Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27908

Guest
Owszem moje szaraki zostały podbite.Raczej niezbyt aktywny i doświadczony z nich obrońca.Chyba że jakaś inna sytuacja , bo na tym świecie straciłem miasta tylko podczas bana bez ochrony.Jeśli to słowa kogoś z The Iron Lady , to nawet mi nie odpowiadaj , bo szkoda mojego jak i twojego czasu. Nic ciekawego się nie dowiem , przeczytam parę kłamstw od tyle.Miłego podbijania świata Lindos, ekscytacji z powodu wpasowania kilku / kilkunastu wsparć w sekundę kolona , kłótni czyja " prawda jest prawdziejsza " oraz zdobycia złotego piksela.Adieu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
To jest twoje zdanie , wyrobione na podstawie opinii graczy z TheIronLady. Nie znasz mnie osobiście , ja nie znam Ciebie.Wiec nie widzę sensu prowadzenia dalszej dyskusji.Właściwie nie graczy , ale małej trzódki z ts-a.
 

DeletedUser26320

Guest
Ja nie rozumiem czemu takie sprawy nie są wyjaśniane na privach czy tsach. A tak to kazdy musi czytać o tym że ktoś kogoś nie tak nazwał pół roku temu, do sytuacji na świecie ma się to raczej nijak, a i specjalnie ciekawe nie jest....
 
to jak ? malujemy wszyscy świat na szaro ?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser24327

Guest
Oj Wilków już prawie nie ma, a Husaria też się coś rozkłada...
 

DeletedUser

Guest
wiedziałam że tak będzie to uciekłam dawno :D Turecki nie wytrzymał napięcia i poszedł na inny świat robić za "boga" xd
 

DeletedUser

Guest
nie wiem dokładnie. Ale momentalnie szare m54 się zrobiło. Cholibka wie co im nagle w jednym czasie strzeliło do głowy
 

DeletedUser

Guest
jak to co? Na nowy świat poszli. Byłam tam przez jakiś czas. Miasto przy mieście się usadowili
 

DeletedUser26408

Guest
Ale się ten lindos nudny zrobił ... Nic tylko szaraki kebaba i ataki lądem bez ogni od husarów ...
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry