Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Nie wiem, ani po jakim nick'em tutaj pogrywasz, ani jaką nazwę ma sojusz , w którym jesteś.
Ale pewnie dlatego, że te Twoje ataki, nie odbiły się żadnym echem na forum naszego sojuszu.
Może masz za niskie morale, żeby Ciebie atakować, i nikt nie chce zawracać sobie gitary?

TubylerczykomSpełłyFajle :) jeśli chodzi o sojusz, niskie morale ? :D haha dobry żart bo akurat z nami nie ma takiego problemu by ktoś mial niskie morale a na m66 gracze valeo sa nom stop farmieni :D nic nie wiesz o naszych atakach bo pewnie boją sie wklejać raporty żeby nie wylecieć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Farmazon hm to wydaje mi się ze taki nick miałeś na jednym serwie ;) Czekamy zatem na wasze ataki bo póki co to tylko my was atakujemy :) jeśli nic się nie zmieni na tym serwerze to zakończę grę bo to staje się tak nudne że aż mi nie dobrze. Jeśli Valeo takie jest mocne i nikt ich nie leje ba nawet wszyscy ich się boją to pokażcie że gracie bo budować domki można też w simsach :) polecam tą grę tym którzy nie walczą :)

Kto powiedział, że Valeo jest takie mocne? Sam to powiedziałeś bo tutaj na forum nikt nic takiego nie pisał...
To, że są na 1 można zignorować jak żula pod sklepem. Nie wiem kto się ich boi ale to chyba jakaś przypowieść z Hobbita. Mają sporo pkt ale jeśli chodzi o PW to tylko 3 graczy w pierwszej 100 mówi o ich sile i na tym należało by poprzestać. Ja nie narzekam na nudę, na morzach 44-45 mamy same czerwone kropki, które składają się z Rulersów(czy inne sojusze z których się składają), którzy obecnie układają jak się da i z kim się da a tamci na każde zawołanie lecą jak dzieci po słodycze. Od początku świata jestem na 45 i nie pamiętam abym się nudził tam kiedykolwiek. Najaktywniejsi zaczynali w tamtych regionach i wielu z nich jest tam do dziś na czele z pupilem tego świata z układami, nr1 w rankingu.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Kto powiedział, że Valeo jest takie mocne? Sam to powiedziałeś bo tutaj na forum nikt nic takiego nie pisał...
To, że są na 1 można zignorować jak żula pod sklepem. Nie wiem kto się ich boi ale to chyba jakaś przypowieść z Hobbita. Mają sporo pkt ale jeśli chodzi o PW to tylko 3 graczy w pierwszej 100 mówi o ich sile i na tym należało by poprzestać. Ja nie narzekam na nudę, na morzach 44-45 mamy same czerwone kropki, które składają się z Rulersów(czy inne sojusze z których się składają), którzy obecnie układają jak się da i z kim się da a tamci na każde zawołanie lecą jak dzieci po słodycze. Od początku świata jestem na 45 i nie pamiętam abym się nudził tam kiedykolwiek. Najaktywniejsi zaczynali w tamtych regionach i wielu z nich jest tam do dziś na czele z pupilem tego świata z układami, nr1 w rankingu.

Wnioskowałem po pewnych słowach i ich pewności siebie :) to co dzieje się na m45 i okolicach to wiem poza tym zawsze w centrum jest walka tyle ze i najszybciej się wypala :) rankingi bobów akurat mnie nie interesują ;) wrócę z urlopu za kilka dni to zobaczę co się zmieniło w moich okolicach :)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Nie wiem, ani po jakim nick'em tutaj pogrywasz, ani jaką nazwę ma sojusz , w którym jesteś.
Ale pewnie dlatego, że te Twoje ataki, nie odbiły się żadnym echem na forum naszego sojuszu.
Może masz za niskie morale, żeby Ciebie atakować, i nikt nie chce zawracać sobie gitary?

:rolleyes: pewnie puszcza po 5-6 ogni to nikt nie zwraca na to uwagi:D a tak poza tym to kogo obchodzi m66:confused: :eek:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

:rolleyes: pewnie puszcza po 5-6 ogni to nikt nie zwraca na to uwagi:D a tak poza tym to kogo obchodzi m66:confused: :eek:

spokojnie nie kopiuje twojego sposobu na sprawdzanie aktywności gracza to twoja domena ;) kilkaj wioski bo surki ci zabraknie xd
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Widzę że Adaś z Hubalem przejaciele forever na każdym forum się kochają ;)

Nawet już sobie porady piszecie niedługo bedziecie sobie mówic kiedy macie wysyłąc na siebie kolony:cool:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Widzę że Adaś z Hubalem przejaciele forever na każdym forum się kochają ;)

Nawet już sobie porady piszecie niedługo bedziecie sobie mówic kiedy macie wysyłąc na siebie kolony:cool:

może kiedyś tak było ale po pewnej sytuacji to się zmieniło :p zdarzyło nam się grać przez kilka serwerów po jednej stronie na atenach też tak było do czasu jego odejścia podczas EC

co do kolonów to on juz nie gra na atenach a tylko tam był sąsiadem :p tutaj jesteśmy daleko od siebie on m45 ja m66 i kolon ma ok 48h :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Jak tam Prozi jaszczurka kręci jak zawsze ? :rolleyes:
 

DeletedUser17870

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Lobuziak257 dawaj do mnie :) ,Same Lamy męczą się z moim jednym miastem na wyspie ....gubię się już, ile to tych kajaków tam zatopiłem. Coś koło 11 naliczyłem. Spać nie dają :cool:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ale cisza, co tam u was ludki na Maratonie?
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

hmmmmm... szaraki,Urlopy w sumie nuda jak na całym grepo chyba
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No nie da się ukryć. Grepo zamarło w oczekiwaniu na "urodzinowy" świat. Nołlajfy magazynują kawę, a złotnicy kaskę na złoto. Reszta ma przechlapane
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ciekawe w takim razie kiedt ten swit namruszy do gry heh.
A na maratonie fakt troszke nudno siezrobilo.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Jakieś oficjalne wojny między wiekszymi koalicjami ? :)
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Tu koalicje? tu chyba nawet wiekszych wojenek nie ma.Ot soj A leje sie z B,C z D wszyscy leja soj E i to tak z lekka:) Tu od poczatku swiata to dopiero 2 lub 3 kolon na nas lecial.Kto mocniej bity na Urlop zwiewa,poczeka az sie agresorzy znudza i odejda,wroci z Urlopu i koronka w Profilu bedzie:)
 
Do góry