Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23807

Guest
Troche dziwne zachowanie grzyboo.
Z jednej strony zaznaczasz ze nie masz czasu na gre, z drugiej chcesz sie wydawac grozna i probujesz zastraszyc doktorka :D
Po czym stwierdzasz ze ma on pilnowac swojej marnej gry bo Ciebie staty nie obchodza
Gdzie tu jest logika?
 

DeletedUser

Guest
nie logika, tylko pewna forma kultury gry. Zaczepne teksty-->obrażanie-->awantura. Nie lubię jak ktoś nie ma za grosz poszanowania dla innych ludzi. Co kogo obchodzi jak gram, ile gram itp. I to jeszcze sam szuka zaczepki. Doktorka nie mam co zastraszać (a przynajmniej tu na Lindos), nie powiem czemu, ale ocena po statystykach i rzekomych odbieranych miastach to tak na prawdę nic nie mówi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
nie żale, tylko mierzysz wszystkich swoją grepolisowską miarą nie zważając na prywaty. Gówno mnie obchodzi ile miast tracę, ile podbiję, ile mam PW itp. Zajmij się swoją marną grą, a nie ocenianiem innych, ok?

jak osiągniesz poziom gry co ja to może wtedy pogadamy puki co jak możesz to zajmij się rodziną a nie wylewasz żale na FO.
i naucz się grać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12258

Guest
GREPOLIS = WYŚCIG SZCZURÓW
tak ostatnio sobie obserwuje swój świat gdzie gram i to forum, grepolis to gra, a gra ma sprawiać przyjemność, radość itp. jakoś tego nie widzę, ciągle tylko wyzywanie się od slupów itp. Właściwie na grepo zapanował okres do którego najbardziej pasuje nazwa "wyścig szczurów". Dla graczy stało się najważniejsze: miejsce w rankingu, ilość pkt walki, ilość miast, bycie w jak "najlepszym" sojuszu itp., każdy kto jest niżej w rankingu jest gorszy, a ci najniżej to pewnie nie umieją grac. Nie liczy się już dobra zabawa a tylko kto ile miast przejmie, a jak ktoś straci to nic nie umie. Pełno spisków, oskarżania. nie oszukujmy się, teraz jak nie jest się cały dzień na grze lub nie ma aplikacji no i złota (nie będę pisać czego jeszcze, ale każdy lepszy gracz wie o co mi chodzi) to nie da się niczego osiągnąć, ale są ludzie którzy maja mniej czasu i tez chcą pograć, a często nazywani są słupami itp. Jak się nie jest na grze to ciężko się obronić i to nie jest kwestia umiejętności. często słyszę ze ta gra się pogorszyła, no a kto ja tworzy? My ją tworzymy, no i dzięki nam jest taka jaka jest. Moim zdaniem coraz gorsza, bo zapomnieliśmy ze nie tylko rywalizacja jest tu ważna ale tez dobra zabawa i szacunek dla drugiej osoby.

jakoś miałam wenę twórcza i napisałam co napisałam ;) , pewnie wiele osób się z tym nie zgodzi, bo jak zauważyłam na grepo ciężko przyjąć krytykę

spokojnej nocy dobranoc :)
 

DeletedUser27953

Guest
Dorota zapamiętaj jedno :)
doktorek i szarańcz to urodzeni "Rzeźnicy" wrogowie turka w zależności od świata znajdzie się jeszcze parę osób broniącą "słuszną" sprawę ich soja ale tych dwóch jest zawsze :)
nie warto się wdawać w dyskusje bo przeczą samym sobą pisząc 'nie rozmawiam z no namesami :D ' po czym i tak z Tobą piszą dziwne
nawet przedstawiając im pełne dowody i tak im zaprzeczą więc łatwiej chyba ze ścianą się rozmawia

Co do Dinków vs Wilków wiadomo wygrywacie nikt tego nie podważa ba nawet sam Turek to tu napisał , macie ogromną przewagę ( przede wszystkim w ilości topowych graczy, wojowników ) wy tu przyszliście już sporą ekipą graczy z innych światów na bank na początku było was więcej niż 20 a wiecie w ile w wilkach było z początku :) ? 4 graczy z czego 3 to deffowcy
Wilki to nowy sojusz nie jak wasz zbudowany z innych światów
Macie też obok dobrego sojusznika to wszystko przekłada się na sytuacje wilków

Nie znasz wiec się nie wypowiadaj. Grałem z nimi na paru światach i jakoś nie widziałem, żeby się aklimatyzowali z kimś oprócz swoich ludzi. No chyba, że mówisz o dobrych stosunkach w sojuszu no to każdy ma takie u siebie :] .. do tego co wypisujesz o czarach hahaha na pewno Mati i Kaxu czarują jak cholera hahahahaa ustaw się w kolejce koło Matiego to Ci zaczaruje :D tylko tak jak mu zagrasz :]

na 2 światach też z nim grałem i nigdy nie widziałem by się tak zachowywał wobec innych graczy
może chce zabłysnąć u nowych przyjaciół nie wiem

co do czarów z tego co pamiętam Mati brał udział w jakieś takiej wymianie na Akcjum jeśli się mylę to mnie popraw :D
co nie zmienia faktu że teraz bierze czynny udział w sumie ja też :)

A kogo obchodzi ile lat grasz i ile lat masz?
Powinno się szanować każdego, bo nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie monitora.

tak powinno być ale jak widzisz nie każdy to rozumie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dorota zapamiętaj jedno :)
doktorek i szarańcz to urodzeni "Rzeźnicy" wrogowie turka w zależności od świata znajdzie się jeszcze parę osób broniącą "słuszną" sprawę ich soja ale tych dwóch jest zawsze :)
nie warto się wdawać w dyskusje bo przeczą samym sobą pisząc 'nie rozmawiam z no namesami :D ' po czym i tak z Tobą piszą dziwne
nawet przedstawiając im pełne dowody i tak im zaprzeczą więc łatwiej chyba ze ścianą się rozmawia

Co do Dinków vs Wilków wiadomo wygrywacie nikt tego nie podważa ba nawet sam Turek to tu napisał , macie ogromną przewagę ( przede wszystkim w ilości topowych graczy, wojowników ) wy tu przyszliście już sporą ekipą graczy z innych światów na bank na początku było was więcej niż 20 a wiecie w ile w wilkach było z początku :) ? 4 graczy z czego 3 to deffowcy
Wilki to nowy sojusz nie jak wasz zbudowany z innych światów
Macie też obok dobrego sojusznika to wszystko przekłada się na sytuacje wilków



na 2 światach też z nim grałem i nigdy nie widziałem by się tak zachowywał wobec innych graczy
może chce zabłysnąć u nowych przyjaciół nie wiem

co do czarów z tego co pamiętam Mati brał udział w jakieś takiej wymianie na Akcjum jeśli się mylę to mnie popraw :D
co nie zmienia faktu że teraz bierze czynny udział w sumie ja też :)



tak powinno być ale jak widzisz nie każdy to rozumie


jak grałeś ze mną to napisz mi swój poprzedni nick , a nie kryjesz się
pewnie chodzi Ci o MDG
zachowuje się normalnie cały czas , tylko różnica z kiedyś jest taka ,że na mnie nikt nie mówił ,że oszukuje itp , a teraz co prawie co akcja głupawe teksty i zgłaszanie do supportu - co mam myślec o takim graczu ? słup i tyle
 

DeletedUser22651

Guest
Jest tu taka funkcja - ignoruj -
Wystarczy wpisac nick i niegdy juz nie zobaczysz wypocin takiego doktora czy mati cos tam. Idealne narzedzie, polecam.
Wlasnie odkrylem, jakie to cudowne.

Dokładnie masz racje takich jak Ty można ignorować co nabijają sobie pw na grze.
Żaden z ciebie gracz. Słup i tyle.
 

DeletedUser18058

Guest
Co tam misiaczki ? Dawno o sobie nic nie czytałem , spadek ego o dwa szczeble . Niedowartościowanie pełną parą.

Co do Drinkowo - Turkowych spraw to przychodzi mi tylko jedno do głowy :
By się pozbyć złych humorów
robię zupę z muchomorów

Bardzo pyszna to potrawa
a do tego jeszcze trawa...
zupa halucynowa zaraz będzie gotowa


Proszę się nie śmiać z Turka , bo przyjdzie ochota na kebaba i będą problemy gastryczne.
dużo sosu, piwko albo wiśnióweczka i będzie dobrze.
chyba ze Turek do kebaba starych skarpet nawciska. Wtedy orkiestra murowana.
 

DeletedUser21146

Guest
Serio myślisz że Turek zacząłby walić w kaxu czarami tak bez powodu jako pierwszy ? wiedząc że sojusz nie ma się najlepiej ?
coś koledze już się myli za dużo gp

te całe czary-mary wzięło się stąd że kaxu waliła notorycznie czarami w Turka a gdy ta dostała w końcu odpowiedź od niego poskarżyła się Drinkom i wmówiła wam że to on pierwszy zaczął
no i dalej wiemy co się dzieje
Słuchaj kolego, nie wiem kim jesteś, ale jeśli dla Ciebie 1 trzęsienie dziennie (i to zbijanie muru na czyjąś prośbę) to notoryczne czary, to chyba jesteś mało doświadczony.
 

DeletedUser21146

Guest
Nie znasz wiec się nie wypowiadaj. Grałem z nimi na paru światach i jakoś nie widziałem, żeby się aklimatyzowali z kimś oprócz swoich ludzi. No chyba, że mówisz o dobrych stosunkach w sojuszu no to każdy ma takie u siebie :] .. do tego co wypisujesz o czarach hahaha na pewno Mati i Kaxu czarują jak cholera hahahahaa ustaw się w kolejce koło Matiego to Ci zaczaruje :D tylko tak jak mu zagrasz :]
Jakby nie Polish to bym tu nie grała
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Nigdy nie kręciła mnie gra w takich dużych sojuszach, wręcz wolę przegrywać, ale na swoim. A że dopasowaliśmy się do sytuacji, no to chyba nic nadzwyczajnego.
A czary od nas poszły z tego względu, że jakoś nie bawi mnie codzienne odbudowywanie wioch, gdzie w ciągu kilku dni dostałam kilkadziesiąt błyskawic.
Tłumaczenie, że do mnie tylko zaklęcia sięgają jest również nie na miejscu. Nie przyszłam grać na Lindos, żeby "dokopać" Turkowi, nigdy nie było to dla mnie celem, co więcej Turek nauczył mnie niegdyś kilku przydatnych rzeczy w tej grze, więc nie rozumiem, dlaczego miałabym się z jakichś powodów mścić.
A kierunek rozwoju dobrałam adekwatnie do czasu, jaki chciałabym poświęcać w grze. Czy to nie rozsądne?
Nie będę na siłę pokazywać Turkowi jaki ze mnie progracz, bo progracz ze mnie żaden, a nazywanie mnie defowcem wcale mnie nie boli Arturku, wręcz jest to dla mnie pochlebstwo; uważam, że def na starym systemie odgrywa największą robotę.
To chyba tyle.
 

DeletedUser22651

Guest
Słuchaj kolego, nie wiem kim jesteś, ale jeśli dla Ciebie 1 trzęsienie dziennie (i to zbijanie muru na czyjąś prośbę) to notoryczne czary, to chyba jesteś mało doświadczony.

Już Ci odpowiadam kto to jest to Turecki piesek który ze względu BANA na FO i grze przyleciał wypisywać
bajeczki za pana... ogólnie nic godnego uwagi. NoName na innym nicku
 

DeletedUser27953

Guest
nie ma sensu z nim gadać , wstydzi się swojego nicku i się kryje , po co gadać z nikim ?
Ty kolego wiesz jaki mam tu nick więc o co kaman ?
po za tym po miałbym się kryć :) ?

Co do krycia , jestem ciekaw kiedy Glorek lub Furia się ujawnią :)
czyżby to te dwa nowe nabytki które niedawno do was dołączyły ?
miasta dostali od razu na wyspie z Turkiem więc to nie przypadek he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Co do krycia , jestem ciekaw kiedy Glorek lub Furia się ujawnią :)
czyżby to te dwa nowe nabytki które niedawno do was dołączyły ?
miasta dostali od razu na wyspie z Turkiem więc to nie przypadek he

Zmień dilera chłopie Glorian i Furia nie grają i nie zapowiada się na to
bujasz fantazją jak Turecki masz kompleksy na ich punkcie.
 

DeletedUser27953

Guest
No ale ktoś się chowa :D
Kompleksy to ty masz na punkcie turka bo 80% twoich komentarzy jest o nim he
 

DeletedUser22651

Guest
No ale ktoś się chowa :D
Kompleksy to ty masz na punkcie turka bo 80% twoich komentarzy jest o nim he

Jakie ja moge mieć kompleksy do kogoś takiego jak Turek który boi się kolona wysłać.....
żebra deffa i biremy od sojuszu i boi się atakować aktywnych bo się wystawi na pośmiewisko....
do tego bunkruje wiochy wiec jakie ja mam kompleksy ?? Daj chłopie spokój dla mnie to średni gracz grepolis nic godnego uwagi.

Wklej mi 80 % kom o tym czymś zwanym Kebabem
 
Do góry