Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25536

Guest
Zenek Ty lepiej nie pisz, bo też gdzieś mam rozmowę z Tobą jak pisałeś...... Że chcesz do nas dojść, albo kończysz z tym światem.
Więc oszczędź nam śmiechu takimi wpisami, bo tylko zmarszczki nam się od śmiechu robią :)

Ale nie jesteś jedyny, bo kilka osób mi to pisało... ale wyszło jak wyszło ;)
Z mordy dupę robić też trzeba potrafić :D
Dokładnie trzeba umieć a nie robić tego na sobie ;) Szukaj wiadomości nie widzę problemu powodzenia !
 

DeletedUser27988

Guest
A co tak bardzo się interesujesz ? Chętnie możemy pogawędzić przez telefonik a nie się ośmieszasz publicznie ;) Ci co mnie znają to wiedzą jak gram a jak mi się chce grać to każdy wie co potrafię zrobić,lecz gdy widzę ataki od Was to normalnie daję Wam tą satysfakcję z ubicia marnych pkt walki, z myślą,ze mnie nie ma na grze ;) Lecz cóż największy sojusz noobków słupów powstał kilka lat temu już którzy wchodzą na te światy i ciągnął za sobą tego samego smroda co zrobili go na początku gry :) Więc proszę nie mówić o kimś,że ktoś jest słupem, skoro myśl jest kierowana do piszącego :) Taki sojuszu potężny taki sojusz najlepszy na Lindosie a nie umie wbić na cudaka BRAWO :) Oby tak dalej chociaż pw nabiliście za co dziękuję i ja również w imieniu BANANKÓW serdecznie pozdrawiam
zenek51

Nawiązujesz co Asicy ? :)
I miło że pozwalasz sobie wybić wojsko i wsadzać kolony.....
Bardzo miło z Twojej strony ;)
 

DeletedUser25536

Guest
Nawiązujesz co Asicy ? :)
I miło że pozwalasz sobie wybić wojsko i wsadzać kolony.....
Bardzo miło z Twojej strony ;)
Mam dobre serduszko wobec Was skarbie :* I, że czasami latacie w nocy to mówie dobra się poświęcają by wybić mi wojsko to dam ich trosecke więc buziaki i Miłego Weekendu znaczy bombowego :))
 

DeletedUser27988

Guest
Mam dobre serduszko wobec Was skarbie :* I, że czasami latacie w nocy to mówie dobra się poświęcają by wybić mi wojsko to dam ich trosecke więc buziaki i Miłego Weekendu znaczy bombowego :))

A dzięki i wzajemnie :)
Tylko następnym razem pokarz skilla i zacznij bronić miasta ;)


A faktycznie o szarakach nie Ty pisałeś, tylko że chcesz do nas. A w innym wypadku będziesz musiał do bananów. :)
Szaraki obiecał gracz roku :D
 

DeletedUser27790

Guest
Teraz pytanie brzmi. Jak banany zdobędą resztę cudów. Kupią? Bo na pewno nie walcząc... To byłaby dla nich nowość
smiley_emoticons_hust.gif

Utrudnieniem może być fakt że Irony od początku przygotowywały sie do budowy cudaków i usytuowały centrum swojego sojuszu daleko od wszystkich, gdzieś na koncu świata, i tam budują cudaki.

Banany zaczęli przygotowania w ostatniej chwili, centrum bananów była w srodku mapy, tu w srodku mapy banany sie ukrywały i unikały walki dzieki przebiegłosci naszego dyplomaty, i tu zbudowalismy cudaki :)
 

DeletedUser28258

Guest
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Spokojnie, komnata słupów już postawiona :p:p:p:p:p:p
Zenek powiedz mi jak się budowało cudaka 30 h??? czyżbyś oszukiwał bo bałeś się że przegrasz z małym sojuszem Team A??
:p:p:p:p:p:p:p:p
 

DeletedUser12258

Guest
Tak to czytam i sie zastanawiam czy kiedys bedzie taki wpis z podziekowaniem za wspolna gre i pogratulowanien wygrania dla danego sojuszu tego świata. Po powyzszych wpisach watpie że to sie stanie, przykre :/
 

DeletedUser27988

Guest
Utrudnieniem może być fakt że Irony od początku przygotowywały sie do budowy cudaków i usytuowały centrum swojego sojuszu daleko od wszystkich, gdzieś na koncu świata, i tam budują cudaki.

Banany zaczęli przygotowania w ostatniej chwili, centrum bananów była w srodku mapy, tu w srodku mapy banany sie ukrywały i unikały walki dzieki przebiegłosci naszego dyplomaty, i tu zbudowalismy cudaki :)

Złej baletnicy to i rąbek u spódnicy ;)
 

DeletedUser29022

Guest
Tak to czytam i sie zastanawiam czy kiedys bedzie taki wpis z podziekowaniem za wspolna gre i pogratulowanien wygrania dla danego sojuszu tego świata. Po powyzszych wpisach watpie że to sie stanie, przykre :/
Będzie jak dany sojusz wygra bez oszustw. Pogratulować można Team A za walkę o ogrody, bo dzielnie walczyli, ale nigdy nie wygra się z tym co zostało "pod stolikiem" załatwione. Reszta gratulacji czeka na Dogi jak uda im się zbudować kolosa o ile wcześniej jakimś magicznym sposobem nie wybuduje się drugiemu dojuszowi :)
 

DeletedUser12258

Guest
no i jednak mam racje, nigdy nie bedzie gratulacji, bo beda teorie spiskowe, jednak zazdrosc czesto wygrywa.
Przykre, ze nazywa sie oszustami tylu graczy sojuszu, ktorzy wysylali surowce i tracili łaski, zeby zbudowac cud.
 

DeletedUser27988

Guest
no i jednak mam racje, nigdy nie bedzie gratulacji, bo beda teorie spiskowe, jednak zazdrosc czesto wygrywa.
Przykre, ze nazywa sie oszustami tylu graczy sojuszu, ktorzy wysylali surowce i tracili łaski, zeby zbudowac cud.

A kto powiedział że wszystkich??
Ale przez kilku gratulacji nie będzie dla nikogo.
Bo w jaki sposób ogrody wyrosły w 30h? :)
 

DeletedUser12258

Guest
A kto powiedział że wszystkich??
Ale przez kilku gratulacji nie będzie dla nikogo.
Bo w jaki sposób ogrody wyrosły w 30h? :)
piszecie sojusz banany oszukiwal, czyli np ja i wielu innych graczy sojuszu, jak inaczej ma sie to rozumiec? to jest słabe bo ja uczciwie budowalam i nie zycze sobie zeby ktos mnie nazwywal oszustem
a tak własciwie to na to rzekome oszustwo macie jakies dowody oprocz czasu 30h?
 

DeletedUser27988

Guest
Jak sama wiesz każdy sojusz kontrolował zmiany w rankingu cudów.
Bardzo dziwne, że każdy sojusz ma taki sam czas zapisany.
I z tych czasów jasno wynika że w 30h wybudowaliście ogrody.
Czy chcesz mi powiedzieć że ranking kłamał??
 

DeletedUser29022

Guest
Jedyne co mogę dodać, to to, że dziwnym trafem inne cuda w trakcie budowy się aktualizowały, więc nie jest to możliwe by akurat tylko 1 zniknął
 

DeletedUser12258

Guest
trzeba umiec przegrywac z klasa, niestety chyba zazdrosc zżera, jakby bylo czego zazdroscic ;)
Nazywanie oszustami caly sojusz jest słabe, a jezeli jakies oszustwa byly to chyba kazdy wie gdzie mozna takie cos zgłosic
 

DeletedUser26566

Guest
Smieszne doprawdy ^^
Wielkie rycerzyki i jarxesy pokazcie ile wy sypaliscie i skracaliscie :)
Potem porownamy nasze skracania i surke wyslana, rozwiejemy szybko wasze wątpliwosci bando słupów.
 

DeletedUser27988

Guest
Smieszne doprawdy ^^
Wielkie rycerzyki i jarxesy pokazcie ile wy sypaliscie i skracaliscie :)
Potem porownamy nasze skracania i surke wyslana, rozwiejemy szybko wasze wątpliwosci bando słupów.

Nie wiem czy znasz pojęcie słowa słup :)
Wydaje mi sie ze nie. Ale teraz czas pokaże kto jest słupami. Bo czas na walkę, a wiec zaraz zobaczymy bananowe słupy w akcji :)
 
Do góry