Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24204

Guest
  • Nowi członkowie sojuszu nie będą mogli od razu przesyłać surowców na cuda świata - ta opcja uaktywni się dopiero po 72 godzinach od dołączenia do sojuszu. Ma to na celu wyeliminowanie sytuacji, w której sojusze zapraszają graczy tylko po to, aby przesłali surowce na cud.

bardzo dobry pomysł :)
 

DeletedUser26320

Guest
  • Nowi członkowie sojuszu nie będą mogli od razu przesyłać surowców na cuda świata - ta opcja uaktywni się dopiero po 72 godzinach od dołączenia do sojuszu. Ma to na celu wyeliminowanie sytuacji, w której sojusze zapraszają graczy tylko po to, aby przesłali surowce na cud.
bardzo dobry pomysł :)

Racja
 
  • Nowi członkowie sojuszu nie będą mogli od razu przesyłać surowców na cuda świata - ta opcja uaktywni się dopiero po 72 godzinach od dołączenia do sojuszu. ....
bardzo dobry pomysł :)

surki na cuda nie były problemem , po to również się robiło miasta transferowe i się świetnie sprawdzało
skoczkowie głównie byli potrzebni do "skracania" budowy ....
 

DeletedUser26408

Guest
skoczkowie głównie byli potrzebni do "skracania" budowy ....

Dokładnie, choć to też się da ominąć robiąc boskie wysepki
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser18203

Guest
a czytaliście że nie ma skoczków do cudaków musi być w sojuszu 3 dni by móc skracać i surę na cudaka dawac to teraz masakra jakaś
Jak dla mnie to nie masakra a wielki plus jest.
Tu wygrywa sie druzyna a cuda wygrywa sie nieraz nawet tylko dwa sojusze razem przeciwko reszcie świata.
Ja jestem za tym tez żeby nie bylo możliwości burzenia samemu cudaka i ponowne postawienie żeby inni dostali koronę.
Później spotykasz gracza z korona w profilu a po tygodniach wychodzi nato ze gracz nie potrafi na forum podać dokładnego czasu kolona który na Niego plynie.
 

DeletedUser23967

Guest
No to się teraz narobiło :) skończy się era masówek i trzymania ludzi dla statystyk
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
a do tego skończą się festyny i masowa produkcja mitów w erze cudów ojej
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
psikro pewnie niektórym że w bambuko już nie będą mogli robić sojuszy w których grają
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser18203

Guest
Do mnie korona w profilu powinna znaczyc cos naprawde co sie dokonalo w tej grze,szło sie do pracy nie wyspanym bo trzeba bylo wstawać co 3h surke wyslac.
Do mnie samowolna możliwość burzenia cudu jest beznadziejna.
Buduje sie po to żeby stal a nie 40% świata dostaje koronę za nic.

No to się teraz narobiło :) skończy się era masówek i trzymania ludzi dla statystyk
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
a do tego skończą się festyny i masowa produkcja mitów w erze cudów ojej
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
psikro pewnie niektórym że w bambuko już nie będą mogli robić sojuszy w których grają
smiley_emoticons_hust.gif
Dokladnie.
Ja jestem tego samego zdania.
Cuda są nie lubiane przez większość,ale po tej aktualizacji może się to zmieni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
mi się zmiana podoba.
koniec z kombinacją i podpisywaniem miliarda paktów.
Ci którzy budowali swoją strategię na cudaki właśnie na bazie skoczków muszą obejść się smakiem.

kończy się też budowa cudaków na zasadzie "a mam se 100 kont w sojuszu, każdemu obiecam koronkę i będzie dobrze"
polityka nawijania makaronu na uszy się kończy.
jeszcze żeby tylko wyeliminowali tych co "załatwiają" "inne" zakończenie rozgrywki na cudach.

jakoś nie chce mi się wierzyć, że akurat lindos będzie tym światem, że nikt z teamu nie będzie zamieszany w zwycięstwa i porażki.

bacznie się temu będę przyglądał.
zobaczymy
 

DeletedUser27953

Guest
Moim zdaniem ta zmiana nic nie wniosła oprócz minimalnego utrudnienia ze słaniem surków
jak było z handlem ze złotkiem ?
a no wyszło tak że ciągle to jest tylko że handel odbywa się na pw a nie jak wcześniej w targowisku

także tu będzie to samo czyli przeskoki będą na skracanie a pw na słanie sukrów na dane miasta w celu przyśpieszania budowy
to nie są zmiany

Zmiana zakończenie świata była obiecywana od jakiegoś czasu a zrobili coś takiego ,a ludzie się cieszą i to jest prawdziwa masarka
a nie plus jest jeden widać kto ile surki wysłał ale co każdy teraz będzie chciał cudaki budować i sprawdzać ile wysłał serio ? o_O
 

DeletedUser18057

Guest
odnosnie zmian ze skoczkami oczywiście jest OKi ale teraz ludzie będą przesyłać surki do miast na cudaki co nieco utrudni sprawę. więc dodatkowe surki wciąż będą w grze. natomiast łaski jak już ktoś pisał można kraść w kontrolowany sposób i to tylko nieco utrudni sprawę.
do tego powyższego pakietu zapomnieli dodać, blokadę zdobycia korony z recyklingu a to ona napędzała pomoc od innych w zamian właśnie za korone z odzysku :p
 

DeletedUser18058

Guest
Chciałem się dowiedzieć od najemników (bardzo dobre słowo) z WSI jednej rzeczy. ]
Dlaczego nie poinformowaliście mniej doświadczonych kolegów, że jak się włazi na czyjeś konta to dostaje się bana.
Ja wiem, że Waszą rolą jest zapewnienie wyklepania cudów przez skarpety ale to dość brzydko.

Tacy doświadczeni gracze a takie babole robią.
 

DeletedUser18058

Guest
dawaj na TS to Ci powiem.

-----------

chyba, że któryś z uczciwych inaczej z WSI raczy się przyznać i nie będę musiał opowiadać.

na lindos odchodzi pierwsze na grepo najemnictwo
 

DeletedUser18058

Guest
jak się łamie zasady to należy liczyć się z konsekwencjami.
ja dostałem info, że mają bany i mieli.
 

DeletedUser24204

Guest
jakbyś czytał posty powyżej ze zrozumieniem , być może wydedukował byś o kim mowa zamiast strzelać ślepakami :)
ale podpowiem troszkę nigdy nie byłam w WSI .
DOINFORMUJ SIĘ , DODAM JESZCZE ZE TO TWOJA PRZECIEŻ SPECJALNOŚĆ DARMOWE WAKACJE
 
Do góry