Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
mam pytanie.
ktoś ze skarpet może prowadzi statystyki wojny?
ja się pogubiłem już:(
 
oni nie mają czasu , cały czas nas podbijają
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser18058

Guest
powiem Wam tak.
jestem na grepo już długo. widziałem wiele.
no ale takie nooby jak skarpety trafiają się równie często jak szóstka w totka kiedy się nie gra.

chyba poczuli się wczoraj urażeni prośbą o policzenie wyniku.

dziś akcję zrobili!
normalnie chcieli nam kolona wstawić:D

impet i pomysłowość masówki z początków świata, złoto noba top1... punkty leją się strumieniami:D

o takie kwiatuszki mamy.
6ut169cwwzot.png



mnie się aż przykro robi jak myślę o tych wszystkich wierzących w sukces skarpet...
 

DeletedUser18058

Guest
Ci wszyscy biedni gracze, którzy do nich dołączają i wierzą w brednie gościa który nic po za opcją "kup" w grepolis jeszcze nie poznał.
 

DeletedUser22926

Guest
Wystarczy że wy jesteście mistrzami grepolis, wszystko wam się udaje i nigdy się nie topicie.
 

DeletedUser12258

Guest
co do sojuszu uczymy kultury myślałam ze to lepszy sojusz a ostatnio kolega który z nimi walczy pisał mi ze gracz rozbił się kolonem o własne wsparcie, masakra
widzę kolega pasiasty, to mam pytanko ;) co to się wczoraj stało ze oddaliście bez walki 2 miasta skarpetkom, nieaktywni gracze no ale przecież ten sojusz podobno nie umie grac a tu nagle zabiera wam 2 miasta w 1 dzień, liczyłam na jakieś pkt a tu takie rozczarowanie :/. 1 okupacja to stała cały dzień i nic
pozdrowionka Alicja nie Bogus
 

DeletedUser27770

Guest
Nie wszystko da się wybronić :] jak sama mówisz gracz nieaktywny, żadnego infa niestety nie było. Tak to byśmy zapewne polecieli. Ale nie rozumiem czemu 2 miasta? Chodzi Ci o to, że 2 nam Drinki zabrały? To tam już próbowaliśmy odbijać no ale niestety. Też za późno info poszło :(( i w końcu zaczynasz pisać z sensem ;p ale do koleżeństwa jeszcze nie doszliśmy :]
 

DeletedUser12258

Guest
oj nie wiecie o tym drugim kolonie? pewnie zaraz się dowiecie bo widzę ze kolega się pojawił, może nie za duze ale zawsze coś ;), no ale ten drugi mogliście troszkę poodbijać w ramach zemsty za utopienie kolona szefowej ;)
co do koleżeństwa raczej nie dojdziemy, bo ktoś kto mnie uważa za idiotkę która daje komuś hasło do konta nie pasuje mi na kolegę ( nie pamiętam który z was to zasugerował na ts, ale pewnie wasza dwójka tak uważa)
 

DeletedUser27770

Guest
Ja już nie wiem o co Ci chodzi :D właśnie na Was zarobiłem 10k pw bo Michałek sklinował mnie (lub nie wycofał) mantami xdd 90 mant na murku mam zbitych ;)
Co do koleżeństwa to Ty do mnie napisałaś kolega Pasiasty ..
A co do idiotyzmu to wiesz dokładnie kto namieszał. Niejednokrotnie na TS,ie mówił jak to ma dostęp do Twojego konta i jak on to ładnie sklinował Felixa na Myonii :] na Twoim koncie. Więc nie miej do nas pretensji tylko do swojego "małżonka". Poza tym to Ty wspomniałaś, że PędziWiatrus mi info wynosi ze Skarpet co mnie już wg rozbawiło :] i jak wszedłem na Waszego TS,a to raczej Wasi gracze nie specjalnie pisali o Tobie :] no chyba, że kolejna wkrętka, tym razem z Twojej strony.
 

DeletedUser12258

Guest
Bogus niedobry, oszukuje itp, ale każde jego słowo to prawda wg was, gratuluje myślenia.
Najlepsze ze jak był twojemu sojuszowi potrzebny to był super kumpel i nie przeszkadzało wam jaki jest, a teraz wielki wróg. wprowadziliscie sie na m65 jak was wyrzucono i własnie dzieki głownie Bogusiowi jestescie w tym miejscu gdzie teraz. tak ja to widze i pewnie wielu innych ale nie maja odwagi tego napisac.
Dla mnie to koniec tematu, nie jestem multi Bogusia, on nie ma hasla do mojego konta i nigdy nie mial, stanelam po jego stronie bo uwazalam ze twoj sojusz postapil wobec niego paskudnie
 

DeletedUser27770

Guest
No widzisz myślałem właśnie tak. To ja mu zaufałem i to ja się najbardziej zawiodłem. Nikt nas nie wyrzucił, sami odeszliśmy. I nigdy nie powiedziałem, że nam nie pomógł bo miał bardzo duży wkład w powstanie tego sojuszu. Nie boję się tego powiedzieć. Ale jego szachrajstwa wyszły dopiero później i ja już nic na to nie poradzę. I ja sam też nie mówiłem, że Ty jesteś kolejnym jego mulciakiem ale wierzyłem (dalej wierzę), ze ma do Ciebie dostęp (w sensie do konta). A czy nam przeszkadzały jego przekręty? Mi osobiście nie, Melle i owszem bo sama do niego mówiła nie raz na TS,ie, że jest krętacz itp :] a mój sojusz postąpił co do niego tak jak mu się należało. Jak zobaczysz dokąd była uczciwa gra to była. Ale to on zaczął nas fejkować po nocach, to przez niego miałem 3 bany z rzędu. Więc odpłaciłem mu się tym samym.
 

DeletedUser24327

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Każdy wie że gracz PICH Słup Noob i oszust nabija sobie pw
wiec zejdź już ze sceny bo masz rację nie dobrze nie tylko mi się robi ....
murku nawet nie potrafiłeś wkleić Noobie.
 

DeletedUser18058

Guest
Ciekawy jestem czy kiedys rozszerzysz zakres slownictwa noobeczku, na marginiesie "nie dobrze" piszemy razem, uwazaj pilniej na lekcjach, bo do nastepnej klasy nie przepuszca.
Reszty nie ma co komentowac, ot powiedzial matol co wiedzial.
To i ja pobawię się w polonistę.

Po "nobeczku" a później po "razem" powinna być kropka.
 

DeletedUser27770

Guest
pichu zajmij się swoją kultura osobistą bo coś Ci na grze nie wychodzi. Ile ty masz lat? 12 czy 13, że takimi kulturalnymi tekstami latasz? Bo piszesz jakbyś był nie wiadomo kim a jesteś zwykłym ... w sumie to szkoda słów na Ciebie.
 
Do góry