Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26365

Guest
widzę ,ze grzyboo lubi gwiazdorzyć ... sama reprezentuje poziom poniżej przeciętności , a lubi kpić z innych :D No tak ...chociaż na forum moze się dowartościować
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser

Guest
hehe Adasko wymiata xd pich, on ma chyba gorszy dzień. Omamy z niedospania. OknoBezWidoku nie ma klamek w domu to się wyżywa :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a Ty grzybie w lesie masz klamki ?
w lesie nie koniecznie, w domu mam to to z kulturką do kulturalnych xd klapki to do norki, bo się plują muchomorki :D król, to AK to jakaś porażka, nawet do mojej wyspy sięgają ze swoimi mega atakami xd
 

DeletedUser27908

Guest
Doprawdy zabawne te raporty.Boki zrywać.Jakby ktoś nie widział ataków początkujących graczy.Piszek jest zawszę w formię do napisania tutaj paru konfabulacji.
 

DeletedUser6771

Guest
czy mi się wydaje czy za każdym razem jak otwierają nowy swiat gracze pedzą tam żeby udowodnić ze jednak coś znaczą... przez pierwsze 3 msc... póki nowego nie otworzą
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 
OOO tu mi się podoba dyskusja, chyba tutaj zostanę na Nikai ciągle o złotych lokach gadają i co to oni by nie zrobili gdyby takie mieli :)

cześć Maćku ;)
 

DeletedUser24327

Guest
Doprawdy zabawne te raporty.Boki zrywać.Jakby ktoś nie widział ataków początkujących graczy.Piszek jest zawszę w formię do napisania tutaj paru konfabulacji.
To po co akademię tworzyć skoro nie uczy się jej członków grać... Powinny być jakieś wytyczne, coś w formie poradnika na fo...
 

DeletedUser27908

Guest
Nie mam zielonego pojęcia do czego im ta akademia , ja walczyłem przeciwko nim dopóty Pich i Lizzi nie zrobili szaraka ( mówię tutaj o Husarii).Potem chwilę u nich pograłem , a tak bardzo podobała mi się atmosfera , organizacja a także niebywale lotny założyciel wypowiadający pakty bez wypowiedzenia że aż mi się kliknął restart.
 

DeletedUser27908

Guest
Niezbyt orientuje się które sojusze są w top 15 , nie śledzę rankingów.Grubasek mówił że specjalizuje się w ich niszczeniu.Tak od początku ? To w topowych chyba 3. Ogólnie ta gra jest na tyle łatwa że można 3 razy się zrestartować i prześcignąć tutaj większość w tych śmiesznych rankingach.Nie bez powodu ta gra jest przeznaczona dla dzieci , troszkę wstyd jak niektórzy 30 + gloryfikują swoje osiągnięcia.Dobre gospodarowanie surka , odpowiednia lokalizacja miast , szybkie klikanie w planerze ataków ot co , a ludzie nazywają to strategią. Aaa można też pisać o honorze w grze . Moja przewaga polega na tym że jak mi się coś nie podoba , przeszkadza mi to w życiu realnym.Czy też nie mam ochoty udawadniać swoich racji niektórym troglodytą to zrobię tego grepolisowego " szaraka ". Większość forumowych mędrców uważa że szarak to oznaka słabości , ja zaś uważam że to przejaw zdrowego rozsądku i umiejętność oderwania się od tego nałogu.Tak,tak nie jesteśmy uzależnieni tylko narzekamy na każdą coraz to gorszą zmianę w tej grze,a mimo to wszystko gramy.
 
Do góry