Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
widzisz. Ja sobie ego podbudowuje podbitymi miastami wroga.
moja gra jest daleka od tego co grałem kiedyś ale jednak cos tam potrafię.
nie chwale sie na forum, zabawkami od inno, nie rajcuje mnie ze mogę kupić sobie kazda ilość złota. Ja poprostu jestem, wredny, złośliwy ale przynajmniej w tym wszystkim wiem na czym polega ta gra.

jeżeli rzeczywiście grepolis ma polegać na czymś innym niż na walce to czas te gre opuścić.
zloto było zawsze ale nigdy żaden zlotnik nie był tak bezczelnie faworyzowany. Rozumiem ze taki mulard dla inno jest świetnym kientem i sam wydal więcej niż cały serwer ale to nie oznacza ze ta gra jest jego. Nie oznacza ze może wszystko. Regulamin grepolis i ogólne warunki handlowe sa takie same dla wszystkich.
piszesz o zazdrości... Widzisz, mnie tez stać na różne zabawki. Tyle ze mnie nie rajcuje nierówna walka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24262

Guest
No dobra ale piszesz o Turku że jest kłamcą(To tylko twoja opinia ja jej nie podzielam bo go nie znam) , pisząc że mamy z wilkami pakt specjalnie kłamiesz czy chcesz sprowokować ludzi żeby móc wcisnąć zgłoś? Takie wielkie drinki i takie słabe zagrywki? chyba że to tylko twoje wymysły .
 

DeletedUser27401

Guest
Wiesz nie grałeś ze mną wiec skąd mozesz wiedzieć czy umiem grać , a zresztą nie tobie osądzać czy ktoś umie grać czy nie
 

DeletedUser24262

Guest
Śmieszne jest też to że próbujesz na siłe dopisać mi to gimnazjum nie wiem co ty masz do tego wieku gimnazjalnego ale mając syna w gimnazjum też mu później będziesz wmawiał że jest w gimnazjum ? Rozmawiasz z osobą a nie z wiekiem (tym bardziej że mnie nie znasz), nieraz lepiej jest nic nie napisać niż pisać takie bzdury jak Ty to robisz czy kolega z sojuszu , ale jak już chcesz wiedzieć to gimnazjum mam za sobą , legalnie na piwo też moge iść ... ;D
 

DeletedUser12258

Guest
no widzę że na forum nadal dominuje alkohol ;)
co do gimnazjum, widzę ze tak lubisz gimnazja jak nasza partia rządząca, chyba nawet nie raz twoje wypowiedzi są podobne do charakteru ich wypowiedzi ;)

zapomniałam dodać, ze nie zawsze wiek świadczy o inteligencji czy umiejętności, nie raz ten młodszy pod tym względem przewyższa starszego, wiec raczej uważałabym z taka ocena
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
Kolego Mulard;)

Mam nadzieje ze z ta "ustawka" Twoje ognie przeciwko nasze sojuszowe biremy to Cie nie ponioslo ...z checia zobaczylbym wynik takiej konfrontacji i jak dalej podtrzymujesz swoja propozycje to mysle ze moglbym takie cos zoorganizowac...;)
 

DeletedUser12039

Guest
zamiast zbędnej gadki zapraszam do odbijania waszej wioski bo na razie nikt się nie kwapi
 

DeletedUser26408

Guest
Mam nadzieje ze z ta "ustawka" Twoje ognie przeciwko nasze sojuszowe biremy to Cie nie ponioslo ...z checia zobaczylbym wynik takiej konfrontacji i jak dalej podtrzymujesz swoja propozycje to mysle ze moglbym takie cos zoorganizowac...;)

Tomek ty to hiena jednak jesteś
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser18058

Guest
po co odbijać i tracić wojska skoro można wsadzić 3 inne kolony? Zamiast jednej wioski która i tak prędzej czy później odbierzemy możemy mieć inne.
rachunek zysku i strat jest prosty.

czemu uważam ze nie jesteś i nie będziesz topowym graczem? Wystarczy spojrzeć na Twoja strukturę miast, składu wojsk, którymi latasz i poszanowanie do wojsk.
dobry gracz zanim wyzwie innych na różne pojedynki przeanalizuje z kim ma do czynienia. Kolejna sprawa to sposób w jaki atakujesz.
 

DeletedUser27401

Guest
Wiesz królu jesteś oszustem dzisiaj odbijałem stuknij się i potem pisz prawde
smiley_emoticons_irre.gif


co do ataków to atakuję tam gdzie inni nie polecą dlatego nie można mnie zaszuflatkować,a co rozmieszczenia miast tu masz rację tragedia w pięciu aktach sam o tym wiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
no raczej dając moje rapki świadczy że dzisiaj odbijałem więc lepiej dobieraj rapki i słowa a ktoś cię nie posądzi o kłamstwo ja rozumiem
 

DeletedUser11474

Guest
hehe panowie po co sie tak spinac?;P nie lepiej posmiac sie, pozartowac z udanej czy nie udanej akcji niz obrzucac sie blotem ? wiecej tolerancji to i grac sie bedzie lepiej;) oczywiscie mowie o graczach grajacych aktywnie na tym swiecie a nie o kibicach;)
 

DeletedUser27401

Guest
spoko masz racje, a z tymi biremkami to nie źle podesłaliście ja kazałem chłopakom odpuścić a że pierwszy poleciałem to /ciach/ dostałem ale podwójne właczyłem i wyszedłem na zero

aktywnych na światach ludzi coraz mniej grepo swoją świetność ma za sobą chyba może coś wymyśla powinni zrobić lepsze zakończenie tej gry bo cudaki to nuda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
a czytaliście że nie ma skoczków do cudaków musi być w sojuszu 3 dni by móc skracać i surę na cudaka dawac to teraz masakra jakaś
 
Do góry