Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
dostaniesz rapek pewnego dnia "gracz MULARD wykupił Twoje miasta , wybierz kierunek gdzie chciałbyś zacząć swoją przygodę od nowa"
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26408

Guest
Albo zamiast okupacji będzie licytacja. Klikasz na miastu "kup" i po upływie 11 godzin wiochę bierze sojusz, który sypnie więcej złota na okupację ... tj. licytację
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser27401

Guest
Ludziska sami na to pozwalacie i dajecie ciche przyzwolenie ja złoce i tego nie ukrywam a np. Mordulec tez złoci czy Kozak co wy mnie się uczepiliście popatrzcie wokół siebie a potem palcem pokazujcie , a co do opcji kup teraz wioche to fajne tylko za szybko by było zielono
 

DeletedUser23832

Guest
Ludziska sami na to pozwalacie i dajecie ciche przyzwolenie ja złoce i tego nie ukrywam a np. Mordulec tez złoci czy Kozak co wy mnie się uczepiliście popatrzcie wokół siebie a potem palcem pokazujcie , a co do opcji kup teraz wioche to fajne tylko za szybko by było zielono

Tu się muszę zgodzić, bo ciągle tego nie rozumiem... Mordulec/ krolicza łapka/ ros777 ma kolegów wśród graczy ''synchro'' w złoceniu nie ustępuje mulardowi tak bardzo, ale jednak on jest ok, a Mulard nie ok. Jak już się ma takiego złotnika w soju to jest po prostu w porządku i fajnie, ale jak jest już wrogiem to jest to największe zło

Podwójne standardy niestety.

Dla jasności, dalej nie popieram takiego wielkiego złocenia bo zaburza rozgrywkę. Oczywiście mordulec może napisać, że świat nie jest sprawiedliwy itd. Tyle, że to jest gra w której można mieć wpływ na równowagę, to nie jest realne życie, a nawet w życiu np w boksie są kategorie wagowe wprowadzone po coś ( jezeli ktos rozumie o co chodzi ).
 

DeletedUser18057

Guest
Ludziska sami na to pozwalacie i dajecie ciche przyzwolenie ja złoce i tego nie ukrywam a np. Mordulec tez złoci czy Kozak co wy mnie się uczepiliście popatrzcie wokół siebie a potem palcem pokazujcie , a co do opcji kup teraz wioche to fajne tylko za szybko by było zielono
dzięki człowieku że porównujesz mnie do siebie bo aż urosłem, jednak nie jesteśmy tacy sami ani nawet podobni...
ja bym domu na piasku nie budował, wybrałbym twardsze podłoże - jak choćby skałę. aha i nie wybierałbym rodziny bo rodzinę już mam.
pamiętaj też by nie palić mostów za sobą, czasami trzeba zawrócić - często też podkulając ogon. Ty idziesz w jedna stronę z zasłoniętymi oczami jak jeździec bez głowy. wyszarzejesz szybciej niż Ci się wydaje!
prywatnie szczerze pozdrawiam!
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Tu się muszę zgodzić, bo ciągle tego nie rozumiem... Mordulec/ krolicza łapka/ ros777 ma kolegów wśród graczy ''synchro'' w złoceniu nie ustępuje mulardowi tak bardzo, ale jednak on jest ok, a Mulard nie ok. Jak już się ma takiego złotnika w soju to jest po prostu w porządku i fajnie, ale jak jest już wrogiem to jest to największe zło

Podwójne standardy niestety.

Dla jasności, dalej nie popieram takiego wielkiego złocenia bo zaburza rozgrywkę. Oczywiście mordulec może napisać, że świat nie jest sprawiedliwy itd. Tyle, że to jest gra w której można mieć wpływ na równowagę, to nie jest realne życie, a nawet w życiu np w boksie są kategorie wagowe wprowadzone po coś ( jezeli ktos rozumie o co chodzi ).

Kojiro... proszę Cię. Nie stawiaj w jednym rzędzie Mularda i Mordulca.

Ten pierwszy nic nie umie więc kupuje. Gdyby nie miał złota to zabraliby mu pierwszą wioskę i na tym skończyłaby się jego gra.
Przy całym szacunku ale taka jest bolesna prawda.

Mordulec to zupełnie inny człowiek i inny gracz. Używa złota, używa go dużo ale robi to z głową i wyjątkowo skutecznie.
Gdyby zrobić konkurs na ilość zmarnowanego złota to obaj opisani przez Ciebie gracze byliby po zupełnie różnej stronie rankingu.
Mordulec przy swoich możliwościach jest też bardzo wporządku gościem i nie wykrzykuje na forum "wstawcie wszystkie biremy a ja Wam spalę"

Nie porównuj proszę garnka do łyżki bo to bezsensu.
 

DeletedUser27953

Guest
Jedyne co może Mulardowi brakuje to doświadczenie
ma złoto to je wykorzystuje

Jest top 1 we wszystkim więc nie wiem czy zmarnowane :) ( tak wiemy wszyscy jak teraz wygląda ranking wojowników ale zawsze )
Ktoś tu pisał że Mordulec łatwo top 1 nie odda ale jak widać oddał Mulard ma już prawie 20 miast więcej
 

DeletedUser23832

Guest
Piwko twierdziłes , że złocenie zabija grę... teraz juz tak nie uwazasz ? Na temat królika mam swoje zdanie jeszcze od czasów Olimpii i tyle w temacie.
 

DeletedUser18058

Guest
bo tak twierdzę ale nie porównuj królika do mularda.
co innego być złociarzem a co innego używać złota.
dla mnie złociarz to typ który bez złota nie istnieje. Uwierz mi, Królik bez złota grałby lepiej niż większość tych co teraz twierdzą, że złota nie używają.

mi się event podoba. Co poniektórzy czekali na niego jak na zbawienie a zamiast kopalni wojsk mają szaraki w sojuszu:)
 
A z innej beczki czemu mnie nie dziwi ,że doktorek lata z kolonami ? W dodatku w Święta i takie to poszanowanie i honor jest na grepo
smiley_emoticons_bravo2.gif
W ciągu dnia się nie da to w Święto lata , brawo dla Pana

Kojiro... proszę Cię. Nie stawiaj w jednym rzędzie Mularda i Mordulca.

Ten pierwszy nic nie umie więc kupuje. Gdyby nie miał złota to zabraliby mu pierwszą wioskę i na tym skończyłaby się jego gra.
Przy całym szacunku ale taka jest bolesna prawda.

Mordulec to zupełnie inny człowiek i inny gracz. Używa złota, używa go dużo ale robi to z głową i wyjątkowo skutecznie.
Gdyby zrobić konkurs na ilość zmarnowanego złota to obaj opisani przez Ciebie gracze byliby po zupełnie różnej stronie rankingu.
Mordulec przy swoich możliwościach jest też bardzo wporządku gościem i nie wykrzykuje na forum "wstawcie wszystkie biremy a ja Wam spalę"

Nie porównuj proszę garnka do łyżki bo to bezsensu.

A Pan to skąd wie co kto na forum dodaje ? I po tym jak gram na tym świecie od samego początku to powiedziałabym to samo ale w drugą stronę z tym ,że dodałabym ,że oprócz ilości miast w tym przypadku nie widziałam nic specjalnego ani ,żadnego okazu tego " wyjątkowo skutecznego i z głową " wykorzystywania złota.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12258

Guest
złotnik to ten co używa złota nie ważne po co, jak i dlaczego, a wy znowu jakieś podkategorie znajdujecie żeby jednego ośmieszyć a drugiego pochwalić, słabe to.

dzięki człowieku że porównujesz mnie do siebie bo aż urosłem, jednak nie jesteśmy tacy sami ani nawet podobni...
ja bym domu na piasku nie budował, wybrałbym twardsze podłoże - jak choćby skałę. aha i nie wybierałbym rodziny bo rodzinę już mam.
pamiętaj też by nie palić mostów za sobą, czasami trzeba zawrócić - często też podkulając ogon. Ty idziesz w jedna stronę z zasłoniętymi oczami jak jeździec bez głowy. wyszarzejesz szybciej niż Ci się wydaje!
prywatnie szczerze pozdrawiam!
smiley_emoticons_viking.gif

moze pierwsze zdanie moze ma cos wspolnego z gra i lindos a reszta to nie wiem po co chyba prywatna porada psychologa czy jakies filozoficzne rozwazania
to gra wyluzujcie troche a nie takie cos piszecie, a jak macie checi na takie porady to moze na priv

A teraz moze cos innego. tak sie zastanawiam czy nazwa "sytuacja na swiecie lindos" tu pasuje bo ostatnio nie ma tu za wiele info na ten temat. Widac ze nie tylko politycy wypowiadaja sie nie na temat, strasznie to zarazliwe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
rewolucja się rozpoczęła i ciekawe ile będą się ciągnęły konsekwencje :D
 

DeletedUser18058

Guest
A z innej beczki czemu mnie nie dziwi ,że doktorek lata z kolonami ? W dodatku w Święta i takie to poszanowanie i honor jest na grepo
smiley_emoticons_bravo2.gif
W ciągu dnia się nie da to w Święto lata , brawo dla Pana



A Pan to skąd wie co kto na forum dodaje ? I po tym jak gram na tym świecie od samego początku to powiedziałabym to samo ale w drugą stronę z tym ,że dodałabym ,że oprócz ilości miast w tym przypadku nie widziałam nic specjalnego ani ,żadnego okazu tego " wyjątkowo skutecznego i z głową " wykorzystywania złota.
Szanowna Wredotko.
Zejdź z doktorka bo on ma inny typ:)

Nie ma pokoju bo Wasz cudowny i szanowany dyplomata nie raczył nam przez tydzień odpisać na PW.
Nasz sojusz wystosował propozycję świątecznego Pona. Niestety przez tydzień czasu nie doczekał się odpowiedzi.

Chęć uszanowania święta dziwnym trafem pojawiła się wczoraj po tym jak się okazało, że Wasz wspaniały sojusz pękł. Dziś Waszego dyplomaty nie ma. Śmiem twierdzić, że coś mu wypadło i dlatego o Was pomyślał.
Niestety my nie będziemy na jego zawołanie.
Nie podziwiamy go i nie czekamy na PW od niego jak na zbawienie.
Dlatego nie ma i nie będzie żadnego pokoju.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21146

Guest
Szanowna Wredotko.
Zejdź z doktorka bo on ma inny typ:)

Nie ma pokoju bo Wasz cudowny i szanowany dyplomata nie raczył nam przez tydzień odpisać na PW.
Nasz sojusz wystosował propozycję świątecznego Pona. Niestety przez tydzień czasu nie doczekał się odpowiedzi.

Chęć uszanowania święta dziwnym trafem pojawiła się wczoraj po tym jak się okazało, że Wasz wspaniały sojusz pękł. Dziś Waszego dyplomaty nie ma. Śmiem twierdzić, że coś mu wypadło i dlatego o Was pomyślał.
Niestety my nie będziemy na jego zawołanie.
Nie podziwiamy go i nie czekamy na PW od niego jak na zbawienie.
Dlatego nie ma i nie będzie żadnego pokoju.
Nurtuje mnie dodatkowo jedna kwestia. Pokój pokojem, ale skoro ktoś pewien jest, że nie będzie mógł grać w danym terminie, to czemu nie weźmie urlopu?
Teraz to Drinki są be i najgorsze a tak naprawdę to właśnie my zachowaliśmy się fair, ponieważ do wrogich sojuszy wystosowane były propozycje pokoju świątecznego, ci co chcieli-skorzystali-inni natomiast sami są sobie winni zaistniałej sytuacji.
 
Do góry