Sytuacja na świecie Maraton

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Tu koalicje? tu chyba nawet wiekszych wojenek nie ma.Ot soj A leje sie z B,C z D wszyscy leja soj E i to tak z lekka:) Tu od poczatku swiata to dopiero 2 lub 3 kolon na nas lecial.Kto mocniej bity na Urlop zwiewa,poczeka az sie agresorzy znudza i odejda,wroci z Urlopu i koronka w Profilu bedzie:)

czysta prawda:) wielu z koroną nie potrafi grać ;) ja tutaj dawno zakończyłem grę ale jak przeglądałem staty to parę czołowych osób znikło
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Fakt tu idzie niemrawo, ale jak się człowiek zagapi to łatwo może stracić miasto, ale szaraków pełno i miast nieaktywnych graczy, tak że nie ma problemu z odbudową. Graczy tu ubywa, bo sporo uciekło na Pella.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

może część tak ale nie wszyscy zakładam bo tam jest zupełnei inny podbój niż na Maratonie :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Mi tam podbój bardziej podchodzi na Pella, zwłaszcza opuszczone miasta lepiej się przejmuje, jeden atak i miasto twoje bez czekania 12 godzin na koniec okupacji. Lepiej tez wychodzi obrona, bo można przez 12 godzin naściągać woja. Wszystko zależy co kto lubi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Też sobie dołączyłem na świat ze względu na prędkość :) Bardzo szybko wychodzi mi bob budowniczy.
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Witam, i jak tam sytuacja na świecie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Bardzo dobra :D Mam sojusz i wojsko na obrone ... :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A ja nie mam wojska i mam dużo slotów xD
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Dokładnie umarł no, ale mam tam konto czasem zaglądam :) Mój, Malaka (i twój też) "fun club" nadal istnieje haha :)

podobno mam 2 a nawet 3 ale glorian zakończył gre o ile mi wiadomo;p a mial mnie bronic:(
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Swiat taki jak wiekszosc w jednych rejonach dzieje sie wiecej w drugich mniej :p Jak ktos poszedl na m 75 czy inne dziwne morza to niech nie narzeka :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Zauważyłem to, na profilu suchar25. :D Ma z Tb pakt osobisty, a jesteście w innych sojuszach. P.S: Jak tam się czujesz w WL?
Hehe mielismy paktjak byl w gtw a ja asach,jak byl w ordo a ja bwz i mamy nadal kiedy ja w wl a on od xD

Jak sie czuje? Heh calkiem fajnie i inaczej anizeli w bwz ale muszeoje 8 slotow uzupelnic xD
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ja mam ciekawie:)
Choć gdybym miał taką sytuację np. na Ny czy Rho miał bym aż za ciekawie:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ja mam ciekawie:)
Choć gdybym miał taką sytuację np. na Ny czy Rho miał bym aż za ciekawie:p

A dlaczego tak Ci się nie spodobało GTW? Pewnie nie chcieli Ci dać założyciela i uciekłeś :p Ja tam przez chwilę dołączyłem do Spartanów i czekam na jakiś inny lepszy sojusz :)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Konflikty z szefostwem, zrobiłem coś głupiego... oni też:3
 
Do góry