkiej elitki....
2 graczy z twojego sojuszu właściwie wywalczyli miasta po mnie reszta dostała, bo i tak się przenosiłam w inne rejony.
zaraz pewnie będzie opinia, jak jednego gracza z waszego sojuszu, ze złocę. Nie powiem ze by się nie przydało, ale złota mam nadal 20szt :D, wystarczyły umiejętności i na pewno troszkę szczęścia.
pasiasty, taka mała rada na koniec, najpierw patrz na siebie i swój sojusz, a potem oceniaj innych i inne sojusze
*eve dallas* podpisuje bo na Alicji nie gram na tym świecie
 

Załączniki

  • kk122.png
    kk122.png
    231,2 KB · Wyświetlenia: 27

DeletedUser22651

Guest
Podsumowując 2 dni ogłaszam że to trzema mieć wiura w głowie, żeby lecieć Mitykami na mur 21
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

A wiochę traci właśnie TOP !
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Jak to mawiają gracze z Skarpet dlaczego a no pewnie wybił wojo na sobie
pw się zgadza a teraz nie ma się czym bronić
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

żałosne .
Takich Słupów dawno nie widziałem
smiley_emoticons_irre.gif

Już mi się nawet komentować tej nie udolności nie chce.
 

DeletedUser26408

Guest
Znany przez wszystkich... największy prze kozak Lindosu, największy wojownik, mistrz rozbijania się o własne wojsko, niejaki HERAKI jest takim Wojownikiem przez duże W, że bunkry prockami obstawia ...
wysmiewacz.gif


Bunkierek.png

Ładny murek... Myśle, że żaden słup by się takiego nie powstydził ...
Myśle, że nasz prze kozak wojownik na forum swojego sojuszu napisał, iz płot jest dość wysoki i manty nad nim nie przelecą .... trochę się zdziwiłem i baardzo usmiałem, jak zobaczyłem, że złotnik nad złotnikami, ulubieniec handlarzy leci na tą okupację eventowymi kotkami ( no w końcu podwojone ) ...
rotfl.gif




profesjonalne odbijanie v1.png

Profesjonalne odbijanie v2.png

nie uśmiałbym się tak bardzo ... gdyby nie fakt, iz nasz przekozak wojownik wsadził do miasta swój ląd, aby kraść pw ...
smiech.gif


Co do odbijania ogniami przez sojusz złotych skarpetek to moge powiedzieć, iż takich "paczek" ogni dawno nie widziałem ...
rotfl.gif




paka ogni v1.png paka ogni v3.png paka ogni v4.png paka ogni v2.png

No i na deser - odbijanie naszego TOP 1 wojownika !
boisie.gif



TOP1 wojownik leci.png
 
do jutra do 10:00 będzie latał tymi mantami gdzie popadnie , żeby jak najwięcej upchać do powiększonego schowka , także wbijać im na murki to polecą , to tak jakby za ekranem siedział człowiek który zamiast mózgu ma sztabkę złota :)
 

DeletedUser23832

Guest
Ja pierdziele... to już nawet nie jest śmieszne:/ dawno nie widziałem tylu 'dobrych' rapkow z jednej akcji

a proponowałem Mulardowi najpierw dowiedzieć się więcej o grze :/ szkoda że nikt nie bierze do siebie najprostszych rad

a Heraki... całkiem załamka :)

i tu można dla porównania dać gracza: adek176

tez dużo złocił, ale chociaż było widać że pojęcie ma o grze, tutaj tego nie widać po rapkach ;)
 

DeletedUser27770

Guest
Zaś sojusz The Iron Lady jest wzorem cnót rycerskich , a na białym koniu siedzi Mellania która jest jego ucieleśnieniem. A czym się Melluszka wykazała ? Bo jak na razie nie widziałem chociażby jednej czerwonej kropki w ich statystykach spowodowanych jej bytnością na froncie ( a może rowy znowu sprawdza , coś na miarę jej potencjału intelektualnego ). Nie wiem w czym miała racje ? W tym że jest dwulicową osobą ,apodyktyczną ( używasz tak obscenicznego języka Pasiasty że pozwolę sobie podać etymologię tego słowa nie znosi sprzeciwu. Przypina innym łatki zdrajcy , samą mając jedną wielką na swoim obfitym dupsku. Zrobi każdemu " dobrze " jak czegoś potrzebuje najpierw kronika , i tam nie zrobili po jej myśli to się emerytowana księżniczka obraziła , potem poszła polerować Mulardowi coby jej złotem sypnął a na końcu wymyślała sobie bajki jak to Mulard chciał zabrać jej biednej bezbronnej dziewczynce zabrać władzę . Miłego polerowania Pasiasty Klakierze wraz ze swoją grudniową " elytą ".
hahaha pomimo tego, że Ci nawet się przyznałem na privie, że łatkę zdrajcy ja Ci przypiąłem (bo Twoje źródła nie zawsze Ci wszystko dobrze przekażą) to Ty dalej zwalasz to na nią :] Ojj Boguś, rozwaliłeś 4 sojusze na tym świecie, nas Ci się nie udało rozwalić więc teraz tłumacz to jak chcesz. Widzisz, Dorota miała co do jednego rację, aby Ci nie ufać - ja niestety naiwny to zrobiłem i teraz ty odwdzięczyłeś się jak się odwdzięczyłeś. I przestań pisać jak popaprany. Bo na mądrego się wzorcujesz ale wcale takim nie jesteś. Jak widzisz bany potrafią działać w dwie strony :] Z tym, że ja dalej zachowałem swoje sloty a Ty? a no tak na 15 koncie masz może ze 4 ^^ nawet Ci don mulard nie pomógł chociaż słał wsparcia a potem ataki. Tylko był tak zaaferowany atakami na Dorotę, że na Ciebie wysłał, czekaj bo zapomniałem chyba z 5 ataków :] a na nią 15 hahaha

mulard wczoraj stracil mityki , a dzisiaj już odpalili 2x nagrody w evencie i tylko na tym świecie , ale to pewnie przypadek :)
Może się na coś szykuje :D lepiej uciekajcie w popłochu hahahaha :D na Myoni cisza tylko gracze od niego z sojuszu pouciekali, nawet do Kroniki ^^

Co do skarpet się nie wypowiadam, bo za krótko tam jestem, chociaż żadnej wielkiej kłótni tam nie widziałam, nie wiem skąd masz takie info pasiasty. mogę się za to wypowiedzieć o twoim sojuszu, niestety niezbyt dobrze i to nie tylko dlatego ze potraktowaliście mojego kolegę tak a nie inaczej.
Piszesz ze skarpety przejmują tylko z banami i nieaktywnych a wy to może nie. kiedy u was byłam to nie pamiętam żadnej wielkiej akcji twojej czy melle. za to jak tylko mój kolega zniknął z gry nawet nie poczekaliście na wyjaśnienia i zaczęliście rozbiórkę, nie będę pisać kto najbardziej na tym skorzystał. Na szczęście ocaliłam 1 jego miasto i wrócił do gry, no i już wtedy nie szlo wam tak dobrze, wiec trzeba było się posłużyć banikiem no i znowu mogliście spokojnie przejmować.
za to ze mną szlo wam dosyć ciężko ;) chociaż broniłam się sama. taki wielki super zgrany sojusz :), z 1 graczem nie mógł sobie poradzić. gracz od was dopiero za 3 razem wbił kolona, bo się odbijał od resztek które tam zostawiłam :D
nie będę już pisać ile kolonów wam utopiłam. ty taki wielki gracz tylko do palika (małe miasto które założyłam) poleciałeś kolonem, a reszta wielkiej elitki....
2 graczy z twojego sojuszu właściwie wywalczyli miasta po mnie reszta dostała, bo i tak się przenosiłam w inne rejony.
zaraz pewnie będzie opinia, jak jednego gracza z waszego sojuszu, ze złocę. Nie powiem ze by się nie przydało, ale złota mam nadal 20szt :D, wystarczyły umiejętności i na pewno troszkę szczęścia.
pasiasty, taka mała rada na koniec, najpierw patrz na siebie i swój sojusz, a potem oceniaj innych i inne sojusze
*eve dallas* podpisuje bo na Alicji nie gram na tym świecie
Alicja (czy jak Ty tam masz bo jakiś Twój kolega mówi, że inaczej) to chyba Boguś Cię nie poinformował o tym, że to od moich banów się zaczęło, to ja dostałem jednego, potem następnego bana aż w końcu dowiedziałem się, że to on :] tylko to co zgłaszał na mnie działało w dwie strony. Chcesz wiadomości z Supportu kiedy miałem bana a kiedy on go dostał? Zaraz Ci pokażę. ojj czyżby Boguś oszukał swoją "żonkę" i nie powiedział jej całej prawdy hahaha najpierw zaufaj swojemu "koleżce" na którego wszyscy mają po mału już wywalone. Nawet do tak skromniutkiego sojuszu na m46 się nie dostał (tak Boguś o Tobie już cały Lindos wie haha), do Skarpet się też już nie dostał hmm teraz ty krecisz dla niego w Skarpetkach pewnie bo jak on to mówił, że ma wszędzie lewe konta lub swoich ludzi a wychodzi na to, że jesteś od niego ^^ broń go dalej, mów co chcesz mnie to nie obchodzi :] a co do graczy (nie ode mnie bo ja nie jestem założycielem) każdy kiedyś się uczy, jedni szybciej inni wolniej, Ty zapewne wszystko od razu wiedziałaś co i jak haha a no tak bo szkolił Cię pewnie Boguś aka vBoogo aka Iblis-Ebis:] dla mnie jest to tylko zabawa a niektórzy wprowadzają do tej gry taką nienawiść, że szok. jak to się mówi nie wejdzie ten tyo wejdzie następny :] Do Ciebie nic w sumie nie mam, byłaś cichą szarą myszką tylko jedna osoba sprowadziła Cię na złą drogę :] Możesz się naśmiewać z graczy z mojego sojuszu, ze mnie, z Doroty - ja mam to gdzieś :] Może inaczej by się potoczyły losy na m55 np moje gdybym nie dostał 4 banów z rzędu :]
A co do Skarpet mam screeny (a nie wszyscy podrabiają screeny jak Boguś - tutaj mógłby się wypowiedzieć PędziWiatrus haha, nie Boguś xd)z ich forum więc wiem co i jak haha odkąd odszedłem minęło już sporo czasu ale dalej mam tam ludzi, którzy dawali i będą dawać mi info a co lepsza ja o to nie proszę ^^ Wiadomości też co poniektórzy wysyłają, Ci co wcześniej uwielbiali mularda, teraz piszą całkiem odwrotnie :]
 

DeletedUser27908

Guest
Pasiasty naprawdę zadziwiasz mnie . Wiesz o czymś , o czym ja nie wiem. O co chodzi z tym m 46 ? Byłem dobry jak moje biremy obroniły jej ostatnie miasto przed kolonem Mularda
smiley_emoticons_freu-dance.gif
. Tych slotów mam więcej niźli Ci się wydaje . Czy ja kiedyś napisałem że jestem mądry ? Ja po prostu skontrastowałem to z waszym poziomem intelektualnym , a tutaj każdy przeciętny zjadacz ziemniaków wychodzi na inteligentnego.Jakich Skarpet dostać ? Myślę że powinieneś zapytać kogoś z ich rady czy ja kiedykolwiek chciałem się tam dostać. Jak zasłużyłeś to dostałeś 4 bany z rzędu grubasku
smiley_emoticons_hecheln.gif
. 4 sojusze ? Ja to mam rozmach , zawstydzasz mnie a to po prostu te grzejniki tak hajcują w psychiatryku ( tak , tak Dorotko właśnie tam mieszkam zgodnie z twoją teorią ) . Naśmiewasz się z miejsca zamieszkania Mularda a sama siedzisz w jakimś gierkowym blokowisku zapewne. Powiem tak , Mulard gra słabo za złoto , ale ma więcej ogłady i taktu niźli ty możesz przez całe swoje smutne życie zebrałaś. Jak to tam mówiłaś o Oszczepie ( dzieciak uzależniony od gry , pewnie teraz sracze myję ) przepraszam Oszczepa że go tutaj przywołuję , nie znam go ale ma to na celu podkreślenie jej hipokryzji. Polish Dog chyba też był chyba głupim dzieciaczkiem co Ci na Kalidonie groził ? Jestem ciekawy czemu tego wszystkiego nie powieSZ ludziom w twarz , a tak ty jesteś tym typem który jak się tupnie nogą to uciekasz pod łóżko. Pasiasty zastanawiasz się zapewne dlaczego kieruje to wszystko do Doroty nie do Ciebie ? Otóż kierowanie słów do Ciebie nie ma sensu , dlatego że jesteś wpływowy i kto Cię dobrze " zbajeruje " tego słuchasz. To mój ostatni wpis dotyczący moich jakichkolwiek powiązań z The Iron Lady.
 

DeletedUser24377

Guest
Pasiasty naprawdę zadziwiasz mnie . Wiesz o czymś , o czym ja nie wiem. O co chodzi z tym m 46 ? Byłem dobry jak moje biremy obroniły jej ostatnie miasto przed kolonem Mularda
smiley_emoticons_freu-dance.gif
. Tych slotów mam więcej niźli Ci się wydaje . Czy ja kiedyś napisałem że jestem mądry ? Ja po prostu skontrastowałem to z waszym poziomem intelektualnym , a tutaj każdy przeciętny zjadacz ziemniaków wychodzi na inteligentnego.Jakich Skarpet dostać ? Myślę że powinieneś zapytać kogoś z ich rady czy ja kiedykolwiek chciałem się tam dostać. Jak zasłużyłeś to dostałeś 4 bany z rzędu grubasku
smiley_emoticons_hecheln.gif
. 4 sojusze ? Ja to mam rozmach , zawstydzasz mnie a to po prostu te grzejniki tak hajcują w psychiatryku ( tak , tak Dorotko właśnie tam mieszkam zgodnie z twoją teorią ) . Naśmiewasz się z miejsca zamieszkania Mularda a sama siedzisz w jakimś gierkowym blokowisku zapewne. Powiem tak , Mulard gra słabo za złoto , ale ma więcej ogłady i taktu niźli ty możesz przez całe swoje smutne życie zebrałaś. Jak to tam mówiłaś o Oszczepie ( dzieciak uzależniony od gry , pewnie teraz sracze myję ) przepraszam Oszczepa że go tutaj przywołuję , nie znam go ale ma to na celu podkreślenie jej hipokryzji. Polish Dog chyba też był chyba głupim dzieciaczkiem co Ci na Kalidonie groził ? Jestem ciekawy czemu tego wszystkiego nie powieSZ ludziom w twarz , a tak ty jesteś tym typem który jak się tupnie nogą to uciekasz pod łóżko. Pasiasty zastanawiasz się zapewne dlaczego kieruje to wszystko do Doroty nie do Ciebie ? Otóż kierowanie słów do Ciebie nie ma sensu , dlatego że jesteś wpływowy i kto Cię dobrze " zbajeruje " tego słuchasz. To mój ostatni wpis dotyczący moich jakichkolwiek powiązań z The Iron Lady.
to ona groziła płacząc że ją atakują, a nie odwrotnie. fejkowaniem dokładnie
smiley_emoticons_hust.gif
Tyle, że ja coś ugrałem tam, a ona szaraki huknęła. Mogę być i dzieciaczkiem dla niej, skoro tak ocenia mój czy np oszczepa wiek za to ona dla mnie jest była i będzie starą raszplą więc pozostanę przy tym dzieciaczku
smiley_emoticons_grin.gif
 
Do góry