Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27770

Guest
to że ty walisz szaraki jak ci nie idzie gra, to mnie to nie interesuje. Pzdr
przesmiewca.gif
 

DeletedUser18058

Guest
skarpety kontraatakują.
mają już pakt z kłamcą, który jeszcze parę światów temu brzydził się złotem a teraz (jak zwykle) zmienił zdanie i złotnicy są już miodzio. to kolejny dowód na to, że słowo owego kłamcy jest warte tyle co zeszłoroczny śnieg.

dla skarpet to był impuls.
wysłali na front alicję z technikum.
pozwoliła sobie blaszkę założyć (podobno na naszych tyłach)

wybacz Alicjo... jak Cię lubię tak Ci to powiem.
z Łowcami sobie nie radziłaś, przeprowadzki itd... myślisz, że sobie poradzisz z drinami?

a kłamcy do kolekcji złamanych obietnic, kłamstw o ideałach ze słownika i honorze z brazylijskiej telenoweli, brakuje jeszcze tylko błagania Gloriana o pakt.

Czekamy wodzu! Napisz to może wróci do gry żeby Ci pokazać coś wart:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
skarpety kontraatakują.
mają już pakt z kłamcą, który jeszcze parę światów temu brzydził się złotem a teraz (jak zwykle) zmienił zdanie i złotnicy są już miodzio. to kolejny dowód na to, że słowo owego kłamcy jest warte tyle co zeszłoroczny śnieg.

dla skarpet to był impuls.
wysłali na front alicję z technikum.
pozwoliła sobie blaszkę założyć (podobno na naszych tyłach)

wybacz Alicjo... jak Cię lubię tak Ci to powiem.
z Łowcami sobie nie radziłaś, przeprowadzki itd... myślisz, że sobie poradzisz z drinami?

A z kim takim ten pakt mają ?
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser24262

Guest
Który to ten kłamca taki zły i niedobry co z nim pakt mamy ? Bo w takim razie musimy uważać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12258

Guest
skarpety kontraatakują.
mają już pakt z kłamcą, który jeszcze parę światów temu brzydził się złotem a teraz (jak zwykle) zmienił zdanie i złotnicy są już miodzio. to kolejny dowód na to, że słowo owego kłamcy jest warte tyle co zeszłoroczny śnieg.

dla skarpet to był impuls.
wysłali na front alicję z technikum.
pozwoliła sobie blaszkę założyć (podobno na naszych tyłach)

wybacz Alicjo... jak Cię lubię tak Ci to powiem.
z Łowcami sobie nie radziłaś, przeprowadzki itd... myślisz, że sobie poradzisz z drinami?

znowu ploteczki o mnie, na froncie z wami nie jestem, chyba ze chodzi wam o tego rodzynka koło mojego kolegi blacka chcial zebym z nim sie tam przeniosla, nigdzie indziej blisko was nie jestem. na tyle znam swoje mozliwosci ze sie do was nie pcham, chociaz podobno mam dobrego nauczyciela wiec moze moglabym sprobowac, ale mam inne plany.
co do łowcow, nie mialam okazji pograc długo na geli dzieki supportowi, mojemu uporowi i pomocy "kolegi" z sojuszu ktory sie wystraszyl ze mi zabiora miasta, wiec sam zadysponowal nimi i zostalam z 1 wiec nie bylo sensu dalej grac ;)

mam jeszcze pytanko, my sie w ogole znamy, ze mnie lubisz, bo jakos cie nie kojarze ;)

dobranoc :)
 

DeletedUser24262

Guest
Kilka spadów poleciało i już panikujesz że pakty jakieś z wilkami mamy ? Gratuluje dedukcji zasmuce Cie nie mamy nawet pona , dyplomatą nie jestem "Słup" mulard mnie wygryzł z tej posadki ...
 

DeletedUser12258

Guest
tytuł wielkiego mówcy masz a na pytanie nie umiesz odp, a może nie chcesz, to jeszcze gorzej, macie chyba pona czy pakt z uczymy kultury, wpadnij tam może cie naucza bo by ci się przydało parę lekcji
 

DeletedUser18058

Guest
fajny tytulik nie?
też mi się podoba.

nie chce mi się czytać zbyt długich postów więc powtórz proszę. krócej i z sensem

dla tego postu wyjątek zrobiłem:)

Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

zlotnicy beda zawsze ale nigdy nic nie znacza w rozgrywkach swiata. zlotnicy tylko na poczatku sa w stanie kupic sobie znaczaca przewage a gdy nie jest juz w stanie kupowac tej przewagi idzie na inny serwer.

Co z tego, ze wysle pierwszy kolona z pomoca sojuszu? Co z tego, ze miesiac bedzie top-1 tylko w domkiach? Potem zniknie w niepamieci a swiatem beda dominowac prawdziwi wojownicy opierajacy sie na umiejetnosciach i systematycznym graniu.

Co z tego, ze makaron klika jak oszalaly w te farmy i sie buduje? widzieliscie by cokolwiek walczyl?

tacy gracze ladnie wygladaja w rankingach ale nie sa zagrozeniem dla dobrego gracza. Sieja postrach w srod farm i slabych graczy i tyle.

Gralem juz na kilku swiatach i scenariusz zawsze sie powtarza...

Zlotnicy kroluja przez pierwszy miesiac a potem zawsze im wypada real czy cokolwiek i koncza bo nie mozna juz dominowac przez same zloto i aktywnosc.

Dajcie sie koledze pocieszyc pierwszym miejscem (szkoda, ze w walce jest gdzies na szarym dole) niech sobie kupi pocyzje w rankingu troche o nim popisza ale graczem godnym respektu nigdy nie bedzie.

Ta olimpiada to patologia... admini mydla oczy pisza o tym, ze zrobili cos dla graczy wow super olimpiada z tym, ze to tylko kolejny sposob na wyciagniecie kasy od naiwnych graczy, ktorzy za cene sporych pieneidzy chca sobie kupic to czego nie moga osiagnac umiejetnosciami.

Z tym, ze nie sadzilem, ze gp spadnie tak na psy by moc sobie za zloto kupic juz wszystko. Normalnie aby mocno leciciec na zlocie trzeba miec multi i boty dlatego to zawsze jakeis ograniczenie.

Ale teraz dodali jeszcze kupno surowcow i to dosc tanio jak na poczatkowy rozwoj.

Teraz juz nic nie ogranicza aby zrobic sobie miasto 10k w jeden dzien. Wystarczy wydac kilka tys zl i masz co chcesz bo i surowce i przyspieszenie.

Szkoda tylko, ze potem taki gracz nie pokaze niczego w walce tylko skonczy gre by sie nie kompro9mitowac i nie byc bitym jak dobrzy gracze sie rozwina.

znowu ploteczki o mnie, na froncie z wami nie jestem, chyba ze chodzi wam o tego rodzynka koło mojego kolegi blacka chcial zebym z nim sie tam przeniosla, nigdzie indziej blisko was nie jestem. na tyle znam swoje mozliwosci ze sie do was nie pcham, chociaz podobno mam dobrego nauczyciela wiec moze moglabym sprobowac, ale mam inne plany.
co do łowcow, nie mialam okazji pograc długo na geli dzieki supportowi, mojemu uporowi i pomocy "kolegi" z sojuszu ktory sie wystraszyl ze mi zabiora miasta, wiec sam zadysponowal nimi i zostalam z 1 wiec nie bylo sensu dalej grac ;)

mam jeszcze pytanko, my sie w ogole znamy, ze mnie lubisz, bo jakos cie nie kojarze ;)

dobranoc :)

tak znamy się. z geli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27953

Guest
dla tego postu wyjątek zrobiłem:)

no i tu widać jak na dłoni jaką obsesją pałasz do Turka
szukałeś jakieś postu sprzed kilku lat o_O
lub co gorsza miałeś to gdzieś zapisane w jakimś folderze zgaduje że nosił nazwę "turek" o_O

Mulard to nowa generacja złotnika
mogę się założyć że nikt nie wydał tyle kasy co on na tym świecie tylko
ale to jego kasa i robi co chce i nikomu nic do tego

I zapomniałeś dodać ile to się od Omegi zmieniło
event co miesiąc ogólnie wszystko można kupić dosłownie
więc wytrwały złotnik dużo może namieszać :)
 

DeletedUser18203

Guest
Mulard dalej w topce i zloci tak nadal?
Teraz juz jest tyle nafaszerowane tego wszystkiego ze smialo można stwierdzić grając na Omedze kiedys a teraz tutaj to Omega to inna gra byla.
Tam byla zabawa a teraz to juz nawet gra tego nazwać nie można tylko jakas maszynka do pieniędzy.
 
Mulard dalej w topce i zloci tak nadal?
Teraz juz jest tyle nafaszerowane tego wszystkiego ze smialo można stwierdzić grając na Omedze kiedys a teraz tutaj to Omega to inna gra byla.
Tam byla zabawa a teraz to juz nawet gra tego nazwać nie można tylko jakas maszynka do pieniędzy.

teraz jest inna zabawa, mianowicie taka kto więcej wyda :p event co miesiąc by taki osobnik mógł pokazać ile wydaje bo przecież ranking w eventach zależny jest od tego kto ile wydał itd :p
 

DeletedUser18203

Guest
Tak zgadza się jeszcze rankingi są w eventach śmiesznych.
Szkoda na ta grę czas tracić.
Jedynie co z tego grepolis zostalo to to forum gdzie zloto niema żadnego znaczenia:)
 
Do góry